Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

We trzech pobili 60-letniego przechodnia w Łęcznej

Utworzony przez witrasz, 11 marca 2013 o 12:12 Powrót do artykułu
potwierdza sie w że w Łecznej mieskzają BURAKI PROSTAKI i ZŁODZIEJE
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chamówa z Łęcznej!! posiekać brudasów na kawałki!!!!
0
....hm...no i co im zrobicie? dobrowolnie poddadza sie karze! Otrzymaja wyrok dwudziestu godzin prac spolecznych i ....i to wszystko!
0
W takim razie lublin to scierwa bo tam za dwa zlote ludzi napadają haha w lecznej hociasz te 1500zl to juz kasa.a brudasy z matołka i afi tyko zeby na jabola było
0
Adamek napisał:
W takim razie lublin to scierwa bo tam za dwa zlote ludzi napadają haha w lecznej hociasz te 1500zl to juz kasa.a brudasy z matołka i afi tyko zeby na jabola było
Adamek kto cie znowu dopuścił do klawiatury jak to się stało że znowu wysoczyłeś z kaftanu bezpieczeństwa i już jesteś przy komputerze na dyżurce pilęgniarek. Kiedy wreszcie będzie jakiś porządek w tym psychiatryku.
0
Twoja siostra mie odzwiedza raz na tydzien wpada na ruhanko i laptopa wnosi,dobra koncze bo zaczela mi ciagnonc aauuuu dawaj dawaj aaa
0
Hahahahahaha bartek to tesz ja juz mi wylizuje resztki naprawde niezla tobie tez i ojcu robi ?
0
Adamek napisał:
Hahahahahaha bartek to tesz ja juz mi wylizuje resztki naprawde niezla tobie tez i ojcu robi ?
a chodzisz jeszcze czasami tam do chlewni Guściorów na kolonii z tym Stachem
0
Wlasnie wracam fajnie bylo mitek!tera wleze na two babe
0
nie no ta gazeta to kronika policyjna!dajcie linka na komende wojewodzka i tam przeczytamy wszystko.nie dzieja sie inne sprawy w tym miescie??tylko kto kgo pobil gdzie znaleziona krzak konopii?i gdzie ukradli rower?
0
w co bawią się dzieci w łęcznej ? .......... w miasto buhaha bo to łęcna właśnie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: