Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Jawidzu: 27-latka zginęła w czołowym zderzeniu

Utworzony przez gość, 22 stycznia 2011 r. o 09:59 Powrót do artykułu
jak zwykle nikt nie przeczyta przed opublikowaniem' zdecydujcie czy z osobowym czy z ciezarowym!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to samo miałam pisać. osobowy czy ciężarowy? bo różnica jest znaczna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tragicznego wypadku doszło dziś w nocy w Jawidzu w okolicach Łęcznej. 27-letnia kobieta jadąca oplem vectrą straciła panowanie nad kierownicą i czołowo zderzyła się z ciężarówką. Zginęła na miejscu. Do wypadku doszło po północy. Jak informuje policja, 27-letnia mieszkanka gminy Niemce straciła panowanie nad kierownicą i na prostym odcinku drogi zjechała na przeciwległy pas. Tam zderzyła się czołowo z samochodem osobowym. Kobieta zginęła na miejscu. Policja ustala przyczyny wypadku. Tak jak ktoś wczoraj pisał na forum trzeba wklejać pierwszą wersję "artykułu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Jawidzu w okolicach Łęcznej ? gdzie Rzym a gdzie Krym ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie ktos moze jakiej marki byla ta ciezarowka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
a nie ktos moze jakiej marki byla ta ciezarowka
a do czego Ci to wiedziec??? głupi jesteś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy Jawidz jest koło Łęcznej? Należy do gminy Niemce, artykuł niestarannie przygotowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy palanty nie wiecie gdzie leży Jawidz a Jawidz leży w gminie Spiczyn Powiat Łęczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupia to ty idiotko jestes nie wiem bo to chyba moj kolega ta ciezarowka jechał i co teraz łyso ci najpierw pomysl co piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jawidz leży za Niemcami. Jest usytuowany dość konfliktowo - gmina Niemce lub Spiczyn, powiat Łęczna! Numery rejestracyjne pojazdów osób z Jawidza zaczynają się od LLE. Wszystko w artykule dobrze napisane mądralińskie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie gmina Spiczyn / powiat Łęczna / woj. lubelskie. Wystarczy wpisać w google Jawidz i ma się już pełne dane w pierwszym linku. A nie od razu wypisywać tu głupoty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś tu niejasno napisane. Jechała oplem vectra. Tam zderzyła się z samochodem osobowym. Więc z ciężarowym czy osobówką ?. Mało to istotne teraz bo szkoda kobitki ale redaktor mógłby bardziej się postarać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
głupia to ty idiotko jestes nie wiem bo to chyba moj kolega ta ciezarowka jechał i co teraz łyso ci najpierw pomysl co piszesz
Słuchaj uspokój się bo ja Cię nie wyzywam! Trochę kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tam robiła ciężarówka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się czy jestem takim idoitą który czyta ten portal jak reszta która bardziej sie interesuje gdzie lezy Jawidz? Zgineła kobieta, matka dwójki dzieci a Wy się miedzy sobą spieracie kto jest mądrzejszy- jesteście żąłośni !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To on jechała ciężarówką i zderzyła się z osobowym, czy jechała osobowym i zderzyła się z ciężarówką? Znowu pismaki popiły i potem nie wiadomo o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
To on jechała ciężarówką i zderzyła się z osobowym, czy jechała osobowym i zderzyła się z ciężarówką? Znowu pismaki popiły i potem nie wiadomo o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja myślałam że na forum wchodzą mądrzy ludzie a nie idioci których bardziej interesuje gdzie leży Jawidz czy blisko czy daleko od Łęcznej,czy osoba która zginęła jechała takim czy innym samochodem, czy to gmina taka czy taka ważne jest to że zginęła matka dwójki dzieci jak ktoś wcześniej napisał czyjaś żona bliska osoba. a wy się o jakichś pierdołach piszecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochana miałaś zaledwie 27 lat a my już musimy cie pożegnać, tak wielkiego bólu, łez nie da się opisać! Proszę te smutne komentarze zachować dla Siebie! Bo Dla nas to wielki ból!!!! NIE DO OPISANIA Justynka zderzyła się z ciężarowym samochodem, wpadając w poślizg [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjaciólka napisał:
Kochana miałaś zaledwie 27 lat a my już musimy cie pożegnać, tak wielkiego bólu, łez nie da się opisać! Proszę te smutne komentarze zachować dla Siebie! Bo Dla nas to wielki ból!!!! NIE DO OPISANIAJustynka zderzyła się z ciężarowym samochodem, wpadając w poślizg [*]
To straszne!!! Najszczersze wyrazy współczucia, to szok po prostu, zawsze tak mi smutno jak czytam o takich wypadkach... [*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...