Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W niedzielę Motor gra Górnikiem. Łęczna boi się kiboli

Utworzony przez KIK, 2 października 2009 r. o 07:46 Powrót do artykułu
tYTUŁ "W niedzielę Motor gra Górnikiem. Łęczna boi się kiboli" - KTO TO NAPISAŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jeszcze ogłoszą mecz podwyższonego ryzyka ? ..... Informacja z ostatniej chwili dla specjalistów od huliganki stadionowej z KWP Lublin. MOTOR MA UKŁAD Z ŁĘCZNĄ ..... Ci kibice bawią się wspólnie na derbach, a nie demolują miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej zlikwidować mecze piłki nożej, a dla kibiców zrobić arenę: niech tam się biją w ligach itp Nawet moga się pozabijać jak chcą. Tylko żeby nie niszczyli miast iżeby podatnicy nie płacili za akcje policji. Kluby powinny płacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślałem że piłkarze grają piłkami a nie Górnikiem :)Miasto boi się nieudolnych pismaków.media na żądanie policji robią nagonkę na kibiców.tytuł sugerujący rozróby a poniżej filmik z opisem że w tamtym roku było spokojnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem ani z Lublina ani z Łecznej. Pilką interesuje sie średnio, ale wiem, ze kibice mają miedzy soba zgode. Gratuluje autorowi wiedzy badz marnej prowokacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do TTL: dokładnie tak jak piszesz, grupka z Łęcznej jeździ z chłopakami z Motoru na ustawki także nie wierzę żeby się tłukli na stadionie ale skąd ten pismak ma to wiedzieć Dla tych buraków z gazety to już powoli każdy mecz Motoru to zadyma. no ale o czym innym oni mają pisać jak na niczym się nie znają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pismaki pisza takie wypociny po to zeby ich szef nie opierniczal ich za brak artykolow a nie sprawdzaja swoich materialow bo i po co skoro sensacja sprzedaje sie najlepiej,na derbach bedzie spokoj i pewnie spoko atmosfera ale skad oni to maja wiedziec jak na mecze nie chodza,co do poprzednika to Gornik ma uklad z Motorem a nie zgode ale to pewnie twoje niedopatrzenie:) WSCHODNIA HORDA G&M&CH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek napisał:
Najlepiej zlikwidować mecze piłki nożej, a dla kibiców zrobić arenę: niech tam się biją w ligach itp Nawet moga się pozabijać jak chcą. Tylko żeby nie niszczyli miast iżeby podatnicy nie płacili za akcje policji. Kluby powinny płacić.
z takich wypowiedzi mozna wnioskowac ze wychodzi z ciebie gosciu natura spoleczniaka i ze pewnie byles bity za malolata , a moze i nim jestes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA z kumplami już się wybieram łupać i rabować w Łęcznej, oj jesteśmy źli a do tego po drodze będziemy na każdym przystanku urządzać ustawki z kibicami Górnika a i co mi tam z każdym napotkanym człowiekiem nie będącym w barwach Motoru!!! WSCHODNIA HORDA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głuptaski kochane. Narzekacie na tekst, ale sami nie czytacie go ze zrozumienia. Nikt się nie obawia bójek pomiędzy kibicami z obu miast. Chodzi o to, że później z grup normalnych kibiców wyłaniają się bandy pijanych nastolatków, którzy w grupie 20 osobowej są bogami i jeszcze długo po meczu kręcą się po mieście robiąc z nudów demolkę lub obrabiając sklepy. I nie piszcie szczekacze, że nie wiem o czym mówię, bo wiem doskonale. Niestety zawsze znajdzie się wśród wielu porządnych kibiców grupa rozrabiaków i o tej autor pisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie redaktorzy z DW i Kuriera, ja rozumiem, że kibice Motoru nie mają w kraju najlepszej opinii i trafiają się wśród nich zadymiarze, ale na litość, po co te ciągłe prowokacje w prasie lubelskiej? Specjalnie robicie z igły widły i szukacie tylko sensacji, żerujecie na niej. Z najmniejszego