Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnicy oszczędzają. Na ulicach jest ciemniej

Utworzony przez Marianna, 4 grudnia 2011 r. o 11:50 Powrót do artykułu
"– Półmilionowe koszty nie są." Dobre zdanie, krótkie i trafiające w samo sedno. Pozdrowienia dla redaktora!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co wyłączać np o 1 w nocy,a nuż jakiś jeden pijaczek będzie szedł,przecież pieniądze w samorządzie rodzą się na kamieniu,biedny lud tylko się dziwi że wzrasatają popdatki i opłaty lokalne.Rząd daje podwyżki np nauczycielom nie pytając samorządów czy mają pieniądze.Wystarczy wydać ponad plan 1 grosz np na remont drogi,już jest dyscyplina finansów a wydatki na oświatę mogą być przekroczone o parę milionów i jest ok,gdyż rząd daje podwyżki,nie zapewniając subwencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak bezmyślnie stawia się latarnie - to potem kasy nie wystarcza. ulice i bloki mieszkalne gęsto obsadzone lampami, tak, że igłę można zobaczyć. z powodzeniem wystarczyłaby co druga. pewnie są jakieś normy, ale to można zmienić chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
jak bezmyślnie stawia się latarnie - to potem kasy nie wystarcza. ulice i bloki mieszkalne gęsto obsadzone lampami, tak, że igłę można zobaczyć. z powodzeniem wystarczyłaby co druga. pewnie są jakieś normy, ale to można zmienić chyba
Na terenie spółdzielni mieszk. płaci spółdzielnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może tak zająć się oświatą-przecież to nakłady na nią niszczą gminy...zredukować zatrudnienie, niech reszta pracuje jak normalny człowiek te 160 godzin w miesiącu a nie 40. Zamiast czterech nauczycieli można jednego...i tak można by wyliczać..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HONOLULU — Fortifying one Chanel Bags of its key allies in the Persian Gulf, Coach Factory Outlet the Obama administration announced [spam] a weapons deal with Saudi Arabia Coach Outlet on Thursday, saying it had agreed to sell Coach Outlet Store F-15 fighter jets valued at nearly $30 Coach Factory Outlet billion to the Royal Saudi Air Coach Factory Online Force. The agreement, and the Coach Outlet administration’s parallel plans to Coach Outlet press ahead with a nearly $11 Coach Factory Outlet billion arms deal for Iraq, despite [spam] rising political tensions there, is dramatic evidence Coach Factory Outlet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dżek napisał:
Po co wyłączać np o 1 w nocy,a nuż jakiś jeden pijaczek będzie szedł,przecież pieniądze w samorządzie rodzą się na kamieniu,biedny lud tylko się dziwi że wzrasatają popdatki i opłaty lokalne.Rząd daje podwyżki np nauczycielom nie pytając samorządów czy mają pieniądze.Wystarczy wydać ponad plan 1 grosz np na remont drogi,już jest dyscyplina finansów a wydatki na oświatę mogą być przekroczone o parę milionów i jest ok,gdyż rząd daje podwyżki,nie zapewniając subwencji.
Zgadzam się w 100% i zastanawiam się kiedy do gmin zaczną masowo wkraczać komisarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaaaaa napisał:
Może tak zająć się oświatą-przecież to nakłady na nią niszczą gminy...zredukować zatrudnienie, niech reszta pracuje jak normalny człowiek te 160 godzin w miesiącu a nie 40. Zamiast czterech nauczycieli można jednego...i tak można by wyliczać..
Czy ktoś mi powie o ile cięższa jest praca nauczyciela od górnika, szwaczki, rolnika??? I kiedy skończy się to ściemnianie o godzinach poświęcanych przez nauczycieli na przygotowanie zajęć, sprawdzanie prac!!! Ja jestem urzędnikiem i też niejednokrotnie zabieram pracę do domu lub zostaję po pracy, kiedy trzeba pracuję w soboty, niedziele - zaznaczam, że w moim miejscu pracy nie istnieją godziny nadliczbowe....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
Czy ktoś mi powie o ile cięższa jest praca nauczyciela od górnika, szwaczki, rolnika??? I kiedy skończy się to ściemnianie o godzinach poświęcanych przez nauczycieli na przygotowanie zajęć, sprawdzanie prac!!! Ja jestem urzędnikiem i też niejednokrotnie zabieram pracę do domu lub zostaję po pracy, kiedy trzeba pracuję w soboty, niedziele - zaznaczam, że w moim miejscu pracy nie istnieją godziny nadliczbowe....
TRZEBA SOBIE WYWALCZYĆ -KARTĘ URZĘDNIKA-I KWITA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.biala24.pl/?id=Informacje&x=8687
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój odnośnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...