Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A podobno wszyscy mamy równe żołądki ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jakas kpina. Dlaczego z naszych pieniędzy mają sponsorować grubasów, którzy w d... pie mieli swoje zdrowie, obżerali sie jak spaśluchy i jeszcze państwo ma płacić za ich lenistwo i niezdrowy tryb zycia. A może zamiast ich sponsorować wysłać grubasów na jakieś obozy gdzie zamiast żreć będa sie ruszać obiboki i leniuchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczupły napisał:
To chyba jakas kpina. Dlaczego z naszych pieniędzy mają sponsorować grubasów, którzy w d... pie mieli swoje zdrowie, obżerali sie jak spaśluchy i jeszcze państwo ma płacić za ich lenistwo i niezdrowy tryb zycia. A może zamiast ich sponsorować wysłać grubasów na jakieś obozy gdzie zamiast żreć będa sie ruszać obiboki i leniuchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie mają różne schorzenia a szpital musi im służyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczupły napisał:
To chyba jakas kpina. Dlaczego z naszych pieniędzy mają sponsorować grubasów, którzy w d... pie mieli swoje zdrowie, obżerali sie jak spaśluchy i jeszcze państwo ma płacić za ich lenistwo i niezdrowy tryb zycia. A może zamiast ich sponsorować wysłać grubasów na jakieś obozy gdzie zamiast żreć będa sie ruszać obiboki i leniuchy.
Idac twoim (celowo z malej) tokiem po co leczyc starych ludzi skoro sa starzy i nastepnego dnia po operacji moga umrzec? Po co wydawac pieniadze na leczenia ofiar wypadkow, bo przeciez wypadki powstaja poprzez nieuwage, tak? Po co leczyc palaczy, alkoholikow (ba, nie musi byc to alkoholik, osoba ktora sporadycznie korzysta z alkoholu i swiadomie niszczy zdrowie), po co leczyc diabetykow, przeciez nie musisial nigdy probowac cukru! Takiego deb***a jak ty powinno sie ubic w zarodku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczupły napisał:
To chyba jakas kpina. Dlaczego z naszych pieniędzy mają sponsorować grubasów, którzy w d... pie mieli swoje zdrowie, obżerali sie jak spaśluchy i jeszcze państwo ma płacić za ich lenistwo i niezdrowy tryb zycia. A może zamiast ich sponsorować wysłać grubasów na jakieś obozy gdzie zamiast żreć będa sie ruszać obiboki i leniuchy.
Wiesz, czasem otyłość jest powikłaniem przy niektórych chorobach, albo po leczeniu niektórymi lekami. Nie wszystko jest czarno-białe. Masz dziwny tok myślenia: po co leczyć noworodka, skoro taniej zrobić nowego ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczupły napisał:
To chyba jakas kpina. Dlaczego z naszych pieniędzy mają sponsorować grubasów,
szczupły, pojebało cie totalnie. a palaczy i pijusów za czyje leczą,a innych, poparzonych albo z innycmi chorobami. Życzę ci aby jak najszybciej dopadła cię nieuleczalna choroba to wtedy zaskowyczysz do szpitala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='szczupły' timestamp='1319386473' post='550619'] To chyba jakas kpina. Dlaczego z naszych pieniędzy mają sponsorować grubasów, którzy w d... pie mieli swoje zdrowie, obżerali sie jak spaśluchy i jeszcze państwo ma płacić za ich lenistwo i niezdrowy tryb zycia. A może zamiast ich sponsorować wysłać grubasów na jakieś obozy gdzie zamiast żreć będa sie ruszać obiboki i leniuchy. CHYBA KTOŚ MA TU PRPBLEMY EMOCJONALNE JEST PODŁY,CHAMSKI,I PRZEDEWSZYSTKIM JEST SWINIĄ CIEKAWA JESTEM CZY JAK KTOŚ Z TWOJEJ RODZINY BYŁ CHORY I POTRZEBOWAŁ CHOSPILIZACJI CZY TEZ TAKIE YŁO TWOJW NASTAWIENIE "NIECH ICH SZLAK TRAFI" RÓZNE ŚĄ CHOROBY TO NIE ZNACZY ZE OTYŁOŚĆ - TO JEST OBRZARSTWO NIE RORUMIE TAKICH OSÓB JAK TY I KIEDYŚ I CI SIĘ NOGA POWINIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam jestem dwa miesiące po zmniejszenia żołądka operacie miałam w szpitalu w Łęcznej jestem szczęśliwa zaczęłam żyć od nowa wspaniała opieka szpital super lekarze ,pielęgniarki cudowne kochani uwierzcie ze warto się operować badania i operacje miałam za darmo czekałam miesiąc na przyjecie waga przed operacja 97 dziś 80 zapeszam na forum otyłość.org tam więcej się dowiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kto to napisal ma problemy psichczne i on potrzebuje pomocy....nie mam problemow z nadwaga ale troszke mnie to interejue,,po przeczytaniu tej wypowiedzi ...stwierdzam ze takich osobnikow powinny oddac pod szybkie leczenie..Pozdraiwam wszystkich co maja problemy z otyloscia i zycze powodzenia w pozbyciu sie wszelkich problemow....