Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Łęcznej

Utworzony przez POlo, 9 marca 2008 r. o 13:47 Powrót do artykułu
Stiepan wez sie nie udzielaj!! Jakby Ci brejdak zginał to inaczej bys gadal... Wez sie w ogole zastanow prostaku co piszesz... tyle dla Ciebie dobrego że jestes anonimowy ;// Kretyn://
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie na kolana i sie modlcie. szymek to naprawde był dobry CHłOPAK A ZE TAK SKACZYL . SPOCZYWAJ W SPOKOJU SZYMEK:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia:(( napisał:
Wy muły Jeb ane... Naczytaliscie sie głupot na interneice i pierd olicie... Po pierwsze on nie jechał 200km/h tylko jak juz to max 180km/h bo miał blokade na pompie paliwowej..Po drugie Zamknijcie ryje bo nawet nie wiecie co czuje w tym momencie rodzina.. Naczytaja sie głupot osłuchaja plotek i pier dola potem na forach..( dowiedzcie sie jak było a potem gadajcie..Ku rwa jestescie tacy madrzy sie podpisujcie po wypowiedziami.. A każdy bedzie wiedział co zrobic z takimi deb***ami co sie nabijaja z cudzej tragedi....(
180 km/h a nie 200 km/h ??!! no tez mi roznica!!! szczatki kolegi nie lecialy 50 metrow tylko 40... co to za roznice robi ludziom z VW? co to za roznice robi rodzinie ZABITEGO kolegi? Niedawno byl wypadek mazdy w Zofiowce, zginely 3 mlode osoby. Wyciagnal wnioski? Nie, wkoncu on byl mlody, fajny i szalony... Czlowieku, pomysl co by bylo gdybys TY jechal z naprzeciwka? Czy robilo by ci roznice, ze wjechal w ciebie mlody, szalony czy zgozknialy emeryt? Jadace we mnie, duze BMW, z duza predkoscia przyjaznie nie wyglada, a kierowca owego, jak dla mnie, CZYCHA na moich pasazerow i moje ZYCIE. Nie dociera to do was? Musi zginac jeszcze kilka mlodych i szalonych osob? Czy moze jakby ZABIL rodzine z malymi dziecmi cos do was by trafilo? PS. osobiste wycieczki sobie darujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku przestrodze... http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,5007461.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie dotyczy Cie cierpienie i ból po stracie Szymka i Pawełka to sie nie udzielaj!! Nie masz pojecia co czuja ich bliscy...(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początku chciałem złożyć najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom Szymka i Pawła. Nie znałem Szymka, możliwe że był bardzo dobrym i wartościowym człowiekiem, ale to co zrobił w sobotę było lekkomyślne i głupie. I na prawdę to nie ma znaczenia czy on jechał 200 km/h czy 180km/h ważne jest to nie dostosował on prędkości do warunków jazdy. Kiedy się siada za kierownice to jest się odpowiedzialnym za życie i zdrowie pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego. On najwyraźniej o tym zapomniał....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierze w to że jechał tak szybko, zawsze był ostrożny...;(( Stało się i juz nikt nie cofnie czasu ani nie zwróci im zycia...;(( Proszę zachowajcie te puste komentarze w ktorych zawarte sa informacje usłyszane droga łańsuszkową... ( Nic nie wiecie i nie zdajecie sobie sprwy jak ciężko jest sie pozbierać po takiej tragedii...( ja nadal nie moge w to uwierzyć...;(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wqw napisał:
człowieku weź sie zastanów co ty piszesz zapewne jesteś jeba--- nym lamusem z łęcxznej co nawet nie chce zgarnąć odpowiedzialności za swoje słowa i za to wielki c -- h - uj Ci w du- -pe
wiem wiem prawda Cie w tyłek szczypie, zwykly napinacz co broni winowjacy tylko dlatego ze go znał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przejmujmy sie komentarzami tych ... pajaców. Po prostu nie nie zwracajmy na tą błazenadę uwagi. Jeśli ktoś mów że dobrze że tak sie stało bo chłopak za szybko jechał i powinno sie go traktować jak bandytę to ... w ... , to tylko kolejny przykład wypowiedzi p... rezusów którzy myślą że są fajni. A TAK NA PRAWDE NAJWAZNIEJSZEW TEJ CHWILI JEST TO ZEBY DOBRZE ZAPAMIETAC TYCH CHLOPAKOW, TAKIMI JAKIMI BYLI A NIE TAK JAK MOWIA O NICH PAJACE. BO TO WIELKA TRAGEDIA DLA ICH RODZIN I ZNAJOMYCH:((
