Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W odpowiedzi do komentarza - 40 latek skazany za antysemickie komentarze w internecie

Utworzony przez jacek, 28 lipca 2016 r. o 00:43
Napisano 25 września 2014 o 19:16 Jak widać na żydów nie mozna nic powiedzieć, co by im się nie podobało. Takie ustanowili prawo dla polskich gojów. A były czasy kiedy żyda można bylo wytargać za brodę, zadenucjować, a nawet zabic. A teraz mamy nakazane ich kochać bezwarunkowo   Napisano wczoraj o 09:27 Podczas okupacji niemieckiej mordowano Żydów, a Niemcom wysługiwało się żydowskie komanda, także rabując i mordując swych współbratymców i wielu z nich przeżyło i zasiliło szpalery NKWD i UB i za takie postępowanie mośków nie można winić całego ich narodu, który oni pomagali eksterminować. A czy Polacy nie denuncjowali ukrywających się żydów, nie rabowali ich i nie mordowali dla ich zaradnie gromadzonego złota i zysku od okupanta? Wobec czego, czy należy za jednostki zniesławiać całej polskiej populacji. Piszesz bestrosko, że można było wytargać Żyda za brodę, a nawet bezkarnie zabić i to według twojego komentarza wygląda na normalność. Czy chciałbyś aby ciebie tak traktowano. Dla mnie każda nacja, jak i gej może współegzystować koło mnie, jednak wku_rwia mnie gdy tacy próbują wynosić się publicznie ze swoją innością, czy religijnością. I aby ktoś sobie nie myślał, iż chodzi tu jedynie o nację żydowską, jest to moim zdaniem idiotyczne kiedy demonstrują swoją religijność; muzułmanie, świadkowie Jehowy, odłamy religijne wielkich religii świata, jak również chrześcijanie, którzy niczym inkwizytorzy uzurpują sobie prawo stanowienia i wyłączności swej wiary na całym świecie, ewangelizując indiańskie plemiona z puszczy amazońskiej. A czy fundamentaliści muzułmańscy i żydowscy nie usiłują robić prób krzewienia swojego wyznania tak jak sekta chrześcijańska, ona także w średniowieczu czyniła to przelewając krew innowierców. Kultywujesz jakąś ideologię, rób to dla siebie i nie indoktrynuj innych, jeżeli ktoś zainteresowany, możesz jemu wyłożyć swoje zapatrywania, bez narzucania się, ale demonstrowanie swego pedalstwa w publicznych marszach tak zwanej miłości powinno być stanowczo wyrugowane i zepchnięte do podziemia, jednak bez prześladowań, tych którzy to robią za przyzwoleniem tych, którzy im du_py nadstawiają.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powyższy komentarz zamieściłem w wątku 40latek skazany za antysemickie komentarze w Internecie, jak również otworzyłem tym tekstem nowy wątek dlatego, że tam cenzura moderatora zaszyfrowuje wpisy komentatorów, bo są one z pewnością stekiem zniewag i bluzgów całkiem możliwe, że pod moim adresem i nacji żydowskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******dziennikwschodni.pl/forum/region/lublin/w-odpowiedzi-do-komentarza-40latek-skazany-za-antysemickie-komentarze-w-internecie,t,123992.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...