Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Idzie wiosna Krety zaczynaja plakac!co maja powiedziec inni ludzie jak zaklady likwiduja etaty zwalniaja ludzi zmniejszaja pobory!byscie sie wstydzili marudzic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, pokażcie tym nierobom ze Śląska że jesteście silni !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak po 14000 tyś miesięcznie chcieli by zarabiać  k u r w a. a ludzie za najniższą krajową muszą przezyć ja ich tam nie szkoduje.jeszcze im u pi er do li ć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie można kupić ten "TANI" polski węgiel?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...wszystkim zainteresowanym i lubiącym "szperać" w Internecie rekomenduje poszukać licznych  słów poparcia dla śląskiej awantury związkowców z LW! Nie wiem kiedy i czy w ogóle nasi związkowi "Herosi" nauczą się podstawowej zasady matematyki, że dwa plus dwa zawsze musi równać się cztery. Zakłady państwowe żyją kosztem tych wydajnych, zaangażowanych i dbających o efektywność prywatnych przedsiębiorstw. Cieszę się z nauczki danej naiwniakom zgadzającym się na utrzymywanie pasożytów. Stara prawda zaś głosi, iż nauka kosztuje! To niestety nasze rodziny  ponoszą konsekwencje edukacji ekonomicznej swoich żywicieli.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech płaczą bo kto będzie spłacał te kredyty, jak jeden musi mieć więcej od drugiego, lepszy samochód, dom na zadupiu itp. postaw się a zastaw się a żonki to niech idą do roboty to wam wystarczy na życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jak sie boja o swoje brzuszki  a moze pomysla o GORNIKACH z prywatnych spolek z O.O. ktorzy pracuja za połowe wynagrodzenia co gornicy z Bogdanki  pozdrawiam KOBUDOWIEC!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo  ~HydroMan...~ Wypunktowałeś fałszywych opiekunów górników. Tak dawali podpuszczać sie sląskowi, że zapomnieli o właasnych górnikacha. Popierali Śląsk a teraz ślask wypiął dupę na Bogdanke i związki w Bogdance.  Czy nie czxas zerwać kon takty ze związkowcami ze sląska i stworzyć własny, lubelski związek zawodowy górników Jeden dla wszystkich. dołowców i przeróbkarzy i bronić swoich miejsc pracy, Upomnieć sie o tych biednych ze społek, którzy rylają za 1500 złotych. Macie pole do popisu panowie zwiazkowcy, czy tylko wam się chce coś robioż czy tyl;ko wyć do księzyca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Colo upierdol sobie rękę DEBILU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Colo upier*** sobie rękę DEBILU !!!
sam jestes DEBILEM DEBILU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOŃCZY SIĘ RYLOWSKIE ELDORADO I RYLÓWECZKI WEZMĄ SIĘ DO ROBOTY CHOĆ DO NIEDAWNA MÓWIŁY ŻE PRACOWAĆ NIE MUSZĄ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak po 14000 tyś miesięcznie chcieli by zarabiać  k u r w a. a ludzie za najniższą krajową muszą przezyć ja ich tam nie szkoduje.jeszcze im u pi er do li ć
  Głupiś. Bo nawet jeśli byłaby prawda to co piszesz, to popełniasz jeden wielki błąd w rozumowaniu: To, że ktoś dostanie mniejszą wypłatę, nie będzie oznaczało, ze Tobie zapłacą więcej. A wręcz odwrotnie: mniej pieniędzy w kieszeniach pracowników zakładów wytwórczych - mniej pieniędzy na rynku - mniejszy ruch w handlu i usługach i się koło zamyka.  Głupi ten, kto myśli, że w tym naszym neokolonialnym kraju jeżeli zabierze jednej grupie zawodowej, to jemu dadzą więcej. Prawda jest taka, że wtedy po prostu więcej pieniędzy zostanie wydrenowanych za granicę...   Zatem zamiast głupio pisać, lepiej zastanów się trzy razy przy okazji najbliższych wyborów - przy jakiej partii zakreślisz krzyżyk. No chyba, że wierzysz, że teraz mamy Irlandię (tak jak obiecali). I nie chcesz nic zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnicy z Bogdanki nie dajcie się ogłupić !!!!  Niech Śląskie kopalnie same za siebie płacą albo Prezesi co wyprowadzali kasę !!!!  