Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Łęcznej. Dwie osoby nie żyją

Utworzony przez olo, 29 maja 2014 r. o 16:58 Powrót do artykułu
Gdzie wy tam widzicie jakiekolwiek miasto ??? Przecież to faktycznie jakieś leśne ostępy, bez oświetlonego pobocza, chodników, zabudowań. Ta Łyncna to w ogóle miasteczko, czy wieś ??? Kiedyś miałem przyjemność jeździć od strony Lubartowa drogą wojewódzką to jechałem również przez wieś Łyncna, podobnie było kiedy wracałem dziurami od Chełma przez Wolę Korybutową. Wjechałem niby do Łyncny, a mimo wszystko przez ok. 2 km mijałem tylko krzaki i stepy. Jako taka cywilizacja zaczynała się dopiero na rondzie koło tesco.  Łyncnioki, macie w ogóle prawa miejskie w tej wsi. Bo dla mnie ta miejscowośc to sztucznie rozdmuchany stepami i krzakami grajdołek.
Wiesz co pilnuj siebie lepiej...I nie Łyncna tylko Łęczna......!!!!!!!!!Wieśniakiem to moze ty jestes stwierdzajac po takim pismie...owszem Łęczna jest małym miastem a nie wsią...na wsi to jest inaczej!!!!!Odp...sie od tego miasta!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie mijam się z bydlakami zwanymi kierowcami. Dojeżdżając do zakrętu zjeżdżam do prawej krawedzi jezdni bo prawie zawsze z naprzeciwka jedzie rozpędzone bydle ścinając zakręt .codziennie widze bydlaków przejeżdżających czerwone światło, codziennie widzę bydło rozmawiające przez telefon podczas prowadzenia pojazdu. długo by wymieniać....Tu taki bydlak z premedytacja ściał zakręt na podwójnej ciągłej ( widac to na zdjęciu)doprowadził do śmierci niewinnych ludzi. Rozedrzeć kołem s.syna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie mijam się z bydlakami zwanymi kierowcami. Dojeżdżając do zakrętu zjeżdżam do prawej krawedzi jezdni bo prawie zawsze z naprzeciwka jedzie rozpędzone bydle ścinając zakręt .codziennie widze bydlaków przejeżdżających czerwone światło, codziennie widzę bydło rozmawiające przez telefon podczas prowadzenia pojazdu. długo by wymieniać....Tu taki bydlak z premedytacja ściał zakręt na podwójnej ciągłej ( widac to na zdjęciu)doprowadził do śmierci niewinnych ludzi. Rozedrzeć kołem s.syna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz co pilnuj siebie lepiej...I nie Łyncna tylko Łęczna......!!!!!!!!!Wieśniakiem to moze ty jestes stwierdzajac po takim pismie...owszem Łęczna jest małym miastem a nie wsią...na wsi to jest inaczej!!!!!Odp...sie od tego miasta!!!
Sorry, ale wg Was wieś to wstyd, czy co??? Mieszkam w Puławach najbardziej chyba zielonym miescie w Polsce, jak ktoś nie wierzy, zapraszam:) ale w życiu nie powstydziłabym się mieszkania na wsi. Sama przyjemność, niestety nie mam tej możliwości. Nie rozumiem czemu dla Was wieś równacie ze wstydem. Swoją drogą skoro Łęczna ma prawa miejskie to miasto nie wieś i  można jedynie powiedzieć że koleś nazywający ją wsią nie ma zielonego pojęcia o geografi a pewnie tym bardziej ma mało styczności z nauką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz co pilnuj siebie lepiej...I nie Łyncna tylko Łęczna......!!!!!!!!!Wieśniakiem to moze ty jestes stwierdzajac po takim pismie...owszem Łęczna jest małym miastem a nie wsią...na wsi to jest inaczej!!!!!Odp...sie od tego miast
ten turysta ma racjię łęczna to wioch i przytółek dla ryli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co w was wstąpiło??? Każda okazja jest dobra do opluwania siebie na wzajem. Fakty są takie że Łęczna to miasto i koniec. Wieś też nie jest niczym strasznym... Tu zginęli ludzie a wy zamiast napisać coś konstruktywnego wylewacie na siebie wiadra pomyji. Polska norma. To nie wina mieszkańcó Łęcznej że tak się stało - to wina naszej odpowiedzialności. Niestety na drodze odpowiadasz nie tylko za siebie i posażera ale i za innych uczestników ruchu - nie zawsze tego świadomych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie wy tam widzicie jakiekolwiek miasto ??? Przecież to faktycznie jakieś leśne ostępy, bez oświetlonego pobocza, chodników, zabudowań. Ta Łyncna to w ogóle miasteczko, czy wieś ???  .....
Nie wystawiasz o sobie najlepszego świadectwa takim wpisem. Nie doszukuję się przyczyn Twojej agresji i przyjemności w obrażaniu innych - w tym, że pochodzisz z takiego czy innego miejsca (miasto czy wieś). To raczej sprawa wychowania. Ja przeniosłem się do Łęcznej z Lublina i dostrzegam wiele zalet tego miasta. Nie wiem kiedy ostatnio przejeżdżałeś przez Łęczną, ale od paru lat bardzo się zmieniło, w samej Łęcznej i na drodze przelotowej Lublin-Włodawa (w tej chwili remontowa jest też krajówka w stronę jezior). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragiczny ten tydzień na drogach powiatu. Rodzinom ofiar wyrazy współpczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka tragedia, skąd była ta rodzina? Gdzie pogrzeb?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka tragedia, skąd była ta rodzina? Gdzie pogrzeb?
