Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To nie hotel tylko... pokoje gościnne (Centrum Kultury w Łęcznej)

Utworzony przez Bartol., 11 marca 2013 r. o 17:05
I znowu Bartol ma Kuczyńskiego wyręczać? Przecież jako radny powiatu może otrzymać taki wykaz. Jedno pisemko i za góra 2 tygodnie ma wykaz. Ale może właśnie dlatego Kuczyński chce diety obniżać. Ma poczucie, że nic nie robi i sumienie go gryzie. Pewnie Bartol mógłby poprosić o taki wykaz ale za co płacimy radnym powiatowym, których rolą jest kontrolowanie zarządu i starosty. Kuczyński do roboty - powiatowy opozycjonisto !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan orzecznik pewnie musi teraz przygotować tą listę z urzędu miejskiego i stąd ta zgryźliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on jest tylko medialnym opozycjonistą na działanie brakuje odwagi, nie pierwszy z resztą raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielce prawdopodobne. Chętnie bym się wybrała na sesję powiatu lub jakąś komisję z udziałem tego radnego, na którego oddałam o zgrozo swój głos i zapytała o kilka rzeczy. Kontaktu do niego nie mam więc zostaje spotkanie na żywo. Ale głosu na niego nie oddam już nigdy. Sądzę, że wielu jego wyborców myśli podobnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie od kilku miesięcy się zastanawia, jak to możliwe, że w tak krótkim czasie odsunęło się od niego aż tak wiele osób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wszystko zaczęło się... od cenzury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...