Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybudują basen w Puchaczowie (wizualizacja)

Utworzony przez ola, 2 maja 2010 r. o 11:13 Powrót do artykułu
www.info.nun.pl projekt basenu. 3D zobaczcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ten Puchaczów to załatwił , mała wioska bez dochodów a buduje basen a w Hrubieszowie jak zwykle dym bez ognia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wioska bez dochodów??? A wszystkie podatki z Bogdanki, która jest na terenie gminy? Puchaczów to jedna z najbogatszych gmin wiejskich wna Lubelszczyźnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijmy może weryfikować poczynania wujka z Puchaczowa. Jak wiadomo Puchaczów jest wielką dziurą, w której nic się nie zmieniło i sądzę, że nie zmieni. Kolejne obiecanki?! Zacznijmy w końcu patrzeć na to co zostało zrobione, a nie na to co omamia. Trzeba zmienić władzę i ludzi ją otaczających aby nasza miejscowość wyszła z tego dołka. Może wtedy będziemy wizytówką, a nie jak do tej pory jeden sklep Pana N., "knajpa" oraz strzecha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwny jest świat w Puchaczowie , gminy wlodarzy należy jak najszybciej przegonić z wyrokami, zmniejszyć biurokrację w gminie i wybrać porządnych radnych, sołtysów i dopiero będzie Puchaczow mlekiem i miodem plynącym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy zmienic wlodarzy bo napsuli nam krwi i wstydu nie oszczędzili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwie sie wszystkim tak piszacym. narzekacie na ludzi którzy sa przy korycie na np.4 lata Gość w tak krótkim czasie musi wyżywić/ustawić/ siebie i całą rodzin.Mysle ze wiekszosc z Was tez by tak zrobilo.Dlatego nie wiem o co tyle krzyku. A po drugie czy to nie Wy wszyscy ich wybraliscie?Przynajmniej kilku z nich?A potem szukacie winnych.Tylko w Polsce jak ktos odwali przekręt to jest wszystko ok, i nawet potraficie wybrac takiego.A potem pretesje do garbatego ze ma dzieci proste.Dlatego nie udawajcie ze ma cie focha tylko zbierzcie sie i zróbcie cos z tym.Dla przykladu w Stanach za mniejsze przekrety ludzie maja zwalone kariery do konca zycia,oni i ich bliscy.A my?Mała informacja:sam nie jestem zwolennikiem władzy i tez mam do nich pretensje ale nie wylewam i nie użalam .Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzednikom jak da się w łaby to wszystko mogą zrobić, dobisać, zniszczyc nie wygodne dokumenty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WŁAŚNIE TACY CO PISZĄ BISAĆ A NIE PISAC ŁABY NA SZCZĘŚCIE JEST JEDNA ŁABA A ŁAPY PANIE SĄ DWIE ŁAPÓWKARZU DO SZKOŁY BO DOTYCHCZASOWE ŚWIADECTWA MIAŁEŚ ZA ŁAPÓWKI PO TWOJEMU ŁABÓWKI DALEJ NIE POCIĄGNIESZ BO I WYRAŻAĆ PRZY ŁABÓWCE TGRZEBA SIĘ UMIĆ-ALE PUCHACZEW WIADOMO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zyjemy wpieknym Puchaczowie ale rzadzonym przez chciwych wladzy i pazernych na pieniadze ludzi. Ludzi dla ktorych liczy sie tylko pieniadz we wlasnej kieszeni. Dla tych ludzi niewazne jest gospodarcze dobro gminy, ani drugi człowiek. Wiec gdzie ich patriotyzm? Dalej tutaj rzadzi pieniadz, chciwosc i pazernosc na pieniadze, nie na zycie w lepiej gospodarzonym gminie Czyzby chcieli dorywajac sie do wladzy odbic i nadrobic pieniadze wlasne , wydane na kampanie wyborcza. Kandyduja ludzie ktorzy zaliczyli juz po kilka kadencji i nic dobrego dla gminy nie zrobili. Bieda nam juz tylki sciska, . Zamiast tanczyc podskakuja, biznes glodu Nam szykuja. Teraz placzesz stary chlopie, bo taką władzę sobie wybrales. Kijem w podziece za to dostales. Jwsli teraz w wyborach ostatniej szansy, dobrze nie wybierzemy, dalej w kiepsko rzadzonym gminie zyc bedziemy.Sprobuj rozliczyc samorzadowcow z ich pracy i dbalosci /oprocz stolka/ o Ciebie i gmine . Z powazaniem i nadzieja na uaktywnienie w naprawe gminy calego spoleczenstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając Forum można stwierdzić tak- kochaj bliźniego jak siebie samego- czyli jest dużo nienawiści jeden drugiemu opowiada nie stworzone rzeczy oczernia, wytyka łapówkarstwo, pijaństwo. Nawet będąc w sklepie N. to sołtys opowiadał jak było na pewnej sprawie. Tłum woła Hosanna, hosanna, a tydzień ten sam tłum wołał ukrzyżuj, ukrzyżuj, ukrżyżuj, Taki tłum jdzie do kościoła przyjmuje Św. komunię, i składa przysiegę ja prawdę mówię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ROZUMIEM LUDZI KTÓRZY IDĄ NA WYBORY I WEDŁUG NICH GŁOSUJĄ NA PRZESTĘPCÓW JEST ZŁODZIEJEM PIJAKIEM NAJWIĘCEJ SZCZEKAJĄ PSY KTÓRE PO ZLUZOWANIU ŁAŃCUCHA UCIEKAJĄ GDZIE PIEPRZ ROŚNIE ALE UJADAJĄ NAJGŁOŚNIEJ.PÓJDŻCIE NA WYBORY WYBIERZCIE KOGO TRZEBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację "katolik" ludziom w głowie po przewracało i nie mają zachowań byłem w sklepie a co do sołtysa to był sołtys z Brzeźin chodzilo o jakieś pijaństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba mało jest takich ale napewno sa tacy którzy płacza,a nawet lamentują, wszystko sie kończy i tak dobrze,ze tak zostawili w spokoju te swietlice to znaczy rozliczenie za swietlice uczciwy człowiek powinien przedstawić kwity ile to wpłaciła kasy do gminy za te wesela bo wszystko co było robione w swietlicy wazniejsze to kasę dawał urząd -a co zrobione było za te wesela Ludzie toz to co sobote była kasa i to całkiem niezła - nawet za smieci trzeba było płacic oddzielnie -jedynie post i adwent było pusto.A naczynia to jedne skorupy -niektórzy brali z malowej góry bo już później to wszysko było poszczerbione i byle jakie sprzed 30 lat komu wójt dałby swietlicę w takie zarządzanie i jeszcze robił i to i owo a ja wam mówie ,że to nie tylko tak było,czy jest w brzezinach-mam nadzieję jednak ,że kres blisko i pęknie jeszcze kilka takich "puszek" na razie ludzie się trochę boją odwaznie wychylić -ale pamiętajcie PRAWDA ZAWSZE WYJDZIE NA JAW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. "Mędrcy mówią: Nie sądź nikogo, dopóki nie znajdziesz się na jego miejscu." Johann Wolfgang von Goethe. 2. "Kto sądzi swego bliźniego, może się zawsze pomylić. Kto mu przebacza, nie myli się nigdy." Karl Heinrich Waggerl. 3. "Dawniej trzeba było być sławnym, by pozwolić sobie na skandal. Dziś trzeba skandalu, by zyskać sławę." Maurice Chevalie. ----------------------------------------------------------------------------------- Krytyka wnosząca propozycje lepszych rozwiązań jest budująca, krytyka wichrzycielska zwie się warcholstwem. "Zanim zaczniesz poprawiać świat, przejdź się trzy razy przez swój własny dom." Ad. Ileż mądrości można znaleźć wśród Tych którzy rozumu używali dla potomnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś narcyzem i w lustrze widzisz swoje odbicie. Jeżeli zauważysz, że oprócz ciebie są inni ludzie, którzy mają problemy i radości oraz prawo do wyrażania swoich poglądów o pewnych zachowaniach koniunkturalnych ,,innych" będzie wszystko ok. Mnie też śmieszą pajace, marionetki, klakierzy, którzy funkcjonują w świecie realnym, w polityce również. Jacy są ,,ludzie" z naszych lokalnych elit nie musisz mnie przekonywać o ich cechach osobowości i osiąganych sukcesach. Wiem, że potrafią się zniżyć do każdego poziomu i potrafią być podli... tacy są, bo uważają, że inni są tacy sami jak oni. Myślę, że wypełniając obowiązki uczciwie i po ludzku najbardziej pomagamy innym. Jak widzisz problem jest trudny, ale warto rozmawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak trzeba, to jestem głuchy. Jak trzeba, to jestem ślepy. Jak plują w twarz, mówię ciepły deszcz pada. A tak w ogóle, to nic nie widziałem, nic nie słyszałem i w tej sprawie nic nie jest mi wiadome. Dobre, acz naiwne, ale wynika z mądrości ludowej. Jak łapią złodzieja, krzycz z całych sił łapać złodzieja i idź spokojnie do przodu i nie oglądaj się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być sobą i mieć zdrowy system wartości. Ale do wszystkiego trzeba dorosnąć. Szujom to się nie zdarza, i dlatego co roztropniejsi szukają swojej tożsamości na gruncie narodowym. Kosmopolityczne PSL już dawno straciło swoją twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informacje jakie do nas napływają związane z aferą korupcyjną są niejednokrotnie sprzeczne. Ta sprawa ma rozgłos ogólnopolski, z tego względy, że wszystkie gazety i wszystkie media, mówią o tym i piszą. Jest też szereg informacji w Internecie, tym ludzie żyją. Z uwagi że te informacje mają charakter sprzeczny, w sprawę jak zaznacza są zamieszane Służby Specjalne. My jako Radni nie chcemy w tym uczestniczyć i stąd mój apel.”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety chłopcy nie lubią słuchać prawdy o sobie i to działa na nich jak święcona woda na diabła. Przecież to nie kwestionowane autorytety im wszystko wolno i wypada, a za władzą będą ganiać jak św...a za g....em. Tak to wygląda, a te frazesy na które się powołują to stara bajka. Wystarczy popatrzeć co robią i jak postępują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...