Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Turowola: Zderzenie aut. Zginęła 35-letnia kobieta

Utworzony przez der, 13 grudnia 2012 o 08:09 Powrót do artykułu
polują na ludzi z fotoradarami a wypadków jakoś mniej nie ma...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Policja organizuje akcje "trzeźwy poranek", kupuje nowe fotoradary i nieoznakowane samochody. Tylko po co , pytam sie ??? Skoro przez to wcale mniej osób nie ginie na naszych drogach. A to znaczy, że wszystkie te działania mają na celu tylko zarabianie kasy i ściąganie kolejnych characzy od kierowców. A moze by tak mundurowi ruszyli swoje 4 litery i pojawiali się częściej w miejscach które są naprawde niebezpieczne i o takich porach, gdy piraci i pijani wozacy naprawdę zagrażają bezpieczeństwu na drodze.
0
Zgineła moja przyjaciólka, cudowna osoba , został żal że wspaniałe osoby odchodzą tak szybko.
0
Aniu niemogę uwieżyć ze to ty spoczywaj w pokoju
0
aniu niech cie bog ma w opiece
0
a skąd Ania była? Może ja też ją znam i nie wiem.KONDOLENCJE DLA RODZINY
0
może ktoś ma jakieś informacje kiedy pogrzeb Ani ?
0
Pogrzeb Ani jest we wtorek o 14 ( najprawdopodobniej)
0
najszczersze kondoencje dla rodziny. Pani Aniu dzieciaczki z przedszkola będą bardzo za Panią tęskniły.
0
Pani Aniu- dzieci kochały Panią i bedą tęsknić. śpij w spokoju.
0
http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013
0
Spoczywaj w spokoju bardzo mi szkoda córeczki jest taka jeszcze mała ehh taki te zycie jest niesprawiedliwe...
0
Pani Aniu, motylki tęsknią ....
0
jak coś wiecie to podajcie informacje gdzie i kiedy pogrzeb
0
jutro o 14 w Marii Magdalenie
0
Zal, smutek Aniu opiekuj sie z nieba swoja córeczką. Życie jest niesprawiedliwe. Dlaczego,,,
0
Aniu modlę się za Ciebie,dlaczego to życie jest takie kruche i niesprawiedliwe....żal***
0
Modlimy się Aniu za spokój Twojej duszy, pamięć o Tobie na zawsze pozostanie w naszych sercach....
0
Aniu... miałaś w sobie tyle radości...chyba tam na górze potrzebowano Twojej pogody ducha... Kondolencje dla Całej rodziny Kuśpitów, płaczemy razem z wami..
0
Kto wie co się teraz stanie z córeczką Pani Ani?
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: