Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A kuśkę też?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się tylko żeby kaczyński nic tu nie pomagał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super ! Brawo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A kuśkę też?
zamiast oryginalnej kuśki przyszywamy dujke krowią, po 2 lat ćwiczeń z młodą fizjoterapeutką przejmie funkcje członka. Zapraszamy na leczenie eksperymentalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze.. tylko zeby cos robic trzeba z czegos zrezygnowac. Nie da sie zajmowac wszystkim.. powiekszanien biustu.. rozszczepem podniebienia... oparzeniami... chyba ze to pusty pijar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety zmiany planowane przez rząd mogą to skutecznie ukrocic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A kuśkę też?
Sprubój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to już w latach 90-tych takie operacje polegające na przyszywaniu uszkodzonych tkanek ręki czy nogi były dokonywane na oddziale ortopedycznym ówczesnego Szpitala Kolejowego w Lublinie. Tylko niewiele osób o tym wie ilu kolejarzy z takimi urazami było skutecznie tam leczonych. Moim zdaniem nieprawdą jest, że do tej pory osoba z takim urazem musiała szukać pomocy w innym ośrodku medycznym poza woj. lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście miałem taki zabieg mialem przeprowadzony w PSK 4 w Lublinie i wiem jak takie oddziały są potrzebne. Dla mnie jest to coś nie samowitego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Osobiście miałem taki zabieg mialem przeprowadzony w PSK 4 w Lublinie i wiem jak takie oddziały są potrzebne. Dla mnie jest to coś nie samowitego.
Gratuluje pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...