Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To nie droga. To ciąg pieszo-jezdny

Utworzony przez Bartol., 10 lipca 2013 r. o 07:55
donosicielu listów na zlecenie nie nudzi ci sie ten sam argument? Nie znam bardziej leniwego urzędnika od ciebie a temat jest o urzędniku który wraz z kilkoma radmymi chcieli wmówić człowiekowi że nie ma drogi pod domem. Idź na spacer już po 15i nie musisz sie kompromitować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
donosicielu listów na zlecenie nie nudzi ci sie ten sam argument? Nie znam bardziej leniwego urzędnika od ciebie a temat jest o urzędniku który wraz z kilkoma radmymi chcieli wmówić człowiekowi że nie ma drogi pod domem. Idź na spacer już po 15i nie musisz sie kompromitować.
A ty myślisz sobie,że dla czyjegoś 'widzi mi' się, będzie robiona droga,bo sobie tak wać pan rzyczy,bo się pobudował i już mu robić drogę trzeba podczas,gdy inni mieszkańcy okolic Łęcznej czekają na drogi już od dawna ?I jeszcze posłom się poskarżył.......a co on jakiś uprzywilejowany,że wszystko mu się należy?Głupie myślenie masz człowieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku tam nikt nie chciał budowy drogi tylko troche kruszywa gruzu łat asfaltu itp. Chłop męczył urząd parę miesięcy, olewali go to napisał do posła. A ty co byś zrobił? Powiedział że sie nie da albo że inni maja gorzej? Kończe dyskusje. Pewnie za kilka miesięcy dzięki nagłośnieniu sprawy coś mu tam wysypią żeby sie odczepił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i poseł wezmie szpadel i zrobi drogę,tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni SP i MF (niewarci wymieniania z nazwiska) najwidoczniej chcą na takich sprawach ugrać korzyści polityczne - przecież trzeba się na kolejną kadencję załapać. MF nie pracuje i nie zanosi się żeby poszedł do pracy, a z czegoś żyć trzeba. Oni obaj są tam w radzie tylko dla diet, dla kasiory. Oby jak najszybciej w życie wszedł pomysł obniżenia diet wszystkim radnym miejskim. No mają rację, że czy to ciąg pieszo-jezdny czy ulica miejska ludzie powinni mieć zapewniony właściwe warunki dojazdu do domu. Może tymczasowe jak kruszywo, ale w miarę solidne. Tylko czy trzeba zawieruchę polityczną na całe województwo rozpętywać i wzywać posłów wokół dziury w drodze? Oni obaj zrobili w zimie zdjęcia na remontowanym i rozkopanym Rynku I na Starym Mieście i pokazywali tu na forum jakie to ogromne dziurska są na miejskich ulicach. Celowa wprowadzająca w błąd wyborców zagrywka PR-owska. Wieje biciem piany politycznej panowie mali radni. To nie jest pomoc mieszkańcom tylko chęć ugrania własnych politycznych korzyści. Na zadymiarzy się nie głosuje i żebyście czasami na śmietniku nie wylądowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty myślisz sobie,że dla czyjegoś 'widzi mi' się, będzie robiona droga,bo sobie tak wać pan rzyczy,bo się pobudował
Własnie tak myślę, a ty je*any nierobie weźmiesz się wreszcie do roboty jak juz rozniesiesz listy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fikołajtki dużo krzyczą, mało robią. Gdzie ku*rwa wasze obniżki diet ? napychacie kieszenie publicznymi pieniędzmi i tyle waszej roboty. Wszyscy siebie warci.I ci co duża krzyczą mało robią i ci co siedzą cicho i mało robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedługo się dowiemy ile urzędnicy UM zarobili w sumie za roznoszenie listów, miny wam zrzedną. Szczekajcie, karawana już dawno wyjechała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fikołajtki dużo krzyczą, mało robią. Gdzie ku*rwa wasze obniżki diet ? napychacie kieszenie publicznymi pieniędzmi i tyle waszej roboty. Wszyscy siebie warci.I ci co duża krzyczą mało robią i ci co siedzą cicho i mało robią.