spięcia czy przyśpiewki z trybun, jakich pełno na stadionach jak Polska długa i szeroka, wysnuwacie dowody na bandytyzm kibiców Motoru. Stuknijcie się w głowy i zastanówcie, czy nie warto promować derbów z Górnikiem i opisywać przysłowiowej sztamy między kibicami, jednocześnie zachęcając do stworzenia sportowego święta. Oczywiście - jeśli kibice narozrabiają na jakimś meczu, trzeba to opisać i zganić, ale takie szukanie wroga na siłę to zaprzeczenie dziennikarstwa. Ważna jest dla was tylko wierszówka i utrzymanie sprzedaży na stałym poziomie? W ten sposób nie tylko ośmieszacie się jako tytuły prasowe i doprowadzacie do konfliktów z kibicami, ale też wystawiacie fatalną opinię miastu. Zawsze macie pod ręką kamień, żeby uderzyć kibica, potraficie odszukać go wszędzie. Na tym polega dziennikarstwo? Sam zajmuję się pisaniem o sporcie i jestem najzwyczajniej w świecie zażenowany poziomem tekstów w lubelskich gazetach i taką nagonką. Wydajecie wojnę jednemu z symboli Lublina i jesteście w oczywisty sposób skazani na porażkę, ale powodzenia. Szkoda jedynie, że słowo "dziennikarz" oznaczać może dziś każdego, zwykłego wyrobnika i dawno straciło swój prestiż, którym cieszyło się przed laty. Uważam, że po zniknięciu Lubelskiego Sport Expressu dziennikarstwo sportowe w Lublinie się skończyło. Dobrych redaktorów, piszących przemyślane, opiniotwórcze teksty, mogę wymienić na palcach jednej ręki. Pozostali to rzemieślnicy, część nawet woli czekać pod stadionem jak na zbawienie na burdy niż obejrzeć mecz. Róbcie tak dalej, tylko się nie dziwcie, że dla mieszkańców Wrocławia, Krakowa, Gdańska, Warszawy czy Poznania będziecie zaściankiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszą o MOTORZE bo tylko wtedy ludzie ich czytają, a tak to szkoda im sary na to badziewie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je***E PISMAKI CO WY K...A WIECIE O KIBICACH?? NAUCZTA SIĘ PISAĆ MATOŁY. MOTOR GRA GÓRNIKIEM. HEHEHEHEHEHE BĘDZIE TAKA ZADYMA ŻE SIE W PALE NIE MIESCI NORMALNIE ROZNIOSĄ CAŁE MIASTO JAK TO KTOŚ JUŻ NAPISAŁ BĘDĄ PIC RABOWAĆ I NA DODATEK GWAŁCIĆ :-)... POZDRAWIAM WSZYSTKICH KIBOLI JAK TO NAZWALI DZIENNIKARZE " WSCHODNIA CHORDA "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je***E PISMAKI CO WY K...A WIECIE O KIBICACH?? NAUCZTA SIĘ PISAĆ MATOŁY. MOTOR GRA GÓRNIKIEM. HEHEHEHEHEHE BĘDZIE TAKA ZADYMA ŻE SIE W PALE NIE MIESCI NORMALNIE ROZNIOSĄ CAŁE MIASTO JAK TO KTOŚ JUŻ NAPISAŁ BĘDĄ PIC RABOWAĆ I NA DODATEK GWAŁCIĆ :-)... POZDRAWIAM WSZYSTKICH KIBOLI JAK TO NAZWALI DZIENNIKARZE " WSCHODNIA HORDA "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie zadymy przeciez kibice Motoru i Górnika beda ze soba uprawiać Gay Party
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibic napisał:
Jakie zadymy przeciez kibice Motoru i Górnika beda ze soba uprawiać Gay Party
Wypniesz sie i pare tysiecy osob bedzie cie cwelic w d*** !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibic napisał:
Jakie zadymy przeciez kibice Motoru i Górnika beda ze soba uprawiać Gay Party
przyjdz pod stadion w niedziele o 15 i tak powiedz zapryszczony cwaniaku z gilem pod nosem WSCHODNIA HORDA M&G&CH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.tvp.info/twoje-info/wladza-oddaje-mocz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSCHODNIA HORDA......TYM WSZYSTKIM I TAK KRECI PODKARPACKA OSMIORNICA!!!!!!!!!!! RESOVIA-STALÓWKA (NAJLEPIEJ WIEDZA O TYM Motorowcy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
WSCHODNIA HORDA......TYM WSZYSTKIM I TAK KRECI PODKARPACKA OSMIORNICA!!!!!!!!!!! RESOVIA-STALÓWKA (NAJLEPIEJ WIEDZA O TYM Motorowcy)
Ty to ku*** z tą swoją cwelówką możesz pokręcić co najwyżej ku***em, którego pewnie nie posiadasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...