Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W mieście ma być czyściej i... regulaminowo

Utworzony przez eS-Q, 29 lutego 2008 r. o 09:50 Powrót do artykułu
Należy życzyć wszystkim mieszkańcom Łęcznej aby wprowadzone przepisy były przestrzegane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO by było pięknie. Ale znając realia, ani nie będzie czysto ani bezpiecznie. A może się mylę, zobaczymy za jakiś czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwierzę jak zobaczę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.Stojące godzinami psy pod drzwiami do klatek schodowych to standardowy widok na osiedlach.Jaśnie Panstwo Własciciele wypuszczą psy rano pod blok i śpią dalej godzinami, a psy stoją na mrozie. 2.Gdzie są te "tereny" do wyprowadzania, chyba w piaskownicach osiedlowych. 3.Po obejrzeniu "Dnia świra' i spojrzeniu za okno nie widzę róznicy. Pa,pa wlasciwe hau,hau
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie mało kto wierzy w powiodzenie akcji przeciwko psom a włąściwie ich włąścicielom dlatego ze; 1 ludzie nie płaca podatków xza psa bo niby jak udowadnić właścicielowi ze to jego pies. W blokach nawet spóldzielnie mieszkaniowe nie prowadzą ewidencji co kto trzyma, myslę ze jakby ktoś chciał swinie trzymac to tez mógłby spóldzielnia i tak nic nie wie. Polska to kraj bezkrólewia i Łęczna nie jest inna. wolno psu osrać cała piaskownicę, wolno biegac bez kagańca, wolno ....w zasadzie psu w łęcznej wszystko wolno a odpowiedzialne za to osoby udają ze chca coś zrobić. Nie wierzęże coś się da zrobić. Nie wierzę bo już od dawna zapowiadano zmiany i NIC . Ocvzywiście życvzę powodzenia jak najbardziej, ale najpierw chciałbym zobaczyć jak radni swieca przykładem i np zrzekają się części diety na rzecz miasta zamiast podnosić podatki. Na razie korytka sa pewne, ale kto wie.... moze następna ordynacja [pozwoli odspawywać radnych którym w głowach tylko podwyżki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO DO PODATKÓW TO SUPER SPRAWA ,KAŻDY POWINIEN GO PŁAĆIĆ . ZA RYBKI ,KANARKI, PAPUGI ,KOTY,PSY,ŚWINKI MORSKIE,I WIELE INNYCH ZWIERZĄT I PTAKÓW .ZASTANAWIAM CZEMU RADNI NIE LUBIĄ PSÓW .KARAĆ NALEŻY TYCH CO NISZCZĄ I ZAŚMIECAJĄ ORAZ NIE STOSUJĄ SIĘ DO NORM SPOŁECZNYCH.POZDRAWIAM MIŁOŚNIKÓW PSÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiadomo dlaczego, ale to właśnie psy srają po chodnikach i trawnikach, papużki i kanarki robią do klatki, rybki do wody, świnki morskie do wiórków w klatce a koty do żwirku, tylko z psami ludzie wyłażą na zewnątrz i pozwalają im srać do woli gdzie popadnie. Życzę wysokich mandatów. Miasto to nie miejsce dla takich dużych zwierząt, (nawet pekińczyków) czy kotów, po prostu nie ich ekosystem, a skoro jakiś człowiek chce cieszyć oko zwierzątkiem, to niech za ten luksus płaci podatek i sprząta po nim. Już teraz jak widzę jak pies grzebie w piaskownicy to we mnie wzbiera, ot choćby na placu zabaw na Armii Krajowej, przecież tam bawią się dzieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale macie durnych radnych rejestracja psów jest dozwolona tylko wobec określonych ras, w pozostałym zakresie mogą wam radni naskoczyć Inne "obowiązki" o których tak pieje dziennikarz DW wynikają z ustawy i nie wymagają doprecyzowania, w szczególności za pomocą "regulaminu" Kogoście sobie wybrali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo policyjne i urzędasów , gdzie za moje pieniadze będą mnie karać bo mój piesek się załatwił a paniusi ze straży /psełdo /miejskiej to się nie podoba , od tysięcy lat zwierzęta się załatwiały i było dobrze tylko teraz to przeszkadza urzędasom bo nie wiedzą czym się wykazać w pracy , a może jeszcze za rybki trzeba będzie płcić -bezmuzgowie. Świat dąży do samozagłady , wybić psy koty ptaki bo się załatwiają w imię humanitarnych działań ekologicznych --brednie dla idyjotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tubi napisał:
Państwo policyjne i urzędasów , gdzie za moje pieniadze będą mnie karać bo mój piesek się załatwił a paniusi ze straży /psełdo /miejskiej to się nie podoba , od tysięcy lat zwierzęta się załatwiały i było dobrze tylko teraz to przeszkadza urzędasom bo nie wiedzą czym się wykazać w pracy , a może jeszcze za rybki trzeba będzie płcić -bezmuzgowie. Świat dąży do samozagłady , wybić psy koty ptaki bo się załatwiają w imię humanitarnych działań ekologicznych --brednie dla idyjotów.
Widać, że pomimo ułomności "brednie" te zrozumiałeś... I bardzo dobrze że w końcu ktoś się za to może weźmie. Osobiście nie życzę sobie, żeby czyjś pies (również Twój, jeżeli takiego posiadasz a pewnie jest to jakiś skundlony pitbull) biegał bez smyczy straszył ludzi i sr*ł, gdzie mu się spodoba. Szczególnym idiotyzmem wykazują się ci, którzy nie zwracją uwagi, że ich pies załatwia się na placu zabaw, do piaskownicy, na chodnik lub wprost na klatce schodowej, bo pani/panu nie chciało się go wyprowadzić... Pewnie jesteś bezmózgim karkiem w dresach z trzema paskami a na dodatek masz 20letnie BMW z przeźroczystymi drzwiami, żeby dobrze było widać paski na spodniach i pitbula na tylnym siedzeniui ALE NA PEWNO nie masz pojęcia o zagrożeniach dla dzieci wynikających z zanieczyszczonego przez psy piasku. Ja nie chcę aby moje dziecko miało styczność z gó***m twojego bezmyślnie wypuszczonego psa. Nie mam chęci patrzeć na zasrane chodniki, smród na klatkach schodowych. I bardzo dobrze że tak sie stało. Teraz tylko konsekwencja działań Straży Miejskiej i Policji i może trochę się ukróci problem z kundlami. Może nie tyle z kundlami co ich leniwymi i bezmyślnymi właścicielami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tubi napisał:
[...] za moje pieniadze będą mnie karać bo mój piesek się załatwił a paniusi ze straży /psełdo /miejskiej to się nie podoba , [...].
Myślałby kto, że za Twoje. Idź najpierw do legalnej pracy. Hmm. Poza tym, masz rybki i akwarium - sam je sprzątasz; masz chomika - sam po nim sprzątasz; masz kota - też po nim sprzątasz zanieczyszczony piasek z kuwety. Dlaczego nie masz posprzątać po psie, który zapaskudził schody na klatce, albo chodnik pod notabene, Twoim oknem, bo nie zdążył donieść na trawnik? Nie sprzątasz? to płać za to. Jestem za. Przepisy da się zmienić, szkoda że nie da się zmienić mentalności ludzi, ich wychowania i kultury. Leniwe brudasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:p napisał:
Teraz tylko konsekwencja działań Straży Miejskiej i Policji i może trochę się ukróci problem z kundlami. Może nie tyle z kundlami co ich leniwymi i bezmyślnymi właścicielami.
ale wy w łęcznej tępi jesteście i bez tego waszego zasr* regulaminu SM, czy wcześniej policja, mogła karać właścicieli psów zanieczyszczających przestrzeń publiczną. Wystarczyło tylko chcieć. Naiwna osóbko, jeśli myślisz, ze pomoże ci regulamin, to tylko fakt mieszkania na prowincji cie usprawiedliwia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...