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 14:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie wierze w to co czytam!.......tacy jestescie madrzy? chyba nie dotknela was w zyciu zadna tragedia bo nie wiecie co to znaczy śmierć dla bliskich osób ofiar... ludzie!! (jesli mozna was tak nazwac) nie obwiniajcie ich! bo to nic nie zmieni... rozumiecie ze oni nie zyja? NIE ZYJA! nawet nie wiecie ile bykm dala zeby pawel dalej zyl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KubaLBN napisał:
Nie przejmujmy sie komentarzami tych pier***onych pajaców. Po prostu nie nie zwracajmy na tą błazenadę uwagi. Jeśli ktoś mów że dobrze że tak sie stało bo chłopak za szybko jechał i powinno sie go traktować jak bandytę to chu... mu w d... , to tylko kolejny przykład wypowiedzi popier... rezusów którzy myślą że są fajni. A TAK NA PRAWDE NAJWAZNIEJSZEW TEJ CHWILI JEST TO ZEBY DOBRZE ZAPAMIETAC TYCH CHLOPAKOW, TAKIMI JAKIMI BYLI A NIE TAK JAK MOWIA O NICH PAJACE. BO TO WIELKA TRAGEDIA DLA ICH RODZIN I ZNAJOMYCH:((
NAJSZCZERSZE KONDOLENCJE:((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda chlopakow? szkoda ale tych co z nim jechali i tego co zginął! nie kierowce!!!!! napewno nie jego! co z tego ze nie zyje-na własne zyczenie!nikt mu nie pomogl! zastanowcie sie, przez te jego idiotyczne pomysly, szybka predkosc i stalo sie jak sie stało! k.. przeciez tam przy prędkosci 60km/h mozna sobie zęby wybić! to nie jest droga zeby tak jezdzic! chcial poszalec-mogl znalezc sobie jakąłś trase przystosowaną do tego! a nie totalne dno jakim są drogi w łęcznej! i nigdy nie powiem że ich zaluje... moj sp. tatuś przez takiego idiote zginął! i nikt powtarzam nikt mi nie powie że mam bic im brawo i za nimi plakac! sam zdecydował co zrobic z własnym zyciem! kto mu dal prawojazdy? chyba sobie kupil na targu! a nie powiem o rozumie... bo tego to juz wogole nie posiadal! trzymaj sie kolego-bo twoja droga nie bedzie juz taka piękna-zgnijesz smieciu pod ziemią!!!
Ostatnio edytowany 16 marca 2008 r. o 15:16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy nie potraficie realnie spojrzeć na to co wasz kolega zrobił! Cały czas tylko mięsem rzucacie. On nie zabił tylko siebie, on ze sobą zabrał drugiego człowieka, a ileś ludzi przez niego trafiła do szpitala. A zresztą patrząc na wasze posty wyobrażam sobie jaki ten chłopak był...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie bronie kierowcy, chociaz wiem ze nie chcial tego! tak czy tak nie mozna mowic ze dobrze im tak, bo nie zaslugiwali na smierc... Paweł mój kolegal , który siedział za kierowca... czemu on byl winien? ;((((((((((((((((((((((((((((((((( [*]mial przed soba cale zycie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszczędzcie sobie k.. tych durnych nieludzkich komentarzy!!! bo to juz nic nie zmieni!!! a przede wszystkim sprawia ból najblizszym!!! Chłopcy juz za to zaplacili najwyższa cena: ŻYCIEM!!! tylko dlaczego ty Pawełku? Byles naprawde dobrym człowiekiem i nie zasłużyleś na taka śmierc... Spoczywajcie w pokoju [*] [*] Bedziecie życ na zawsze w pamięci, która nigdy nie umiera...
Ostatnio edytowany 16 marca 2008 r. o 15:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezes napisał:
szkoda chlopakow? szkoda ale tych co z nim jechali i tego co zginął! nie kierowce!!!!! napewno nie jego! co z tego ze nie zyje-na własne zyczenie!nikt mu nie pomogl! zastanowcie sie, przez te jego idiotyczne pomysly, szybka predkosc i stalo sie jak sie stało! ko*rwa przeciez tam przy prędkosci 60km/h mozna sobie zęby wybić! to nie jest droga zeby tak jezdzic! chcial poszalec-mogl znalezc sobie jakąłś trase przystosowaną do tego! a nie totalne dno jakim są drogi w łęcznej! i nigdy nie powiem że ich zaluje... moj sp. tatuś przez takiego idiote zginął! i nikt powtarzam nikt mi nie powie że mam bic im brawo i za nimi plakac! sam zdecydował co zrobic z własnym zyciem! kto mu dal prawojazdy? chyba sobie kupil na targu! a nie powiem o rozumie... bo tego to juz wogole nie posiadal! trzymaj sie kolego-bo twoja droga nie bedzie juz taka piękna-zgnijesz smieciu pod ziemią!!!