Zobacz lepiej jak w powiecie poobniżali o 80 złotych hahaha na portalu Kuczyńskiego musieli artykuł schować jak sie komentarze pojawiły. Przypominam http://leczna24.pl/informacje/lokalne/15447/powiatowi_radni_zmniejszyli_i_zamrozili_diety_zobacz_ile_teraz_zarobia/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni SP i MF (niewarci wymieniania z nazwiska) najwidoczniej chcą na takich sprawach ugrać korzyści polityczne
Przyznaj się, gdybyś napisał z nazwiska czekałby cię sąd i wlasnie tego się boisz. Zobacz jaki jesteś żałosny. Nawet nie masz jaj aby napisac co myślisz. Żal mi ciebie śmieciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z NAZWISKA NAPISAĆ TO ŻADEN GRZECH,ZWŁASZCZA JEŚLI PISZE SIĘ O OSOBIE PEŁNIĄCEJ FUNKCJĘ PUBLICZNĄ, JEŚLI OSKARŻA SIĘ KOGOŚ O POPEŁNIENIE CZYNU KARALNEGO,KTÓREGO KTOŚ NIE POPEŁNIŁ TO DOPIERO WÓWCZAS MOŻNA PONIEŚĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ Z TEGO TYTUŁU,TAK WIĘC NAPRAWDĘ DZIWIĘ SIĘ PANU KUCZYNSKIEMU,ŻE DO TEJ PORY TEGO NIE ZROBIŁ BO NIEKTÓRE WYPOWIEDZI MOŻNA POD TO PODCIĄGNĄĆ.BYŁOBY TO DOSKONAŁĄ NAUCZKĄ DLA TYCH,KTÓRYM TAK ŁATWO PRZYCHODZI PRAWDZIWE OBRAŻANIE....A Z TYM POSŁEM W SPRAWIE TEJ DROGI,TO NAPRAWDĘ LEKKA PRZESADA,CELOWA ZAGRYWKA KILKU RADNYCH,MOŻE I PRZEZ NICH ZAINICJOWANA...TAK CZY INACZEJ SKOŃCZY SIĘ NA NICZYM...BO NIESTETY NIC DO TEJ PORY OPRÓCZ ZAMIESZANIA, NIE UDAŁO IM SIĘ ZROBIĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z NAZWISKA NAPISAĆ TO ŻADEN GRZECH,ZWŁASZCZA JEŚLI PISZE SIĘ O OSOBIE PEŁNIĄCEJ FUNKCJĘ PUBLICZNĄ,
a jednak boi się i to widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni SP i MF (niewarci wymieniania z nazwiska) najwidoczniej chcą na takich sprawach ugrać korzyści polityczne - przecież trzeba się na kolejną kadencję załapać. MF nie pracuje i nie zanosi się żeby poszedł do pracy, a z czegoś żyć trzeba. Oni obaj są tam w radzie tylko dla diet, dla kasiory. Oby jak najszybciej w życie wszedł pomysł obniżenia diet wszystkim radnym miejskim. No mają rację, że czy to ciąg pieszo-jezdny czy ulica miejska ludzie powinni mieć zapewniony właściwe warunki dojazdu do domu. Może tymczasowe jak kruszywo, ale w miarę solidne. Tylko czy trzeba zawieruchę polityczną na całe województwo rozpętywać i wzywać posłów wokół dziury w drodze? Oni obaj zrobili w zimie zdjęcia na remontowanym i rozkopanym Rynku I na Starym Mieście i pokazywali tu na forum jakie to ogromne dziurska są na miejskich ulicach. Celowa wprowadzająca w błąd wyborców zagrywka PR-owska. Wieje biciem piany politycznej panowie mali radni. To nie jest pomoc mieszkańcom tylko chęć ugrania własnych politycznych korzyści. Na zadymiarzy się nie głosuje i żebyście czasami na śmietniku nie wylądowali
W pełni popieram.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to byłoby naprawdę dziwne, gdybyś nie zgadzał się sam ze sobą hihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznaj się, gdybyś napisał z nazwiska czekałby cię sąd i wlasnie tego się boisz. Zobacz jaki jesteś żałosny. Nawet nie masz jaj aby napisac co myślisz. Żal mi ciebie śmieciu.
do gościa   tY nawet twarzy nie masz żeby przedstawić się chociaż z imienia. Nie dałbym cI nawet butów do wyczyszczenia beznadziejo. Napisałem co myślę o aroganckiej polityce dwóch małych radnych, którzy nie są warci żeby wymieniać ich z imienia i nazwiska. Kapitał niech zbijają dzięki realnym efektom. Kłapać dziobem każdy potrafi. Wcale nie byliby lepsi od obecnej ekipy. A mi wcale cIEBIE nie żal wredolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapamiętaj sobie, że tylko winny się tłumaczy. Pisz po nazwiskach! Noc chyba, że nie jesteś pewien tego co piszesz albo szef ci zabronił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boi się bo nie jest pewny czy pisze prawdę. Ciągle pisze o pracy a jak dla mnie to najbardziej leniwy miejski urzędnik a kogoś poucza. Pewnie z zazdrości, że są ludzie niezależni, którzy wąsów nad sobą nie mają, a on zanim coś zrobi musi się zapytać o zgodę. Za rok będziemy się śmiać z wyniku wyborczego Pana Kuczyńskiego i się skończy jego pisanie. Wystarczy przeanalizować o której godzinie jest wysyp wpisów obrażający dwóch radnych i wszystko wiadomo. I nie strasz sądem bo jesteś urzędnikiem utrzymywanym z moich podatków, a twoją "pracę" oceniam najgorzej ze wszystkich w tym urzędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Z TYM POSŁEM W SPRAWIE TEJ DROGI,TO NAPRAWDĘ LEKKA PRZESADA, CELOWA ZAGRYWKA KILKU RADNYCH,MOŻE I PRZEZ NICH ZAINICJOWANA...  
  I co może jeszcze dziury w drodze zrobili? Po co pisać prawdę jak można pie....ć takie głupoty. I dziwicie się dlaczego nie pisze nazwisk radnych. Życzę ci żebyś ty też coś miesiącami załątwiał w tym miejskim urzędzie. Ludzie już skarżą gdzie się da ale koalicja obroni wodza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za rok będziemy się śmiać z wyników pana Fikołajtkabo na szczęście mądrzy ludzie napewno na niego nie zagłosują,przede wszystkim ze względu na brak jakichkolwiek osiągnięć zawodowych,bo na poparcie trzeba sobie czymś zasłużyć- działaniem,a nie pseudo działaniem i wypisywaniem w necie pseudo informacji...Mój mąż w wieku 18 lat poszedł do pracy jednocześnie się ucząc,więc mając to porównanie nie mogę inaczej myśleć,tym bardziej,że gościu F już trochę lat ma na karku,prawda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Wystarczy przeanalizować o której godzinie jest wysyp wpisów obrażający dwóch radnych i wszystko wiadomo. I nie strasz sądem bo jesteś urzędnikiem utrzymywanym z moich podatków, a twoją "pracę" oceniam najgorzej ze wszystkich w tym urzędzie.
bardzo dobrze napisane, krótko zwięźle i dosadnie ale i tak adresat nie zrozumie ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...