Rodzina z miejscowości Stręczyn Nowy, gmina Cyców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byli moi sąsiedzi ze  Stręczyna Nowego ,tacy spokojni ludzie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie Łynczna do dróżka na Świnowole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie problem wsi tylko jakości szkolenia w szkołach jazdy
szkola cie moj drogi nie nauczy przepisow jesli ty sam sie ich nie bedziesz chcial nauczyc, a co do tego czy kto z miasta czy ze wsi, to osobiscie uwazam ze jazda po miescie daje wiecej doswiadczenia i praktyki w zachowaniu sie w ruchu miejskim czego brakuje kierowcom jezdzacym glownie po wsiach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkola cie moj drogi nie nauczy przepisow jesli ty sam sie ich nie bedziesz chcial nauczyc, a co do tego czy kto z miasta czy ze wsi, to osobiscie uwazam ze jazda po miescie daje wiecej doswiadczenia i praktyki w zachowaniu sie w ruchu miejskim czego brakuje kierowcom jezdzacym glownie po wsiach
nie zgadzam się , ludzie nauczą się parkować i snuć w korku a potem poza miastem wciskają gaz i autko nie jedzie 40km/h a 140 i nie potrafią opanować auta, nie mają doświadczenia w ocenie odległosci jadacego z naprzeciwka pojazu, zachowania się na zakrętach, ślizka nawierzchnia przy większej prędkości i tego mamy efekty. Taki młody dostanie prawo jazdy wsiada do auta i noga na pedał do podłogi , wyprzedzanie na trzeciego a co tam ma mnóstwo koni pod maską i takie są efekty najczęściej W tym przypadku inne czynniki wpłynęły na tą tragedię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ważne jakie blachy.... ważne, że debile, bo inaczej nazwac nie moge! nie uważaja na drogach i wymuszają!!! bo im się śpieszy... do grobu? POWODZENIA! Czasem ułamki sekundy, noga z gazu i życie uratowane.
spieszy jak spieszy opona po prostu pękła tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Wielkie kondolencje dla rodziny. Tak się stało że akurat znam tą rodzinę. Wielka tragedia. To na każdego z nas mogło spotkać.   AAA co najlepsze klient który spowodował ten wypadek już próbuje się wymigać. Jego syn jest policjantem w Łęcznej i już zaczynają się kombinacje... Mam nadzieję że ktoś zrobi z tym porządek i ten morderca trafi do więzienia na resztę swojego życia i nawet znajomości jemu nie pomogą!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu dużo mówić... -sam mam niemiłe wspomnienia co do Policji w Łęcznej. Rok temu mieliśmy wypadek niedaleko Łęcznej. Ja kierowałem. Byliśmy ofiarami wypadku, najbardziej ucierpiało nasze  sześcioletnie auto oraz osoba niepełnosprawna ruchowo. Powiem szczerze: Policja w Łęcznej niesprawiedliwie się z nami obeszła, a gówniarzom(którzy spowodowali wypadek) była pobłażliwa. Ba! -nawet Policja niejako usiłowała mnie wrobić w to, że mam 0,2 promila alkoholu -a przecież byłem na 100% trzeźwy, bo nigdy po alkoholu nie jeżdżę. Tym bardziej, że jestem na tyle poważnym człowiekiem, że nienawidzę pijaństwa za kierownicą... Gdybym mógł cofnąć czas, to albo nie pojechał bym wtedy tą drogą -albo od razu łęczyńską Policję do Prokuratury zgłosił i w ten sposób "postawił ich do pionu"... Gdyby -nie daj Boże -sytuacja się powtórzyła, to zupełnie inaczej postąpię następnym razem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodzę się w 100%. Policja w Łęcznej jest poniżej krytyki. Ja miałem poważną kolizję, samochody skasowane, ja chciałem skręcić na drodze jednokierunkowej w lewo i przy skręcie przywalił we mnie starszy Gość, ewidentna wina tamtego Gościa, policja łęczyńska przyjechała i co?! i na dzień dobry przywitali się ręka w rękę z tym Gościem, cześć co słychać, stary co się stało itp. suma sumarum, ja dostałem mandat za złe zasygnalizowanie manewru skrętu, bo podobno miałem kierunek w prawo i dlatego on chciał mnie z lewej wyminąć! a ponadto z mojego ubezpieczenia Gościu naprawił sobie auto! Dziś jak o tym pomyślę, to zdaję sobie sprawe z tego że byłem głupi przyjmując ten mandat i zagdzając się na to wszystko. Byłem młody, zszokowany kolizją bo naprawdę wyglądało to okropnie, cały poobijany, razem ze mną dziewczyna, cała roztrzęsiona, ale najbardziej boli mnie to jak w tedy policja z nami postąpiła, bo żeby było śmiesznie oni nawet nie przesłuchali mojej dziewczyny, nie chcieli tego zrobić, nie słuchali mnie i jeszcze oskarżyli na wstępie że pewnie piłem, alkomat oczywiście nic nie wykazał. No bo gówniarz ( w porównaniu z tym starszym Gościem) to możemy go zrobić w ciula i owszem udało im się. Dziś wiem, że całkiem inaczej bym postąpił!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz co pilnuj siebie lepiej...I nie Łyncna tylko Łęczna......!!!!!!!!!Wieśniakiem to moze ty jestes stwierdzajac po takim pismie...owszem Łęczna jest małym miastem a nie wsią...na wsi to jest inaczej!!!!!Odp...sie od tego miasta!!!
Kolejny zazdrosny...Na pewno nie zamienię Łęcznej na wieśniacki Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to potwierdzone informacje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...