Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wjechał do rowu i zasnął

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2017 r. o 13:41 Powrót do artykułu
unijne rowy skuteczne na pijaków - a ja nie wiedziałem po co one takie głębokie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieś to jednak wieś !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jakiej podstawie te zatrzymania? Jak siedze se w samochodzie zaparkowanym w rowie, to nie prowadzę, więc mogę być nawalony w trupa i nikomu nic do tego. Każdy prawnik wybroni w sądzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jakiej podstawie te zatrzymania? Jak siedze se w samochodzie zaparkowanym w rowie, to nie prowadzę, więc mogę być nawalony w trupa i nikomu nic do tego. Każdy prawnik wybroni w sądzie. Z artykułu wynika, że pierwszy z kierowców zasnął w uruchomionym aucie, prawdopodobnie na miejscu kierowcy. A wystarczą same kluczyki w stacyjce, zeby odebrać delikwentowi uprawnienia, ktorych i tak nie posiadał. Drugi ewidentnie prowadził auto, skoro próbował wyjechać z rowu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za bzdura, jak taki przyjmieny tok rozumowania to nikomu nic się nie udowodni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same pijaki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze,że są rowy to się zmęczeni prześpią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...