Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ulia kolonia osiedle Trębaczów czyli jak wieś stała się częścią aglomeracji łęczyńskiej

Utworzony przez obywatel gc, 30 stycznia 2010 r. o 23:03
piszcie co o tym sądzicie . Śmiało bez krępacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel gc napisał:
piszcie co o tym sądzicie . Śmiało bez krępacji
A co wam Kosiarski obiecał za przyłączenie? Zawsze dla obszarów wiejskich łatwiej środki pozyskać niż dla miasta patrzcie na Stara Wieś róbcie referendum i się odłączajcie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antykosiara napisał:
A co wam Kosiarski obiecał za przyłączenie? Zawsze dla obszarów wiejskich łatwiej środki pozyskać niż dla miasta patrzcie na Stara Wieś róbcie referendum i się odłączajcie!!!!
esQqurwisan mówi nie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w ogóle nie rozumiem co za przygłupek włączył tą wieś w struktury miasta . Przecież wjazd do Łęcznej tak na prawde zaczyna się od mostu na Wieprzu , a nie jak to jest wspaniale oznakowane już od skrzyżowania na Ciechanki. Przecież to są tylko zwykłe pola i nic więcej !!!!!! Miasta nie stac na rewitalizację starówki a co dopiero w inwestowanie w tak odległe no i zupełnie sztucznie przyłączone tereny . Po jaki h.j ? Pytam się . Tak w zasadzie nic ciekawego i dobrego w mieście się nie dzieje poza grą Górnika . Wszędzie dziury od cholery nie zainwestownego oraz nie zagospodarowanego terenu. Skoro władza nie ma kasiorki na centralną częśc miasta to kiedy kurde w d..e jego mac zacznie łożyc na tereny wiejskie . Referendum i ogólne poruszenie na Trębaczowie powinno się odbyc już dawno . Przecież droga od Kijan , '' wlatująca '' do Łęcznej jest jedną z najniebezpieczniejszych . Pochłoneła wiele istnień ludzkich , jednak nic to nie dało do myślenia jak widac mało mało myślącej władzy . Skoro wzięto odpowiedzialnośc za ten teren czyli przyłączenie do tzw. '' miasta'' to niech władza coś robi . Zgadzam się z wypowiedzią ANTYKOSIARY w 100% bo rzecz jasna że gdyby to była wieś to zarówno oświetlenie było by , nie mówiąc już o dwóch zatoczkach i chodniku . Śmiac się Ludzie chce , ale w tej PSEUDO DZELNICY nie ma KANALIZACJI !!!!!!!!!!!!! K ...... WA !!!! To jest 21 czy 15 wiek ? Pytam się?????? Lubię tą maleńką mieścinę jaką jest Łęczna, lecz to miasto umrze a powiem bardziej wulgarnie zdechnie, zanim ktokolwiek zorientuje się że to miało miejsce. Przecież większośc młodych ucieka z tąd w inne regiony kraju bo życie w tym mieście nie daje jakichkolwiek perspektyw na rozwój . Pytanie w zasadzie retoryczne ,lecz kto by chciał mieszkac, osiedlac się na '' OSIEDLU '' gdzie brak w zasadzie wszelkich potrzebnych do egzystencji rzeczy??????? Czy zamieszkał by ktoś , na tych wspaniałych blokowiskach jakich łuna roznosi się i zwycięża ciemnośc na wiele km wokół Łęcznej . Gdyby nie jeżdziły tam busiki , gdyby ludzie musieli chodzic srac do drewnianego wychodka , przypadającego na jeden blok ,a rosnące kolejki pod kibelkiem zmuszały ich do biegania na okoliczne pola . Wszyscy pier.....li by takie miasto i osiedle .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel gc napisał:
Przecież droga od Kijan , '' wlatująca '' do Łęcznej jest jedną z najniebezpieczniejszych .
To jest droga powiatowa inteligencie. A z młodzieży zostaje ta część która dostała się na kopalnię i/lub studiują z powodzeniem na kierunkach inżynierskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To jest droga powiatowa inteligencie.
A powiat gdzie jest burku władzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze że Pewien jegomośc strasznie się zbulwersował. Są dwa maleńkie powody co ku temu . Albo XXXX z wpisu ok godz. 16 jesteś pachołkiem władzy albo masz nierówno pod sufitem i żyjesz chorymi złudzeniami o wielkiej i pięknej Łęcznej . Wsadż główę do tego syfu jakim jest Wieprz w oklicach Trębaczowa to może troche CI te głupie myśli z baniaka wywietrzeją. PS do HOMOFOBA , ja też studjuje na kierunku inżynierskim oczywiście z powodzeniem i powiem Ci że tak nasrane w mózgu jak Ty to przy zajebistych staraniach nie mam . Życze miłego .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty napisał:
A powiat gdzie jest burku władzy?[/quote] A co ty się głupio pytasz?Ma pretensję do gminby to na c*uj z płaczem o drodze powiatowej wyskakuje. [quote name='obywatel gc' post='227795' date='2.02.2010, 23:07:38']Widze że Pewien jegomośc strasznie się zbulwersował. Są dwa maleńkie powody co ku temu . Albo XXXX z wpisu ok godz. 16 jesteś pachołkiem władzy albo masz nierówno pod sufitem i żyjesz chorymi złudzeniami o wielkiej i pięknej Łęcznej . Wsadż główę do tego syfu jakim jest Wieprz w oklicach Trębaczowa to może troche CI te głupie myśli z baniaka wywietrzeją. PS do HOMOFOBA , ja też studjuje na kierunku inżynierskim oczywiście z powodzeniem i powiem Ci że tak nasrane w mózgu jak Ty to przy zajebistych staraniach nie mam . Życze miłego .......
Osobiście to mam gdzieś jak miasto będzie wyglądać, mi już potrzebne są tylko dobre drogi. No nasrane może i nie masz nie wiem, chociaż ja nie jestem taki cienki żebym musiał się przez neta wyładowywać na anonimowym forum, poza tym widać że umysł ścisły jesteś ale z zadatkami na analfabetę. Życzę miłego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
chociaż ja nie jestem taki cienki żebym musiał się przez neta wyładowywać na anonimowym forum,
a jednak cienuias
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, tak ....... jakiś przygłupek broniący ... nie wiadomo czego . żale do garbatego że proste dzieci ma. A forum HOMOFOBIE WŁAŚNIE OD TEGO JEST , ŻEBY PISAC O CHORYCH SYTUACJACH . TYM CO ZŁEGO DZIEJE SIĘ W TEJ MALEŃKIEJ MIEJSCOWOŚCI . Znając życie pewnie pracujesz w urzędzie miasta więc napisz mi godziny otwarcia urzędu . Chętnie wpadne jako interesant do burmistrza .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, tak ....... jakiś przygłupek broniący ... nie wiadomo czego . żale do garbatego że proste dzieci ma. A forum HOMOFOBIE WŁAŚNIE OD TEGO JEST , ŻEBY PISAC O CHORYCH SYTUACJACH . TYM CO ZŁEGO DZIEJE SIĘ W TEJ MALEŃKIEJ MIEJSCOWOŚCI . Znając życie pewnie pracujesz w urzędzie miasta więc napisz mi godziny otwarcia urzędu . Chętnie wpadne jako interesant do burmistrza .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...