Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wybory się skończyły, a powiat łeczynski cieszy się, że ma swojego reprezentanta w sejmiku województwa lubeskiego. A jeśli ktoś donosi to nie piszmy, że czytelniczka, tylko rudy Kuczyński donosi z urzędu miasta na polecenie Teo, że jeden plakat gdzieś został. Oj Teo nie ładnie, jak Ci się grunt palił pod nogami to na dywaniku u Bojarskiego skamlales, po wyborach już rudego wypusciles, a sam powiesz że znowu nie wiesz co się stało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twarz Kosiarskiego również straszyła bardzo długo. Zarówno przy Wameksie,jak i przy wyjeździe z Łęcznej. Pozdrawiam obiektywnych dziennikarzy i Łęczyńską Straż Miejską (mam nadzieję, że pozdrowienia zdążą zostać odebrane, zanim Straż nie zostanie zlikwidowana).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Po wyborach dokładnie uprzątnęliśmy Łęczną z plakatów...." Właśnie widać jak dokładnie. Brak słów. Skoro jest 30 dni na uprzątnięcie to 30 dni,a nie po 60 dniach idzie strażniczka poprosić doktora o uprzątnięcie, z mandatem powinna pójść! Zlikwidować tą beznadziejną łęczyńską straż miejską!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę skojarzyć tej ulicy, ale do wiosny pieski załatwią sprawę.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już komuś przeszkadza jeden plakat? Mógł przypadkowo zostać. Ale żeby rudy od razu pisał? W Ludwinie wiszą plakaty Czubackiego, ale on był z komitetu Teodora, więc piesek o tym nie napiszę do gazety. Brawo rudej władzy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ciekawe.... 4 lata temu Kuczyński napisał paszkwil pt. "Zajęcia dodatkowe radnego Bojarskiego" (wpiszcie w google ten tytuł) niestety standardowo jak to bywa bał się podpisać nazwiskiem pod tym dziełem (bo ktoś z rodziny pracował w szpitalu). Więc jest jako REDAKCJA. potem przyszło mu publikować sprostowanie (w google wpiszcie "sprostowanie Krzysztofa Bojarskiego"). Taki to z niego odważny typ. I dlatego jakoś tak nie mogę uwierzyć że ten artykuł napisał redaktor Puzio.   Czy pan doktor wiedział o "tajemniczym" wielbicielu z ratusza?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donos o plakatach wysłał jeden z pracowników PRS. No to ładnie naskoczył na naszego radnego z sejmiku. Praca w PRS zagrożona!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalczyk - plakat przy ul. Dożynkowej, a pani radna po sąsiedzku nie widzi... cud??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by nie mówić w porównaniu do poprzednich wyborów plakatów było znacznie mniej i praktycznie momentalnie zniknęły. Ten na zdjęciu to wyjątek potwierdzający tą regułę. Więc dla mnie sprawa jest nieco dęta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ciekawe.... 4 lata temu Kuczyński napisał paszkwil pt. "Zajęcia dodatkowe radnego Bojarskiego" (wpiszcie w google ten tytuł) niestety standardowo jak to bywa bał się podpisać nazwiskiem pod tym dziełem (bo ktoś z rodziny pracował w szpitalu). Więc jest jako REDAKCJA. potem przyszło mu publikować sprostowanie (w google wpiszcie "sprostowanie Krzysztofa Bojarskiego"). Taki to z niego odważny typ. I dlatego jakoś tak nie mogę uwierzyć że ten artykuł napisał redaktor Puzio.   Czy pan doktor wiedział o "tajemniczym" wielbicielu z ratusza?
ładnie ładnie panie urzędnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, że Kuczyński to etatowy podpierdzielacz Teodora, a że Bojarskiego wybrali po raz drugi(bez szczerego poparcia Teodora) tego ratuszowi działacze nie mogą wytrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komitety wyborcze nie posprzątały po sobie ;wina Kuczyńskiego,wiele innych niedociągnięć  również wina Kuczyńskiego-to tak jak było "WINA TUSKA" czy "BALCEROWICZ MUSI ODEJŚĆ" no ale zawsze musi być jakich kozioł ofiarny .Grzesiu głowa do góry ,maluczcy tak mają ,że zawsze wyszukują winnych nawet jak sami narobią we własne gacie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, że Kuczyński to etatowy podpierdzielacz Teodora, a że Bojarskiego wybrali po raz drugi(bez szczerego poparcia Teodora) tego ratuszowi działacze nie mogą wytrzymać.
Stara stalinowska metoda - napuścić na siebie swoich przeciwników. Chyba uważacie, że macie do czynienia z idiotą jeżeli wydaje się wam, że on to kupi. Nie oceniajcie ludzi swoją miarą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było nie było a banery wyborcze wiszą. Kuczyńskiego reklamę wyborczą  jeszcze dziś na przeciw Lidla widziałem. Na prywatnym terenie, czy nie, po co dopuszczać do takich sytuacji, by temat wyborczy śmierdział dalej? Chyba,  że ten gość lubi taki rozgłos?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapracowany jest nie miał czasu ściągnąć. Może tak powisi do kolejnych wyborów. Wszak poparcie mu się przyda. Liczy że tak go ktoś zapamięta, ale raczej chyba jako lenia i próżniaka, który zostając radnym ma wszystko w nosie teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie wiszą banery Żuka, przy drodze do Lublina kolesia z PSL i nie słyszałem żeby ktokolwiek rozbił z tego problem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie nikt nie doniósł z urzędu miejskiego na tych panów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie wiesz ile Żuk zrobił dla Lublina? A Kuczyński co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donos o plakatach wysłał jeden z pracowników PRS. No to ładnie naskoczył na naszego radnego z sejmiku. Praca w PRS zagrożona!
  Czyli pan Ireneusz podesłał swoje zdjęcia z FB? No to już ma ciepło :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto ma wisieć nie utonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...