Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy na pewno rowerzysta był z Łęcznej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a rower też był trzezwy????bo to by rzucało inne swiatło na ten wypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest piątek godz. 10.52 więc dopiero go potrąci ? Macie jasnowidza w redakcji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest piątek przed godz. 11tą, a Dziennik Wschodni przewidział, że po 12tej wydarzy się wypadek i już o tym napisał. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że autor artykułu pomylił dni daty lub może jest po spożyciu , skoro wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi to ktoś musiał być pod wpływem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie otrzyma odszkodowanie. Oby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poszkodowanego prosimy o kontakt, pomoc prawna 781355726 modusodszkodowania.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poszkodowanego prosimy o kontakt, pomoc prawna 781355726 modusodszkodowania.pl
  Słaba reklama...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy dzień ustawienia tam znaku "70" uważam za owocny...chyba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie jeżdżę tamtędy do pracy do Łęcznej i nie widzę ani wolniejszej jazdy ani stosowania się do zakazu wyprzedzania. Jak było tak jest. Bez zmian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie jeżdżę tamtędy do pracy do Łęcznej i nie widzę ani wolniejszej jazdy ani stosowania się do zakazu wyprzedzania. Jak było tak jest. Bez zmian.
  Dlatego właśnie umieszczenie tam "70" jest zupełnie bezcelowe. No ale co ja tam wiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego właśnie umieszczenie tam "70" jest zupełnie bezcelowe. No ale co ja tam wiem...
nie problem w znakach tylko w rozumie! czego tam nie ma radaru, jak dochodzi do potrąceń? za mało można sie rozpędzić? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem w znakach bo nie robią nic piratom. Tylko przepisowym kierowcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pirat to jest pirat. I można mu tylko natrukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...