Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybudują basen w Puchaczowie (wizualizacja)

Utworzony przez ola, 2 maja 2010 r. o 11:13 Powrót do artykułu
W Brzezinach to modne aby obrażać innych. Są ludzie, którzy mając niską samoocenę starają się poniżać innych, wtenczas im się wydaje, że są lepsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piosenka o Kowalu i Kowalce Panowie, panowie proszę posłuchajcie, O starym kowalu, o młodej kowalce. We wsi Malinówka, stała chatka mała, Młoda kowalicha męża nie lubiała. Pod lasem, pod lasem, miał tam kowal kuźnię, Kowalicha żyła z czeladnikiem różnie. Kowal po fartuchu opasał się pasem, A czeladnik młody podsuwał się czasem. Często się podsuwał, często pofiglował Ładnie ją przycisnął, ładnie pocałował. Całusy lubiła stara kowalicha - Zabij męża mego, zabij go do licha. W nocy o północy, o godzinie pierwszej Majster głos podaje : - Niech czeladnik wstaje. - Jeszcze nie wstaję, jestem bardzo chory. - Majstrze, idź do kuźni. Ja tam przyjdę później. Stary kowalicha idzie se ulicą, A czeladnik za nim z ogromną kłonicą. I z największym młotem Proszę zauważyć, co się stało potem. Stary kowalina klucz do zamku wkłada, Czeladnik go bije, a on trupem pada. Przychodzi do izby, kowalka się pyta: - Czyś od razu zabił, czy Cię się nie chwytał? - Zabiłem, zabiłem, cicho odpowiada, Ręce mu się trzęsą, przy kowalce siada. - Tyś została wdową, już twój mąż nie żyje. - Podajże mi wody, niech ręce umyję. I kowalka wstała, wody mu podała Cieszyła się bardzo, że wdową została, Lecz niedługo było tego radowania, Cieszyła się zbójcą tylko do śniadania, A gdy zaświtało, trupa już zdybali, A Kokosińskiego strażnicy zabrali. Zabrali, zabrali, wsadzili do kozy, Kładą na furmankę, krępują w powrozy. Żyd się patrzył oknem. Aj waj, co takiego. - Za co zabieracie wy Kokosińskiego? - Oj ty Żydzie, Żydzie, znasz ty dobrze jego. On zabił kowala, sąsiada twojego. - Boże mój, ty Boże, z wysokiego nieba, Kto moim sierotom da kawałek chleba? Żeby jedno, dwoje, to bym se radziła, A to dziewięcioro! Cóż będę robiła? - Mamo, nasza mamo, cóżeś uczyniła, Żeś naszego ojca zabić pozwoliła? I została wdową, a my sierotami, A tutaj kochanek siedzi za kratami. Siedzi za kratami, zalewa się łzami, Przeklina On Ciebie strasznymi słowami. Jezioro, jezioro, tam kumkają żaby, Że czeladnik lubiał kochać stare baby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piosenka o Kowalu i Kowalce Panowie, panowie proszę posłuchajcie, O starym kowalu, o młodej kowalce. We wsi Malinówka, stała chatka mała, Młoda kowalicha męża nie lubiała. Pod lasem, pod lasem, miał tam kowal kuźnię, Kowalicha żyła z czeladnikiem różnie. Kowal po fartuchu opasał się pasem, A czeladnik młody podsuwał się czasem. Często się podsuwał, często pofiglował Ładnie ją przycisnął, ładnie pocałował. Całusy lubiła stara kowalicha - Zabij męża mego, zabij go do licha. W nocy o północy, o godzinie pierwszej Majster głos podaje : - Niech czeladnik wstaje. - Jeszcze nie wstaję, jestem bardzo chory. - Majstrze, idź do kuźni. Ja tam przyjdę później. Stary kowalicha idzie se ulicą, A czeladnik za nim z ogromną kłonicą. I z największym młotem Proszę zauważyć, co się stało potem. Stary kowalina klucz do zamku wkłada, Czeladnik go bije, a on trupem pada. Przychodzi do izby, kowalka się pyta: - Czyś od razu zabił, czy Cię się nie