Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory w Łęcznej. Pojedynek na wąsy i nosy

Utworzony przez Obserwator, 28 listopada 2014 r. o 12:43 Powrót do artykułu
Panie Fijałkowski w swojej propagandzie wszystkim pan obiecuje obniżki ale nigdzie nie mówi pan jakim kosztem. Jeżeli obiecuje pan obniżki czynszów na targowisku, wodę i śmiecie za 1 PLN, nigdzie odpowiedzi komu pan zabierze. Już dochodzą słuchy że obiecuje pan w gminach wiejskich remonty dróg za podwyżki czynszów na targu. Każdemu pan plecie to co chce usłyszeć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Fijałkowski w swojej propagandzie wszystkim pan obiecuje obniżki ale nigdzie nie mówi pan jakim kosztem. Jeżeli obiecuje pan obniżki czynszów na targowisku, wodę i śmiecie za 1 PLN, nigdzie odpowiedzi komu pan zabierze. Już dochodzą słuchy że obiecuje pan w gminach wiejskich remonty dróg za podwyżki czynszów na targu. Każdemu pan plecie to co chce usłyszeć. 
Jakbym słyszał prezesa PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fijałkowski niby wielki bezpartyjny, spoza koryta - a o swoim epizodzie z SLD już nie pamięta...karierowicz bez doświadczenia, a z wyglądu to taka typowa ciotka klotka - odstraszy wszystkich inwestorów, wstyd, by Łęczna miała takiego cieniasa za burmistrza, ludzie nie dajcie mu wygrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widać jedna i ta sama osoba podpisując się różnymi nikami chce bardzo dokopać P. Fijałkowskiemu. Jak P.. Kosiarski czuje się az tak mocny to po co te wszystkie kroczki. Oj chyba nie jest taki siebie pewien. Czas na zmiany , czas na mlodych . Starsi juz pokazali jak narządzili i to od dołu do góry. od samorządów do rządu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i Kosiarski wygra ale fakt że narobił ze strachu bezcenny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Funkcja burmistrza praktycznie pierwszą pracą... Szkoda, że pierwsze doświadczenia zawodowe może zdobywać człowiek, który nic do tej pory nie pokazał poza opluwaniem innych. Łęczna ma wielkie szanse zrealizować naprawdę duże projekty (elektrownia) i może je stracić. Niech tylko potem mają pretensje do samych siebie, że tak wybierali. Będzie płacz, że nie ma pracy a gmina nie ma pieniędzy na to czy na tamto. Ale niektórzy chcą zmian, dla samych zmian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w pełni popieram Megi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widać jedna i ta sama osoba podpisując się różnymi nikami chce bardzo dokopać P. Fijałkowskiemu. Jak P.. Kosiarski czuje się az tak mocny to po co te wszystkie kroczki. Oj chyba nie jest taki siebie pewien. Czas na zmiany , czas na mlodych . Starsi juz pokazali jak narządzili i to od dołu do góry. od samorządów do rządu
Ostatnimi czasy to wasz jedyny argument ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że czas na młodych. Ale niech ci młodzi pokażą najpierw, że cokolwiek potrafią zrobić. Funkcja burmistrza, czyli mendżera miasta pierwszą pracą. To jakaś paranoja. To jest olbrzymia odpowiedzialność, a nie pole do zdobywania pierwszych doświadczeń zawodowych, ludzie ochłonijcie. Elektryk na prezydenta, ok. ale nie absolwent na burmistrza, to nie funkcja tylko polityczna. Niech pokieruje najpierw jakimś małym wydzialikiem, zrobi pierwszą inwestycję, chociaż jeden przetarg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fijałkowski do pracy, albo działalność zakładaj raz dwa, zobacz jak to jest łatwo żyć na własny rachunek, a jak się przypadkiem w tym sprawdzisz, to dopiero po tym aspiruj do funkcji decydowania za innych, za całą gminę, to może Cię poprą, nie tylko Ci Twoi miłośnicy od paszkwili z lle24...   na razie to drogi kandydacie to masz na swoim koncie następujące doświadczenie: bezwartościowe studia z administracji, aktywność młodego lewaka w SLD, plucie się w radzie miejskiej do wszystkich, marzeniu o posadzie Burmistrza...może w przyszłości jeszcze zrobią Cię rektorem AGH w Łęcznej hehe albo w innej podobnej Gminie...może na UJ-ocie w Opolu Lubelskim, albo filii Uniwersytetu Śląskiego w Lubartowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem z Łęcznej , ale miałem doczynienia z obecnym burmistrzem i wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak Kuczyńscy popierajcie się wzajemnie i piszcie. Grzesiu pisz dużo, bo niedługo cisza wyborcza. Zakładaj nowe konta, a ludzie się na Łęcznej śmieją że przydupas wąsatego idzie. Widziałam na żywo taką sytuację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
również osobiście rozmawiałem z obecnym burmistrzem i czasami ciężko było zadać o cokolwiek pytanie, bo zanim dokończyłem myśl to już słyszałem wzniosłą odpowiedź - wręcz obronę. Oprócz najazdów na konkurencję, na starostwo i na wojewodę nie dowiedziałem się niczego konkretnego. Rozmowa przebiegała chaotycznie, a pan burmistrz potrafił się nawet unosić mimo pytań zadawanych ze stoickim spokojem. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, wszyscy jesteśmy Kuczynskimi:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fijałkowski niby wielki bezpartyjny, spoza koryta - a o swoim epizodzie z SLD już nie pamięta...karierowicz bez doświadczenia, a z wyglądu to taka typowa ciotka klotka - odstraszy wszystkich inwestorów, wstyd, by Łęczna miała takiego cieniasa za burmistrza, ludzie nie dajcie mu wygrać
Od czasu gdy podjął się funkcji przewodniczącego SLD to ta organizacja więdła ,więdła i uschła =czyżby też chodziło o Łęczną ,ktoś założył jej upadek?Wcześniej był przewodniczącym Młodych Lewicy=też padło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
również osobiście rozmawiałem z obecnym burmistrzem i czasami ciężko było zadać o cokolwiek pytanie, bo zanim dokończyłem myśl to już słyszałem wzniosłą odpowiedź - wręcz obronę. Oprócz najazdów na konkurencję, na starostwo i na wojewodę nie dowiedziałem się niczego konkretnego. Rozmowa przebiegała chaotycznie, a pan burmistrz potrafił się nawet unosić mimo pytań zadawanych ze stoickim spokojem. Pozdrawiam
Ja też rozmawiałem i podoba mi się ta stanowczość a nie owijanie w bawełnę i obiecywanie gruszek na wierzbie ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stażysta na burmistrza? Zarządzanie miastem z budżetem 60 mln zł jako pierwsza praca? Przecież to jakiś śmiech. Łęczna byłaby traktowana jak wiocha z sołtysem. Kto by go traktował poważnie w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto by z nim współpracował ? W radzie Lepsza Łęczna też nie ma większości i z obiecywanek wyborczych nici...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak będzie rządzić Kosiarski skoro nie ma większości w radzie? wprowadził tylko 9 radnych, a większość to 11.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak będzie rządzić Kosiarski skoro nie ma większości w radzie? wprowadził tylko 9 radnych, a większość to 11
Na pewno znajdzie się 11-stu -nie martw się o to,nie wszystkim zależy na kłótniach, nienawiści,kłamstwach i manipulacjach . Siła w jedności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...