Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

We trzech pobili 60-letniego przechodnia w Łęcznej

Utworzony przez witrasz, 11 marca 2013 r. o 12:12 Powrót do artykułu
potwierdza sie w że w Łecznej mieskzają BURAKI PROSTAKI i ZŁODZIEJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamówa z Łęcznej!! posiekać brudasów na kawałki!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....hm...no i co im zrobicie? dobrowolnie poddadza sie karze! Otrzymaja wyrok dwudziestu godzin prac spolecznych i ....i to wszystko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie lublin to scierwa bo tam za dwa zlote ludzi napadają haha w lecznej hociasz te 1500zl to juz kasa.a brudasy z matołka i afi tyko zeby na jabola było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
W takim razie lublin to scierwa bo tam za dwa zlote ludzi napadają haha w lecznej hociasz te 1500zl to juz kasa.a brudasy z matołka i afi tyko zeby na jabola było
Adamek kto cie znowu dopuścił do klawiatury jak to się stało że znowu wysoczyłeś z kaftanu bezpieczeństwa i już jesteś przy komputerze na dyżurce pilęgniarek. Kiedy wreszcie będzie jakiś porządek w tym psychiatryku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoja siostra mie odzwiedza raz na tydzien wpada na ruhanko i laptopa wnosi,dobra koncze bo zaczela mi ciagnonc aauuuu dawaj dawaj aaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahahaha bartek to tesz ja juz mi wylizuje resztki naprawde niezla tobie tez i ojcu robi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Hahahahahaha bartek to tesz ja juz mi wylizuje resztki naprawde niezla tobie tez i ojcu robi ?
a chodzisz jeszcze czasami tam do chlewni Guściorów na kolonii z tym Stachem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasnie wracam fajnie bylo mitek!tera wleze na two babe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no ta gazeta to kronika policyjna!dajcie linka na komende wojewodzka i tam przeczytamy wszystko.nie dzieja sie inne sprawy w tym miescie??tylko kto kgo pobil gdzie znaleziona krzak konopii?i gdzie ukradli rower?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w co bawią się dzieci w łęcznej ? .......... w miasto buhaha bo to łęcna właśnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...