Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyjazd wychodzi prosto na... krawężnik

Utworzony przez Bolo, 2 października 2008 o 10:09 Powrót do artykułu
Na pewno znała plany, LOL. Przyszedł jakiś urzędas, podsunął plany i powiedział żeby podpisać, skąd kobiecina miała wiedzieć, że jakiś idiota odwalił taką fuszerkę w projekcie. Nie każdy musi być technicznym umysłem, żeby potrafić czytać takie plany. Instytucje publiczne powinny dbać o interes obywatela, a nie wyhuśtać go kiedy tylko można.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bolo ty też podpisałbyś się pod kwitem nie znając treści? Jeśli tak to podsunę ci kwit na pożyczkę. Podpiszesz?
0
Bolo napisał:
Na pewno znała plany, LOL. Przyszedł jakiś urzędas, podsunął plany i powiedział żeby podpisać, skąd kobiecina miała wiedzieć, że jakiś idiota odwalił taką fuszerkę w projekcie. Nie każdy musi być technicznym umysłem, żeby potrafić czytać takie plany. Instytucje publiczne powinny dbać o interes obywatela, a nie wyhuśtać go kiedy tylko można.
Jeżeli tak jest w istocie to ten urzędnik (społeczny szkodnik) już powinien być na bezrobociu za takie coś.
0
Droga Pani Elżbieto , przecież Pan kowalski jest urzędnikiem więc wie lepiej, jak jest lepiej, chociaż nie jest lepiej, ale jemu jest lepiej, i Unii jest z tym lepiej, więc lepiej niech Pani nie protestuje, by urzędnikom było lepiej , bo im jest lepiej jak nie muszą MYŚLEĆ. Pozdrawiam.
0
W Łęcznej wszystko jest możliwe bo to miasto sexu i biznesu
0
pożyczkobiorca napisał:
Bolo ty też podpisałbyś się pod kwitem nie znając treści? Jeśli tak to podsunę ci kwit na pożyczkę. Podpiszesz?
Te, "pożyczkobiorca" - nie świruj i czytaj ze zrozmieniem - pisałem, że nie każdy musi umieć czytać plany zagospodarowania. Nie pisałem, że podpisała w ciemno. A nawet jeśli wiedziała, co jest co i widziała, że parę kresek jest dziwnie za blisko, to zapewne pomyślała, że jakiś "błąd w druku". Kto by przypuszczał, że inżynierowie odwalą taki numer. Zwłaszcza, że to generalnie projekt unijny. W normalnym kraju ludzie ufają urzędnikom państwowym, bo nie ma możliwości żeby się stało coś takiego. . BTW - podsuń mi kwit na pożyczkę, a skopie ci d*pę.
0
P. Elu niech pani ugotuje garnek kapusniaku i zaniesie temu za przeproszeniem z-cy to wszystko pani zalatwi.
0
ha ha ha...u was to rodzinne,nic wam nie pasuje i wszystko wam się należy..cała Łęczna ma się podporządkować Pawłowskim i Mwashom...Śmiechu warte.Powinniście schować się do mysiej dziury za te wasze uczynki...A wjazd bardzo mi się podoba.jest taki inny,niekonwencjonalny...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: