Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyciągnął broń w autobusie do Łęcznej

Utworzony przez jan, 21 października 2008 r. o 10:25 Powrót do artykułu
Na szczęście w busie podróżował Konrada Wiśniewskiego, ????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to straszne, cos takiego... ja żdam tanszych biletów, bo ryzyko jest duze, jade do szkoły a tu nagle moga do mnie strzelac... łęcztransy powinny byc tansze o polowe......w koncu i tak nie placa za wjazd na dworzec...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciał strzelać do Łęcznej??????? A co ta Łęczna mu zrobiła? ))) . W busie jadącym do Łęcznej chciał strzelać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kierowca wziął pijanego do busa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
licealistka napisał:
to straszne, cos takiego... ja żdam tanszych biletów, bo ryzyko jest duze, jade do szkoły a tu nagle moga do mnie strzelac... łęcztransy powinny byc tansze o polowe......w koncu i tak nie placa za wjazd na dworzec...
W cenę biletu jest wliczone ubezpieczenie. Jakby do Ciebie strzelali to dostałabyś odszkodowanie... albo Twoja rodzina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo policjant- dobrze zaczął służbę. Komendancie doceńcie to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla kierowcy Busa ciekawe co by było jak by doszło do tragedi ( oni zabiorą nawet nieprzytomnego z przepici byle zapłacił )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...