chwytał? - Zabiłem, zabiłem, cicho odpowiada, Ręce mu się trzęsą, przy kowalce siada. - Tyś została wdową, już twój mąż nie żyje. - Podajże mi wody, niech ręce umyję. I kowalka wstała, wody mu podała Cieszyła się bardzo, że wdową została, Lecz niedługo było tego radowania, Cieszyła się zbójcą tylko do śniadania, A gdy zaświtało, trupa już zdybali, A Kłokosińskiego strażnicy zabrali. Zabrali, zabrali, wsadzili do kozy, Kładą na furmankę, krępują w powrozy. Żyd się patrzył oknem. Aj waj, co takiego. - Za co zabieracie wy Kłokosińskiego? - Oj ty Żydzie, Żydzie, znasz ty dobrze jego. On zabił kowala, sąsiada twojego. - Boże mój, ty Boże, z wysokiego nieba, Kto moim sierotom da kawałek chleba? Żeby jedno, dwoje, to bym se radziła, A to dziewięcioro! Cóż będę robiła? - Mamo, nasza mamo, cóżeś uczyniła, Żeś naszego ojca zabić pozwoliła? I została wdową, a my sierotami, A tutaj kochanek siedzi za kratami. Siedzi za kratami, zalewa się łzami, Przeklina On Ciebie strasznymi słowami. Jezioro, jezioro, tam kumkają żaby, Że czeladnik lubiał kochać stare baby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do kogo się zwrócić aby otrzymac pieniądze, ja też mogę w sądze za 2,5tys zł powiedzieć ze widziałem kowala z Brzezin pijanego będe miał na Święta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Brakuje mi na chleb dla dzieci i mogę sklamać nawet za 1tys.zł że kowal z Brzeziny zawsze byl pijany podajcie mi adres do kogo mam się zgłosic Pilnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa napisał:
Witam Brakuje mi na chleb dla dzieci i mogę sklamać nawet za 1tys.zł że kowal z Brzeziny zawsze byl pijany podajcie mi adres do kogo mam się zgłosic Pilnie.
Czy was pogięło jaki związek sołtysa z Brzezin z basenem.Zacznijcie pisać coś do rzeczy,bo coś w tym Puchaczewie nie blinduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PORTAL ROLNICZY www.rolnicy.net
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ewa Brakuje mi na chleb dla dzieci i mogę sklamać nawet za 1tys.zł że kowal z Brzeziny zawsze byl pijany podajcie mi adres do kogo mam się zgłosic Pilnie." Ja wolałam niejeść chleba niż w sądzie kłamać i krzywdzić drugiego człowieka jestem katoliczką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka krzywda się stała wyrządzona przez sasiadow mają tyle nienawisci w sercu mówiąc ze kowal z brzezin jest pijakiem . Nie rozumie tego ze za pieniądze sasiedzi sie sprzedali, sołtys nazywając drugiego pijakiem. Sposrod tych sąsiadow sami piją alkohol i sami sa pijakami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Ewy zwroc sie do mieszkancó Brzezin do powiedza do kogo sie zglosic i nie zabraknie ci na chleb sa poszukiwani faszywi świadkowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tolek napisał:
Do Ewy zwroc sie do mieszkancó Brzezin do powiedza do kogo sie zglosic i nie zabraknie ci na chleb sa poszukiwani faszywi świadkowie
W SKLEPIE NIVPOL ZA PODPIS JEST RABAT W ZAKUPACH IDŻTA LUDZIE TAM SKŁADAJTA PODPISY TO SIĘ NAJETA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"do ewy Brakuje mi na chleb dla dzieci i mogę sklamać nawet za 1tys.zł że kowal z Brzeziny zawsze byl pijany podajcie mi adres do kogo mam się zgłosic Pilnie" Zwroc się do obecnego wójta w Puchaczowie to ci powie do kogo sie zwrocić on z setamtąt pochodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...