Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga kierowcy, działa kolejny odcinkowy pomiar prędkości

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 grudnia 2016 r. o 09:06 Powrót do artykułu
Synkowie górników się rozbijąją szybkimi samochodami to słusznie że postawili. Do 50km/h powinno być. Tatuś kupi samochodzik a później płacze.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko bezpieczeństwo tak!!! ale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko. ale qrwa wytłumaczcie kierowcom że jeżeli jest ograniczenie do 70 km/h to trzeba by tyle jechać a nie 60 albo i 50 bo i takie przypadki się zdarzały. Najlepiej to może wysiąść z auta i pchać je sobie przez te 3,9 km... ludzie nie hamujcie przed tymi kamerami dostosujcie się z prędkością do dozwolonej i będzie ok, nie trzeba tam zwalniać do 50, nawet jeżeli przejedziecie ten pomiar z prędkością zbliżoną do 80 nit wam za to nic nie zrobi oczywiście nie namawiam nikogo do łamania przepisów... A tak na marginesie to ta 70-ątka moim zdaniem to jest przesada limit powinien być zwiększony co najmniej o 10 do 20 km/h ale władza wpadnie na to w niedługim czasie jak będą się tam tworzyć gigantyczne korki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czuję się szykanowany przez państwo. Czas za granicę uciekać zanim wizy wprowadza. 2 fotoradary, 2 pomiary prędkości i jeszcze prezydent jeździ i się na ciebie gapi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma tablic ostrzegawczych o pomiarze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego nie synowie górników tylko,górnicy. Co drugi tobm pojeb. Pozdrawiam normalnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałaby się jakaś mapka, a nie tak na sucho i minimalistycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego każesz mi jechać 70 km/h jak ja zazwyczaj tam jeżdżę 50 km/h max bo wożę dzieci. Mi się nie śpieszy, z zdrowie i życie moich dzieci jest ważniejsze niż Twoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mnie wkorwia takie nazewnictwo ryle taki jestes madry zjedz na dół i popracuj tam moj brat jest gornikiem jak wiekszosc mezczyzn w mojej rodzinie moze i zarabiają duzo ale jakim kosztem ty wieśniaku!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dlaczego każesz mi jechać 70 km/h jak ja zazwyczaj tam jeżdżę 50 km/h max bo wożę dzieci. Mi się nie śpieszy, z zdrowie i życie moich dzieci jest ważniejsze niż Twoje.
To jeździj polnymi drogami bo z powodu takich kerowców co powyżej 50km/h dostają zawrotów głowy są wypadki,droga przez Turowolę i Starą Wieś łęczyńską jest przeznaczona dla takich gigantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tylko ja zauważyłem wzrost ilości wyprzedzeń na tej trasie przez ten fotoradar?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i zajebiście ... spie***ście panowie urzędasy. Cieszcie sie polityczne ryje teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy gminy które dołożyły do tego radaru będą miały coś z nałożonych mandatów???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą miały ale tzw "gest Kozakiewicza".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna być 90km/h jak na łuszczów , teraz sporo osób jeździ drogą na stare miasto po 120km/h przez teren zabudowany ... Mija się z celem to wszystko ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cho nie dlugo każa jexdzić hulajnoga wtedy nikt nie przekroczy predkości :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalny bezsens! Zamiast postawić go od Łęcznej do samego skrętu na Bogdankę to postawili tylko na krótkim odcinku ;/ NO I PO CO ? Kiedy i tak pusty ryl będzie zapierniczał poza odcinkiem pomiarowym. I znowu niemyślenie urzędnicze ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Totalny bezsens! Zamiast postawić go od Łęcznej do samego skrętu na Bogdankę to postawili tylko na krótkim odcinku ;/ NO I PO CO ? Kiedy i tak pusty ryl będzie zapierniczał poza odcinkiem pomiarowym. I znowu niemyślenie urzędnicze ;/
Nie wiem co masz na myśli przez "samego skrętu na Bogdankę", jeśli chodzi ci o skręt do Puchaczowa z 82 to jest to niewykonalne bo jest tam obszar zabudowany i nie podniesiesz tam limitu do 70km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Synkowie górników się rozbijąją szybkimi samochodami to słusznie że postawili. Do 50km/h powinno być. Tatuś kupi samochodzik a później płacze.....
Zaargumentuj dlaczego na drodze takiej jakości poza obszarem zabudowanym mamy jeździć 50km/h. A, no tak, bo przecież przepisy nie mają karać osób drastycznie przekraczających prędkość, tylko jak zwykle normalnych kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
70 km/h przejazd około 3,6 minuty,90km/h 3 minuty czy to takie istotne ,od ponad roku obowiązuje na tym odcinku 70 i nie było wypadków,pomimo że wyprzedzali na podwójnej ciągłej,obecnie spokój i sielanka,jszedzie całe stado i słucha przewodnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...