Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyhodował 2,5-metrowe konopie w tunelu z folii

Utworzony przez mosquito, 6 września 2012 r. o 17:17 Powrót do artykułu
tyle towaru, tyle towaru ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy szanowni redaktorzy uważają żę kilka krzaków marihuany to taki szałowy tetmat żeby pisąć o tym co kilka dni. Ktoś gdzieś ma marihuanę i już super temat. Mnóstwo ludzi uprawia i pali, to jest normalne. Chore jest państwo któro tego zakazuje i karze nie patrząc na to co robi alkohol z ludźmi oczywiście za przyzwoleniem państwa. A ALKOHOL jest wiele bardziej szkodliwy niż MARIHUANA, ludzie przejrzyjcie na oczy i trochę więcej czytajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to się boss ucieszył, tylko jego towar na rynku - trzeba dać premię chłopakom za gorliwość. A jak mi za lasu drewno kradną to nie ma krawężników, żeby węszyły. Chłopakom się afganistan marzy i szukają konpopii. Zaraz jakich talibów też znajdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż to miały być pomidory! Niepotrzebnie kupiłem nasiona GMO .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow kolejny sukces policji Po donosie !. Niech łapią prawdziwych bandziorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje 300 baniek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...