Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wjechał do rowu i zasnął

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2017 o 13:41 Powrót do artykułu
unijne rowy skuteczne na pijaków - a ja nie wiedziałem po co one takie głębokie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wieś to jednak wieś !
0
Na jakiej podstawie te zatrzymania? Jak siedze se w samochodzie zaparkowanym w rowie, to nie prowadzę, więc mogę być nawalony w trupa i nikomu nic do tego. Każdy prawnik wybroni w sądzie.
0
Na jakiej podstawie te zatrzymania? Jak siedze se w samochodzie zaparkowanym w rowie, to nie prowadzę, więc mogę być nawalony w trupa i nikomu nic do tego. Każdy prawnik wybroni w sądzie. Z artykułu wynika, że pierwszy z kierowców zasnął w uruchomionym aucie, prawdopodobnie na miejscu kierowcy. A wystarczą same kluczyki w stacyjce, zeby odebrać delikwentowi uprawnienia, ktorych i tak nie posiadał. Drugi ewidentnie prowadził auto, skoro próbował wyjechać z rowu. 
0
co za bzdura, jak taki przyjmieny tok rozumowania to nikomu nic się nie udowodni
0
Same pijaki!!!
0
No i dobrze,że są rowy to się zmęczeni prześpią.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: