Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szpital w Łęcznej z certyfikatem rzetelności

Utworzony przez jon, 29 czerwca 2012 o 21:35 Powrót do artykułu
ale czy szpital w Łęcznej ma certyfikat ISO ? bo bez tego żaden szpital nie może funkcjonować !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ortopedia w tym szpitalu jest super mile pielegniarki wspaniala obsluga sprzatajaca a przedewszystkim lekarze moim faworytem jest pan doktor Wojtiuk, tak trzymac doktorze wdzieczna pacjetka ze swidnika
0
Jesli chodzi o Izbę przyjęć Szpiala - to powinni otrzymać certyfiakat ale za brak opieki nad pacjentem, traktowanie go "Z góry", zero odpowiedzialności. Trafiłam tam po wypadku i dziękuje bardzo - nikt nie raczył się mną zająć. Po wypisie nawet nikt nie zapytał czy ktos po mnie przyjechał, czy mogę iść - a małam dość poważne urazy obu nóg!- totalna olewka - przepraszam za słowo.
0
sor i ten cały szpital w lecznej to porażka,opieka fatalna szkoda mówić 
0
sor w lecznej pod psem zero zetelnych lekarzy zero pomocy przy krwawiącej ranie nawet opatrunku nie zalozyli olali totalnie idz czlowieku kup w aptece opatrunki i sobie zrob sam
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: