Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybudują basen w Puchaczowie (wizualizacja)

Utworzony przez ola, 2 maja 2010 r. o 11:13 Powrót do artykułu
A Panie z GOK-u zamiast pracować to podobnie jak gmina, spacerki do sklepu, nikomu nie żałuję, ale żeby one tak raz dziennie wychodziły z miejsca pracy, a nie notorycznie. Szkoda bardzo że jeszcze do domu między czasie nie pojadą zrobić obiad mężom ;/ W sumie może się mylę, bo co one w tym GOK-u mają do roboty jak ich tam jest więcej niż samej "roboty", a przecież wypłaty za to biorą, ciekawe za co, bardzo mnie to ciekawi! Ile osób w tym GOKu pracuje? i jakie są sekcje bo nie mogę znaleźć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE PODOBNO KOMENTOWANY ARTYKUŁ DOTYCZY BASENU, MYŚLĘ ŻE CHĘTNIE WYKĄPAŁA BY SIĘ W NIM (JAK PISAŁ FAKT) PIĘKNA CYCOWIANKA Z PUCHACZOWA CZY COŚ, Z ATRAKCYJNYM NOŻOWNIKIEM I NIECO STARSZYM "WSPÓLNYM ZNAJOMYM" POKRZYWDZONYM. A MOŻE POKAZALIBY ZABAWĘ W SŁONECZKO. A MOŻE NA TAKICH STAWIAJCIE....... KOCHANI MIESZKAŃCY GMINY PUCHACZÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAZDROSNA napisał:
ALE PODOBNO KOMENTOWANY ARTYKUŁ DOTYCZY BASENU, MYŚLĘ ŻE CHĘTNIE WYKĄPAŁA BY SIĘ W NIM (JAK PISAŁ FAKT) PIĘKNA CYCOWIANKA Z PUCHACZOWA CZY COŚ, Z ATRAKCYJNYM NOŻOWNIKIEM I NIECO STARSZYM "WSPÓLNYM ZNAJOMYM" POKRZYWDZONYM. A MOŻE POKAZALIBY ZABAWĘ W SŁONECZKO. A MOŻE NA TAKICH STAWIAJCIE....... KOCHANI MIESZKAŃCY GMINY PUCHACZÓW.
Może tak wybudować zalew w Turowoli to i Łęczna by z tego radość miała . Bo plany były , ale się rozmyły !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina Puchaczów to jedno bagno, pracownicy nic nie robią tylko zakupy dla rodziny pytać czy jest wójt odpowiadają niema a on w pokoju siedzi i pierdzi w stołek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszą metodą wszczepienia jakiejś idei w duszę tłumu jest twierdzenie, wolne od wszelkiego rozumowania, pozbawione wszelkich dowodów i nie liczące się nawet ze znaną tłumowi rzeczywistością. Im myśl zawarta w twierdzeniu jest bardziej zwięzła, im bardziej pozbawiona nawet pozorów uzasadnienia i dowodu, tym większy zdobędzie autorytet, tym silniej oddziała na uczucia tłumu”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów stara zgraja szczęśliwym trafem, bez głów, bez planów, za to z rozmachem do żłobu toczy swe tłuste cielska; Idzie Platforma Obywatelska ! Do sądu złodziej śmiało ucieka Bo wszak korupcja prawem człowieka ! Czar PRL-u wraca do formy Wdzięczni jesteśmy ludziom z Platformy ?! Zwrot w dyplomacji to rozdział drugi Od dziś będziemy świadczyć usługi Dla Władimira i dla Angeli. Czas na kolanach iść do Brukseli ! Szef MSZ-u już ma kaganiec Śląsk i Pomorze weźmie Germaniec Trzeba wywłaszczyć polskiego chłopa Vivat Platforma, Vivat Europa ! Angela z Ritą ręce zaciera, By na wschód ruszyć tropem Hitlera, A za nią ziomków procesja tłumna Vivat Platforma, piąta kolumna. „Za tawariszcza Tuska zdrowie”; Piją Gazpromu oligarchowie Władimir Putin z radości śpiewa: „Nu tiepier budiet kak za Breżniewa”; Odwrót z Iraku, z Afganistanu Osama śmieje się spod turbanu, Taki sojusznik jak Tusk się przyda; Vivat platforma i Al-Kaida ! Koniec z lustracją ! Koniec rozliczeń ! Dla konfidentów to koncert życzeń „Od dzisiaj wszyscy jesteśmy święci” Vivat platforma i konfidenci ! Niech żyje wolność! Ćpun na wagarach Łbem durnym kreci w dymu oparach Całkiem legalnie ćmiąc porcję zielska Vivat platforma Obywatelska ! Niech żyje miłość ! rusza parada Sprośnych pedałów cała gromada Gzi się bezwstydnie wśród publiczności To dar Platformy ! tryumf wolności ! Elektoracie ! Wyborco durny ! Gdy będziesz wrzucać głos swój do urny, A chcesz być sługą Niemca i Ruska, Dalej, popieraj Donalda Tuska !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Podczas kryzysów - powtarzam - strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym." "Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku, teraźniejszości ani prawa do przyszłości." "Myślałem, że wraz z odrodzeniem Polski materialnym i duchowym, Polska odradzać się zacznie, że wyzbywać się zacznie tchórzostwa i wyzwalać się zacznie od pracy agentur, że przestanie pracę dla obcych uważać za najrozumniejszą pracę dla Polski." "Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem - staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy parszywce, wy nieudacznicy, zawistni, przesiaknieci nienawiscią , prymitywni w myśleniu nie możecie pojąć, że czas Wasz już się kończy, kiedy to właśnie Wy decydowaliście o wszystkim, co dzieje sie w urzędzie. Zostało Was jeszcze kilkoro i widzicie jak bardzo odstajecie od nowoczesniości, aktywności i wykształcenia oraz inteligencji i kultury osobistej. Draznią Was zmiany nawet kosmetyczne w urzędzie robione przez wojta. Wy zawsze w cieniu władzy chcecie rządzić. I tak własnie było i jest nadal. Nikczemnicy cieszą się jak zablokuja komus załatwienie sprawy, nie dadzą folderu, kalendarza. Mówi się o przyjaznej Gminie , ale w rzeczywistości tak nie jest. Dobrze byłoby, żeby to chcieli zrozumieć włodarze wsi. i mieli odwage odsunąć od decyzji parę osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za wprowadzeniem kadencyjności bo strasznie obrastają w piórka jak zasiąda już na "miękkim " fotelu .Robią się arogaccy , nie licza się z nikim , wszyscy muszą być za -sesje w gminie to jedna paranoja wszyscy są za jak to jest mozliwe zeby nie było opozycji ? Wszyscy którzy w jakikolwiek sposób się odważa wychylić,zaraz dostaja kopa i małczać!!! albo robcie jak potrzeba,czytaj ----jak ci radzą inni,nie wazne jak ty myslisz czy naprawdę jesteście tak jednomyślni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja znam sytuację z wiatrakami w Holandii. Są rejony,gdzie prawie każdy rolnik ma na własnym podwórzu taki wiatrak . Różnica polega na tym,że tam nie ma takich buraków jak w Brzezinach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiatraki można stawiać ale w odpowiednich odległościach od budynków mieszkalnych. Wiatraki prądotwórcze wytwarzają ulfradzwięki,które rozchodzą się w promieniu 10km od wiatraka . Ujemne skutki oddziaływania na organizm ludzki fal ulfradzwiękowych wytwarzanych przez wiatraki prądotwórcze potwierdzają międzynarodowe zespoły naukowców i są następujące; -mikropęknięcia w oskrzelach,zgrubienia serca, niszczenie obszarów mózgu,napady padaczkowe,które mogą prowadzić do ślepoty,zaburzenia równowagi,brak snu,bóle głowy,spadek wydajności pracy. Najbardziej zgubny wpływ mają na dzieci,kobiety w ciąży i osoby starsze.Przedewszystkim trzeba zdawać sobię sprawę z samogo istnienia tych dzwięków,bo ich po prostu nie słyszy się-mówi profesor Adam Lipowicz kierownik Zakładu Akustyki Technicznej,Techniki Laserowej i Radiometrii oraz przewodniczący Rady Naukowej Głównego Instytutu Górnictwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałeś wypadk, straciłeś w wypadku kogoś bliskiego potrzebujesz pomocy w procesie dochodzenia odszkodowania napisz emaila na adres odszkodowania24h@onet.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę glosować w Puchaczowie tak jak wyborach na wójta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśteś z Lublina i tam mieszkasz chyba ten numer nie przejdzie jak przed 4-lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawinil cygan kowala z brzezin powiesili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
we wsi Brzeziny kują kozy co miesiąc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byleby On zostawił mnie w spokoju i spełnił to, co ja chcę, by spełnił to, co mnie się wydaje dobre dla mnie. Tymczasem Pan Bóg chce, byśmy zgodzili się na to, żeby to On nas chwycił - że tak można powiedzieć - za rogi, byśmy mogli stać się Jemu posłuszni i by On nas mógł prowadzić zgodnie z Jego wolą. byśmy umieli być tymi, którzy zostawiają sytuację celnika i wchodzą w sytuację bliskości z drugim człowiekiem tak, że może siąść z nim przy stole, być razem z kimś innym, być z grzesznikiem, nie po to, żeby grzeszyć, lecz przeżywać i dawać miłosierdzie, przebaczenie. Dla tych, którzy mają swoje (kształtowane czasem przy pomocy Boga, ale swoje) poglądy co do sprawiedliwości, będzie to zawsze pewnym skandalem Faryzeusze byli wzburzeni. Jezus jednak to uczynił, i uczynił do końca, do swojego Wyjścia - do tego, co wydarzyło się na krzyżu, gdzie opłacił On wszelkie cło za nas wszystkich, byśmy nie musieli być zamknięci w sobie. I nadal zasiada z nami - grzesznikami - do stołu... Życie w pokoju serca należy do najgłębszych naszych pragnień i potrzeb. Pokój to wzajemne poznawanie się, wzajemne uznanie, wzajemne dostrzeganie swojej wartości i umiejętność przyjmowania siebie nawzajem. Pokój płynie z komunii serc, w której odkrywamy, że naprawdę jesteśmy dla siebie siostrami, należymy do tej samej wspólnoty, Zgromadzenia. Tam gdzie jest więź między nami, ... Krzywdząc wdowę stajemy się głuchymi i niemymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w bRZEZINACH KUJĄ KONIE CO 4-TYGODNIE A NIE KOZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK OBJAZDOWY KOWAL DOJEŻDŻA I JAK MAWIAŁ PAWLAK-ZOBACZYŁA ŻABA ŻE KONIE KUJĄ I ŁAPY NASTAWIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNOWU SAMORZĄDOWCY POPISZA SIĘ I NA WYBORY WÓJTA POPISUJĄ Z INYCH GMINN. WSTYD pUCHACZÓW WSTYD ŻE TAK GLOSUJECIE I PRZEKRĘTA SA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...