Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny koniec świątecznego weekendu. Nie żyje 20-letni kierowca

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 kwietnia 2017 o 07:52 Powrót do artykułu
"Jeżdżę szybko ale bezpiecznie".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wieś się bawi...
0
Bilans świąteczny straszny. Ale to fakt, że młodzi ludzie jeżdżą brawurowo.... Moi znajomi wczoraj mieli do pokonania prawie 250 km. Zajęło im to niewiele ponad 3h. Ja tę trasę pokonuję w 4h.
0
Albo miasto na wsi się bawi.
0
Jak można kierować samochodem ze złamana ręką? Jak zwykle kierowca bez szwanku a pasażer nie żyje...
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jak można kierować samochodem ze złamana ręką?  Jak zwykle kierowca bez szwanku a pasażer nie żyje...
kierowca nie żyje
0
A co że niby kudywa nie można se już łyknąć na Świnta co? Napeddolił sie chłopacyna no i ło Taaaaaka tragedia panie A dobry chłopok był ucynny mało pił
0
Bilans świąteczny straszny. Ale to fakt, że młodzi ludzie jeżdżą brawurowo.... Moi znajomi wczoraj mieli do pokonania prawie 250 km. Zajęło im to niewiele ponad 3h. Ja tę trasę pokonuję w 4h./////////// bardziej bezmyślnie niż brawurowo
0
Nominacja do Nagrody Darwina nr 155/17 przyznana. Będziemy śledzić z wypiekami na twarzy tę zaciekłą walkę o miano martwego głupca roku.
0
W Lubartowie dziś Meus. To lokalne święto kultywowane kiedyś przez pracowników byłej już Huty Szkła, teraz słabiej. Polega na marszu w plener najczęściej nad Wieprz lub na Kariery, ognisko i te sprawy.
0
Słońce poszło w górę i Rogóźno na łamach DW będzie częściej /nie daj Panie/ brrrrrrrr.
0
Co się dzieje z tymi młodymi? Tylko się rozbijają. Tragedia.
0
A co że niby kudywa nie można se już łyknąć na Świnta co? Napeddolił sie chłopacyna no i ło Taaaaaka tragedia panie A dobry chłopok był ucynny mało pił
A gdzie jest napisane, że był pod wpływem? To przestań konfabulować.
0
Co się dzieje z tymi młodymi? Tylko się rozbijają. Tragedia.
Tak samo się rozbijają młodzi, jak i starzy...także hmmm...moim zdaniem nic się nie dzieje.
0
Jeśli ktoś z Państwa miał kolizje w ciągu ostatnich 3 lat i dostał odszkodowanie bezpłatnie zweryfikujemy czy zostało zaniżone. Jeśli tak odkupimy szkodę i wypłacimy pieniądze, a sami odzyskamy je od ubezpieczyciela. Prosimy o kontakt pod numerem 733_797_606 lub na adres email szkody@crashplus.pl.
Jaką trzeba mieć czelność żeby się pod śmiertelnym wypadkiem reklamować to ja nie wiem...
0
W Lubartowie dziś Meus. To lokalne święto kultywowane kiedyś przez pracowników byłej już Huty Szkła, teraz słabiej. Polega na marszu w plener najczęściej nad Wieprz lub na Kariery, ognisko i te sprawy.
---------------------------------------------------------------------- czyżby dostałeś 500+, że nie masz co z pieniędzmi zrobić
0
Spoon napisał:
Jeśli ktoś z Państwa miał kolizje w ciągu ostatnich 3 lat i dostał odszkodowanie bezpłatnie zweryfikujemy czy zostało zaniżone. Jeśli tak odkupimy szkodę i wypłacimy pieniądze, a sami odzyskamy je od ubezpieczyciela. Prosimy o kontakt pod numerem 733_797_606 lub na adres email szkody@crashplus.pl.
Jaką trzeba mieć czelność żeby się pod śmiertelnym wypadkiem reklamować to ja nie wiem...
Spoon napisał:
----------------------------------------------------------------------- a coś taki zdziwiony, teraz liczy sie tylko pieniądz, pieniądz i pieniądz, masz dla 500+ są nawet rodzić dziecko za dzieckiem sami nie pracując
0
Tak się mówi a póżniej wpadasz nagle w poślizg i w rów
0
Wyrazy współczucia dla rodziców. Pani Ewo, miejmy nadzieję, że czas leczy rany...
0
Kierowca żyje kamery ze stacji na której byli kilka minut wcześniej nagrały kto siedział za kierownicą
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: