Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Milejowie. 17-letni motorowerzysta wjechał w busa

Utworzony przez Koleżanka, 18 stycznia 2015 r. o 20:40 Powrót do artykułu
Czy poszkodowanym chłopcem jest Kuba R?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiadomo w jakim jest stanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walcz walcz !!  zdrowa chłopie młody jesteś jeszcze przed tobą całe życie!!  w sumie to cię nie znam ale czasem cie widziałem jak jezdzileś. Jestem pełen podziwu tego chłopaka jak jeździł to tzw. szklance na szosie tym skuterem z niebieską dioda , szacun
Ostatnio edytowany 19 stycznia 2015 r. o 17:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę w to uwierzyć.. to na pewno prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chłopaki z Milejewa? Jeżeli Kuba * to co z drugim? :9
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co słyszałem to drugi chłopak ma tylko nogę połamaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety to prawda Kuba jest juz po drugiej stronie nie udało sie go uratować przykre. Drugi najprawdopodbniej wyszedl z tego cało i ma tylko złamana noge a to chlopaki ze Starościć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty piszesz kuba żyje leży na intensywnej terapii ale żyje !!!!!!!@
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noto żyje czy nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba jeszcze zyje... lezy pod aparatami na Intensywnej Terapii. Dzisiaj lekarze maja zadecydować co dalej czy bedą go utrzymywać przy życiu czy odłaczą go od aparatury....Mama nadzieje jeszcze ze moze sie uda....Podobno nadzieja umiera ostatnia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba podobno już nie żyje i to potwierdzone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wiesz? Dlaczego jest w łęcznej dlaczego nie e lublinie może da się coś zrobic jeszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokoj on zyje i będzie zyl, musi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój on żyje i będzie żył, musi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kubuś ;-( do zobaczenia tam po drugiej stronie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:(  jeszcze żyje jest podłączony do aparatów znałam ich :excl:  bo oni byli pijani miali 2 promile ja alkoholu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubie go mocno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutne  to bardzo. Jaka karę poniosą Ci, którzy na siłę wlewali alkohol do gardeł nastolatków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo przykre i smutne,ze nie ma juz z nami tego symaptycznego dzieciaka zawsze uśmiechniety szkoda bardzo..Niech ta tragedia bedzie nauczka dla wszystkich innych mlodych ludzi zeby po alkocholu nie wsiadac za kółko.. W sobotę pozegnamy Kubę po raz ostatni ,,,, :( :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...