Niech śląscy górnicy wywiozą Zarządy na taczkach !!!! na kopalniach jest lekko po 50 spółek którymi wyprowadzane są zyski !!!!!! Jak cała Polska długa i szeroka z firm są wyprowadzane pieniądze innymi firmami szwagrami !!! za pomocą ekspertyz ,atestów i innych cudów niewidów . Np młotek kosztuje 13-15 PLN a po przejściu przez papiery jakiejś spółki krzak kosztuje już 130 pln od sztuki .TO jest fucha nawet z auta nie zostały zdjęte a już cudownie kasy nabiły złodziejom. Póki Rząd nie zrobi porządku z kontrola kosztów kalkulacji i płac z wyprowadzaniem zysków z firm póty w Polsce będzie niewolnictwo !!!!!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żona górnika roboty nie tyka  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram akcje protestacyjna, nie może być tak że wszyscy obywatele bedą dokładać do darmozjadow ze śląska. Niech sobie założą jeszcze więcej związków, którech zarząd wyprowadza ogromne pieniądze. Niestety górnicy ze śląska nie rozumieją tego ze ich przyjaciele tomtak naprawdę cwaniacy którzy ich okradają. Tez powinnismy strajkować, bo za nasza ciężka prace nalezą nam sie uczciwe pieniądze. Marsz na Warszawę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wszystkich co tak pluja jadem, az tak wam zalezy zeby zamkneli jeden z dwoch ostatnich wielkich zakladow pracy na lubelszczyznie? zazdrosc bo ja tam nie pracuje.. ja tez nie, ale ciesze sie ze taki zaklad istnieje na lubelszczyznie i osiaga profity, chcecie by kolejny zaklad podzielil losy cukrowni itp kosztem "lepszej polski"? czemu na zachodzie nigdy nic nie zamykaja tylko na wschodzie? zapewne tam nie ma takiego buractwa plujacego jadem, skoro ja nie to i nikt inny.. pozdrawiam cebulaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wszystkich co tak pluja jadem, az tak wam zalezy zeby zamkneli jeden z dwoch ostatnich wielkich zakladow pracy na lubelszczyznie? zazdrosc bo ja tam nie pracuje.. ja tez nie, ale ciesze sie ze taki zaklad istnieje na lubelszczyznie i osiaga profity, chcecie by kolejny zaklad podzielil losy cukrowni itp kosztem "lepszej polski"? czemu na zachodzie nigdy nic nie zamykaja tylko na wschodzie? zapewne tam nie ma takiego buractwa plujacego jadem, skoro ja nie to i nikt inny.. pozdrawiam cebulaki
  Słuszna uwaga. Niestety, bydło daje się napuścić na siebie. Ale to już jest taka metoda tych u góry - DZIEL I RZĄDŹ. I to właśnie robią. Zamiast skakać sobie do gardeł, powinniśmy wspólnymi siłami odsunąć od władzy tych na samej górze szkodników i zdrajców, którzy właśnie taki los nam gotują. Polska jest bogatym krajem i wystarczyłoby dla wszystkich aby godnie żyć. Problem w tym, że z pomocą rządzących eksploatuje nas zagranica, która nas wykupiła. A w ich interesie jest żebyśmy byli biedni. Zrozumcie to wreszcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wszystkich co tak pluja jadem, az tak wam zalezy zeby zamkneli jeden z dwoch ostatnich wielkich zakladow pracy na lubelszczyznie? zazdrosc bo ja tam nie pracuje.. ja tez nie, ale ciesze sie ze taki zaklad istnieje na lubelszczyznie i osiaga profity, chcecie by kolejny zaklad podzielil losy cukrowni itp kosztem "lepszej polski"? czemu na zachodzie nigdy nic nie zamykaja tylko na wschodzie? zapewne tam nie ma takiego buractwa plujacego jadem, skoro ja nie to i nikt inny.. pozdrawiam cebulaki
zle sie podpisales tzn.Zgnile jajo!!! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Kopacz do was nie przyjedzie bo nie jesteście na garnuszku rządu, tylko zasilacie budżet żeby miała z czego dawać nierentownym kopalniom na śląsku.   W imię ratowania stołków na których siedzą (wybory) będą utrzymywać śląskiego trupa przy życiu, nawet kosztem tych rentownych kopalni.   Jest embargo na export produków z Polski do Rosji ?? Jest. A czy jest embargo na import taniego węgla z Rosji ??   "Państwo polskie istnieje teoretycznie. Praktycznie nie istnieje, dlatego że działa poszczególnymi swoimi fragmentami, nie rozumiejąc, że państwo jest całością"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna redakcjo dlaczego nie nagłośnicie jakie zarobki  są w KOPALNIANEJ SPÓŁCE RGB tam ludzie zarabiają od 1000 do 2000 za prace pod ziemią, chociaż ostatnio te 2 tys to mało kto widzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...