Dla swojego tatusia po śmieci też nie masz szacunku?Sam powinieneś zgnić pod ziemią ale najpierw powienienes zdechnąć!Skoro trzymasz stronę tych niewyrozumiałych,pozbawionych uczuć ludzi! Każdy z Was jeśli nie jest to był młody! To był kolega na którego można było liczyć!i nigdy ale to NIGDY nie zawiódł!! Spotkała go straszna śmierć...Zrobił co zrobił...stało się co się stało ale wieczny odpoczynek mu się należy w spokoju!A właściwie im!!Fakt że Paweł nie był niczemu winny,ale przestańcie gadać że kierowca był mordercą!!ile jeszcze trzeba tragedii żeby ktos się wziął za ta drogi?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupio ku*** nie komentuj jak masz tak zamiar pisać...postaw się jakby to twoja bliska rodzina miała taki wypadek...jak tak głupio piszesz na moich ziomków, to tak samo byś pisał na twoich bliskich jakby to im stała się krzywda...ciekawe...zycze powodzenia z takim myśleniem... A Wam chłopaki...życze żeby było Wam w raju lepiej niż tu...[*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety stało sie Bóg daje jedna szanse... Trzeba ją wykożystac, lecz rozważnie, w WV byli moi znajomi ciesze sie ze oni przeżyli ale nawet nie znałem wcześniej wymienionego Pawła i Szymka naprawde jest mi szkoda chłopaków... Boże czemu to tylko 21 lat i 18 lat czemu w tak młodym wieku??? wiem, wiem, że kierowca był pod wpływem alkoholu, lecz czemu stracił właśnie kontrole przed skrzyżowaniem, jeżeli by pojechał dalej może, może nic by sie nie stało, ale ta predkośc była zabójcza 180-200km/h to naprawde duzo prędkosc, jeszcze przez miasto to naprawdę nie ma szans, aby przejechac bez wypadku no potocznie Dziewczyny z WV siostra chodzi ze mną do klasy dziewczyna płakała całą lekcje ze ona leży w szpitalu, lecz żyje to jest najważniejsze życ i mam nadzieje, że sie nie podda !!!!!!!!!!!!! Niestety los jest dla nas zły i nie miły musimy z tym walczyc i to ZDROWO.... Rodzinie chłopaków składam najszczersze kondolencje..... NAPRAWDE MI PRZYKRO NIESTETY CZLOWIEK SIE RODZI I UMIERA NIE MA NA TO WYJSCIA ZYCIA SIE NIE DA KUPIC ANI COFNAC CZASU PRZYKRO MI...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k... nie znaliscie ich wiec zamknijcie m...! siadze jeden z grugim ryl i tworzy sie j.. dziecko NEO! Znalem obydwu tych ZAJEBISTYCH LUDZI... kazdy z nich mial marzenia, przyszlosc itd. a wy p... ze mu tak dobrze a jakbym wiedzial kto to psize to bym zabil.... ale nbie jego tylko jego matke, siostre , zone , dziecko i co bys k...wtedy czul?! SKLADAM SZCZERE KONDOLENCJE RODZINIE PAWLA I SZYMONA [*] PS. ZAMKNIJCIE ...! Co wy ... od osadzania jestescie?! Pies was ...!
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 14:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gornicza napisał:
k.... nie znaliscie ich wiec zamknijcie mor- de! siadze jeden z grugim ryl i tworzy sie je- ane dziecko NEO! Znalem obydwu tych ZAJEBISTYCH LUDZI... kazdy z nich mial marzenia, przyszlosc itd. a wy p.... ze mu tak dobrze a jakbym wiedzial kto to psize to bym zabil.... ale nbie jego tylko jego matke, siostre , zone , dziecko i co bys k...wtedy czul?! SKLADAM SZCZERE KONDOLENCJE RODZINIE PAWLA I SZYMONA [*] PS. ZAMKNIJCIE M.... ! Co wy k... od osadzania jestescie?! Pies was j...!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowany 16 marca 2008 r. o 15:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...