Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory w Cycowie

Utworzony przez gabatka, 25 października 2014 r. o 18:43
Srednia wieku w gminie 38 lat ,dobry prognostyk jest miejsce dla wszystkich od urodzenia 0=N ,WIEK SIĘ NIE LICZY POTRZEBNA jeszcze głowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Srednia wieku w gminie 38 lat ,dobry prognostyk jest miejsce dla wszystkich od urodzenia 0=N ,WIEK SIĘ NIE LICZY POTRZEBNA jeszcze głowa.
tak wiek się nie liczy trzeba tylko wiedzieć jakie leki brać ! Ja stawiam na tego młodego z Cycowa, czas odświeżyć włodarzy po tylu latach, mam nadzieję, że wielu ludzi tak zrobi i postawi na młodość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
=młodość wskazana-doświadczenie konieczne=
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
=młodość wskazana-doświadczenie konieczne=
widziałem ulotkę kandydata na radnego w Cycowie wiek 70 lat, a na ulotce młodość i doświadczenie ! Doświadczenie się zdobywa, a młodość jak widać w Cycowie różne ma wymiary ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naucz sie czytać ze zrozumieniem będziesz o wiele mądrzejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej przygotowanym kandydatem do pełnienia funkcji Wójta gminy Cyców jest Pan WIESŁAW PIKUŁA.Osiągnięcia gminy Cyców opisane na stronie leczna 24 i Urzędu Gminy Cyców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO PANIE WIEŚKU -tak trzymać i prowadzić GMINĘ DALEJ NIECH SIĘ ROZWIJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy gminy nie dali się nabrać na ładne słówka i obietnice, Docenili to co zrobiła poprzednia ekipa. Okazuje się że społeczeństwo w swojej masie potrafi dokonywać mądrych wyborów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze powtarzałem,że mądrość LUDU jest ponad wszystko.Tak trzymać mieszkańcy gminy CYCÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta, jesteśmy z Tobą! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się stało? coś znalazła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...