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO MONIKI!!!!!!!!! WIESZ JAK WIDAC Z TEGO CO PISZESZ JESTES POPROSTU ZWYCZJNIE TĘPA BO INACZEJ OKRESLIC TEGO NIE MOZNA !TAKA WYPOWIEDZ Z TWOJEJ STRONY JEST DLA WIELU OSOB Z TYM PROBLEMEM BARDZO KRZYWDZACA OWSZEM SA OSOBY KTORE WRECZ KOCHAJA JESC A JEST WIELU TAKICH CO MAJA WIELKIE PROBLEMY ZDROWOTNE NIE PRZEZERAJA BUDRZETU JAK TY TWIERDZISZ ! A NAWET JEZELI BY PRZEZERALI JAK TWIERDZISZ PLACA PODATKI JAK TY I OD PANSTWA TEZ IM SIE COS NALEZY JAK BY NIE BYLO .JAK BYS BYLA BARDZIEJ OCZYTANA OTYLOSC JEST CHOROBA KTORA ROWNIE DOBRZE MOZE SIE ROWNAC Z ALKOHOLIZMEM ,UZALEZNIENIAMI OD NARKOTYKOW I INNYCH .JA TEZ JESTEM PO TAKIEJ OPERACJI I NIE POZWOLE SOBIE ZEBYS OBRAZALA MNIE CZY INNE OSOBY Z TYM PROBLEMEM ,I ZANIM SIE DZIEWCZYNKO WYPOWIESZ NA JAKI KOLWIEK TEMAT WEZ SE POSTUDIUJ TROCHE BYNAJMIEJ DANY TEMAT BO MASZ ZERO POJECIA A CHCESZ SIE WYPOWIADAC .TO TYLE A DO OSOB Z TAKIM PROBLEMEM NIE PRZEJMUJCIE SIE TAKIMI TEPAKAMI CO NIE MAJA POJECIA NA TEN TEMAT DBAJCIE O SIEBIE POMOZCIE SOBIE ,I IGNORUJCIE TAKIE TEMATY.POMOZE WAM TO PRZETRWAC DA WAM SILY .POZDRAWIAM A.G
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak długo czeka sie na termin w Łęcznie ,czy jest ktoś kto preszedłta operacje -poprosze o kontakt na zofia-lena@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw trzeba pojsc na konsultacje, poznije na badania, pozniej po ok 1-2 mies - operacja. Do Moniki: to moze niech kazdy wybiera na co ida jego skladki? ja chce dawac na grubasow, a nie na twoja chora na serce czy pluca babke, matke czy ojca. Obys nie chorowala ani nie chorowal nikt z twojej rodziny podla babo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jakas kpina. Dlaczego z naszych pieniędzy mają sponsorować grubasów, którzy w d... pie mieli swoje zdrowie, obżerali sie jak spaśluchy i jeszcze państwo ma płacić za ich lenistwo i niezdrowy tryb zycia. A może zamiast ich sponsorować wysłać grubasów na jakieś obozy gdzie zamiast żreć będa sie ruszać obiboki i leniuchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do szczupły. Człowieku jesteś chyba bardzo ograniczony. Otyłym można być nie tylko przez obżeranie się ale również może to byc następstwem innych, całkiem poważnych chorób. Także na przyszłość: DOCZYTAJ A PÓŹNIEJ SIE WYPOWIADAJ PALANCIE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego z naszych pieniędzy leczy się baranów co biorą udział w "ustawkach"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie oceniajmy ludzi po wygladzie bo ja się zajebiście obrzeram a jestem szczupła to dużo zależy od genów od przemiany materii jak i również od hormonów dużą rolę gra tez hormon tarczycy przy nadczynnośći okropnie się tyje nawet jak się trzyma dietę. nie regularne jedzenie jak się za***a cały dzień to nie ma czasu na 5 posiłków dziennie i to juz układ pokarmowy wyprowadza z prawidłowego funkcjonowania na następny raz zastanów się zanim się wypowiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam szykuję pracę na studia dotyczącą sprzedawanych posiłków i kawy w szpitalu. mam serdeczną prośbę o pomoc i wypełnienie krótkiej ankiety: ***s://docs.google.com/forms/d/194o5mr4hny_9bhk0avtutgwmsohdouterqrdcr-yeku/edit pozdrawiam serdecznie i dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może przestańmy leczyć narkomanów, alkoholików, cukrzyków ................lista jest długa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polskie zaklady bukmacherskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...