Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy na pewno rowerzysta był z Łęcznej?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a rower też był trzezwy????bo to by rzucało inne swiatło na ten wypadek.
0
Jest piątek godz. 10.52 więc dopiero go potrąci ? Macie jasnowidza w redakcji ?
0
Jest piątek przed godz. 11tą, a Dziennik Wschodni przewidział, że po 12tej wydarzy się wypadek i już o tym napisał. Brawo!
0
Myślę że autor artykułu pomylił dni daty lub może jest po spożyciu , skoro wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi to ktoś musiał być pod wpływem .
0
Pewnie otrzyma odszkodowanie. Oby.
0
poszkodowanego prosimy o kontakt, pomoc prawna 781355726 modusodszkodowania.pl
0
poszkodowanego prosimy o kontakt, pomoc prawna 781355726 modusodszkodowania.pl
  Słaba reklama...
0
Pierwszy dzień ustawienia tam znaku "70" uważam za owocny...chyba...
0
Codziennie jeżdżę tamtędy do pracy do Łęcznej i nie widzę ani wolniejszej jazdy ani stosowania się do zakazu wyprzedzania. Jak było tak jest. Bez zmian.
0
Codziennie jeżdżę tamtędy do pracy do Łęcznej i nie widzę ani wolniejszej jazdy ani stosowania się do zakazu wyprzedzania. Jak było tak jest. Bez zmian.
  Dlatego właśnie umieszczenie tam "70" jest zupełnie bezcelowe. No ale co ja tam wiem...
0
Dlatego właśnie umieszczenie tam "70" jest zupełnie bezcelowe. No ale co ja tam wiem...
nie problem w znakach tylko w rozumie! czego tam nie ma radaru, jak dochodzi do potrąceń? za mało można sie rozpędzić? 
0
Problem w znakach bo nie robią nic piratom. Tylko przepisowym kierowcom.
0
Pirat to jest pirat. I można mu tylko natrukać.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: