Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Łęcznej

Utworzony przez MAREK, 9 marca 2008 r. o 13:51 Powrót do artykułu
NO ciekawy jestem co by jeden z drugim napisał jak by to jego syn był czy brat że jezdzil szybko , może i jezdzil i co jusz ma za to byc potępiny??? a zamiast siedziec w domu i dodawac idiotyczne komentarze to idz do pracy to tesz Cie bendzie na taki samochud stać ...... nawet po śmierci uszanowania nie dadzą skur...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o zmarłych źle sie nie mówi, ale niestety fakty są faktami i kierowca bmw doprowadził do śmierci swojej i kolegi; jeśli tak było że był takim dobrym przyjacielem to czego ryzykował ich życie ?? jadac z tak duża predkością ryzykował zycie 4 soób i swoje. Jeśli nam na kims zalezy to raczej chronimy tą osobe a nie narażamy na niebezpieczeństwo. niektórzy piszą że przyczyna nie jest do końca jasna dlaczego tak sie stało itd... przyczyna jest oczywista kilkukrotnie większa predkosć niz dozwolona !!!! gdyby jechał50km/h na pewno nikt by nie zginął - nawet jak by wyrzuciło Go na inny pas. i jeszzcze jedno - czemu tak często to są samochody marki bmw ? ludzie kupią sobie stare bmw i myślą ze sa panami szos; mam nadzieje że z tego nieszczęscia wyjdzie jakaś nauka dla innych posiadaczy tej i innych podobnych marek samochodów ! i to ocali kilka żyć;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajebisty czlowiek ale bez mozgu dobrze ze nikomu nic zlego nie zrobil tylko sobie 15 lat pracowalem w lecznej w pogotowiu i zbieralem takich gnoi bezmozgowce i tyle i niech nikt nie mowi ze on byl zajebisty na prostej drodze zrobic cos takiego bo to nie byl nawet zakret
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotrek napisał:
marek jakby twuj koleszka zginą w tym wypadku nie mówił byś tak nie życze wrogowi takiej żeczy ale mam nadzieje że to przeczytasz mam nadzieje że doświadczysz tego co my albo bendziesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie byl idiota sam nim jestes nieznasz go to nie gadaj jechal szybko bo mu sie spieszylo i h** ci do tego ale jak widac nie zaoszczedzil czasu teraz ma zycie wieczne i mam nadzieje ze mu jest tam dobrze!!! szymon to byl wielki czlowiek a ty jestes nikim!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magda napisał:
nie byl idiota sam nim jestes nieznasz go to nie gadaj jechal szybko bo mu sie spieszylo i h** ci do tego ale jak widac nie zaoszczedzil czasu teraz ma zycie wieczne i mam nadzieje ze mu jest tam dobrze!!! szymon to byl wielki czlowiek a ty jestes nikim!!!!
To idź za nim i będzie wam razem lepiej. wystrarczy trochę wiecej gazu niz rozumu i juz się przenosisz do niego i bedzie ci dobtrze,niebianski dzobrze.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy jesteście nienormalni co niektórzy!! dobrze mu??skoro tak to ty se tak zrób i zobacz jak to boli!luB weź strać kolęGĘ lub bliższą osobę i pomyśl!!i to nieznaczy że był wariatem !nie jechał pijany czyli nim nie był a skąd wiesz że tyle jechał byłeś tam>>??nie to po co te komętarze typu,,mniej o jednego,, ,,dobrze mu tak.. pomyśl co czuje jego rodzina czytając takie coś !!to nie byłą tylko jego wina !!ty nie jesteś dziewczyną co dostała więc nie masz prawa sądzić!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...