Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga chu... droga: Przekleństwa przy drodze Łuszczów–Kijany

Utworzony przez To Bida a nie droga ., 9 lipca 2011 r. o 09:44 Powrót do artykułu
Lubelscy urzędnicy do dzieła ! ten kawałek drogi o nie spełnia 2 km już dawno się prosi o remont, wiem to sam na sobie rowerem tylko najwytrzymalszy tamtędy przejedzie, bez zatrzymywania sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spiczyn to nic. Pojedźcie na Majdan Krasieniński ( przy domku z niebieskim dachem w lewo). Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Podobno droga należy do gminy Bełżyce. Trzeba tamtędy przewieźć bełżyckich notabli. Ale przewieźć tak, ze im flaki uszami wylecą. Może wtedy zainteresują się i coś zrobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Spiczyn to nic. Pojedźcie na Majdan Krasieniński ( przy domku z niebieskim dachem w lewo). Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Podobno droga należy do gminy Bełżyce. Trzeba tamtędy przewieźć bełżyckich notabli. Ale przewieźć tak, ze im flaki uszami wylecą. Może wtedy zainteresują się i coś zrobią.
Człowieku co Ty za głupoty wypisujesz? Majdan Krasieniński należy go gminy Niemce. Walnałeś z tymi Bełżycami hehe ps. gdzie Rzym a gdzie Krym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno Małysz trenuje Tam odcinki specjalne do rajdów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat ten odcinek drogi w Majdanie Krasienińskim, o którym mowa, należy do gminy Bełżyce. Proszę zapytać w odpowiednim urzędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie pełno dziu w drogach, fajny jest odcinek stryjno-krzczonów, fajnie się wjeżdża do białej podlaskiej z obwodnicy, świetna jest nitka piaski -lublin (już jak puszczają taki ruch jedną nitką mogli wyrównać a nie zostawiają wilcze doły), super jest na odcinkach krasnystaw - hrubieszów lub chełm - hrubieszów. Jak jeździłem francuskimi wózkami raz lub dwa razy do roku remont zawieszenia. Żałosne jest to że co roku wydaję na paliwo około 10 tys zł z czego część podatku miało iść na drogi, z oc to samo- gdzie ta kasa poszła? jak były dziury tak są, a sposób na łatanie dziur - sypanie żwiru i lanie smoły niezbyt pomaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEZŁY JEST TEŻ ODCINEK OD RONDA W NADRYBIU W KIERUNKU KANIWOLI TE CIĘŻARÓWKI Z UROBKIEM TO PO ZAPCHANIU DZIURY GDZIE WOŻĄ UROBEK TO WŁAŚCICIELE FIRM I SAMOCHODÓW POWINNI ZAPLACIĆ ZA ZNISZCZONĄ DROGĘ Z KOPALNIĄ A NIE ZNISZCZA JEDNĄ DROGĘ I PCHAJĄ SIĘ GDZIE INDZIEJ .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rider napisał:
Wszędzie pełno dziu w drogach, fajny jest odcinek stryjno-krzczonów, fajnie się wjeżdża do białej podlaskiej z obwodnicy, świetna jest nitka piaski -lublin (już jak puszczają taki ruch jedną nitką mogli wyrównać a nie zostawiają wilcze doły), super jest na odcinkach krasnystaw - hrubieszów lub chełm - hrubieszów. Jak jeździłem francuskimi wózkami raz lub dwa razy do roku remont zawieszenia. Żałosne jest to że co roku wydaję na paliwo około 10 tys zł z czego część podatku miało iść na drogi, z oc to samo- gdzie ta kasa poszła? jak były dziury tak są, a sposób na łatanie dziur - sypanie żwiru i lanie smoły niezbyt pomaga.
fakt , Tusk obiecał dobre drogi, ale też obiecał , że będzie żyło się lepiej i dostatniej. I to był priorytet. I tak Rychowi żyje sie lepiej a Grzechowi i Mirowi dostatniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polscy kierowcy w większości nie umieją jeździć po równych drogach.Więc myśląc o sobie aby nikt mi w ogródku nie skończył swojej drogi hamowania,niech lepiej te nasze drogi pozostaną takie jakie są.Tak jest bezpieczniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo siekawy pomysł. Popieram w całej rozciągłości. Gdzie można nabyć takie napisy? Pytam bo mnóstwo przyda się w samych Kielcach i drogach dojazdowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram na wlotach do gminy Piekoszów powinny stanąć takie znaki ostrzegawcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pablo napisał:
NIEZŁY JEST TEŻ ODCINEK OD RONDA W NADRYBIU W KIERUNKU KANIWOLI TE CIĘŻARÓWKI Z UROBKIEM TO PO ZAPCHANIU DZIURY GDZIE WOŻĄ UROBEK TO WŁAŚCICIELE FIRM I SAMOCHODÓW POWINNI ZAPLACIĆ ZA ZNISZCZONĄ DROGĘ Z KOPALNIĄ A NIE ZNISZCZA JEDNĄ DROGĘ I PCHAJĄ SIĘ GDZIE INDZIEJ .....
STAROSTA ŁĘCZYŃSKI ZROBIŁ DROGI TAM GDZIE MÓGŁ UZYSKAĆ NAJWIĘCEJ GŁOSÓW I DOBRY DOJAZD DO SWOICH RODZINNYCH FIRM PO CO SOBIE GŁOWĘ ZAWRACAĆ PLEBSEM.PUCHACZEW I NIVPOL NAJWAŻNIEJSZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsza to jest chyba droga w Puławach w stronę Kazimierza Dolnego - gdybym wiedział kto jest za to odpowiedzialny to wysłał bym mu karnego penisa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Iwan, chyba pan nie próbowałeś tych piruetów na tej drodze. Polecam. Dziwię się że od lat nic się nie robi na tej drodze. Jest to skandal. A jest to b.ruchliwa droga. Chociaż jak ostatnio jechałem przy ok 3okm/godz. był śmiałek który pędził chyba 70-80-tką i wszystkich po drodze mijał. Może to jest metoda - przelecieć!!! Polecam odpowiednim władzom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro te znaki są już zdjęte, to czy ja mogę sobie je wypożyczyć? W moim mieście jest ulica z koszmarnie fatalną nawierzchnią - ul. Kościuszki w Gliwicach. Chętnie bym je tam powiesił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulujemy Panu Siegiedzie czujności. Był Dziennik Wschodni, może tematem zainteresuje się TVN24. Łęczna24 to nie jest szczyt marzeń dla naszego SUPER REDAKTOra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...