Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
zobacz na dane policji, chyba co tydzień jest taki wypadek w okolicach Lublina, ktoś tam wraca z imprezy i ginie, a czy w samym Lublinie są takie wypadki? czy lubelska młodzież tak się rozbija samochodami? raz na kilka miesięcy... w mieście po prostu się płaci 30-50zł za taksówkę do rozwiezienia grupki imprezowiczów, we wsi się jedzie swoją 'bryką' bo szkoda tych 30-50zł zapłacić, za to przecież można 10 piw wypić, poszaleć jak się wraca, zaimponić znajomym... na wsi nie ma taksówek? oj, bez problemu znajdziesz znajomego, kolegę, brata, itp.. który z chęcią za te 50zł się przejedzie...
Ej człowieku własnie w lubline jest najwiecej wpadków bo właśnie młodziesz cpa itd. a na wsi ludzie potrafią się zachowac nie są bezczelni jak mieszczuchy tam wam w głowie sex,narkotyki, i gangi i chodząca młodziesz która szpanuje jak jedziecie nad jeziora na wies to nie potraficie się zachować,jeszcze na wsi szkód narobicie.WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zobacz na dane policji, chyba co tydzień jest taki wypadek w okolicach Lublina, ktoś tam wraca z imprezy i ginie, a czy w samym Lublinie są takie wypadki? czy lubelska młodzież tak się rozbija samochodami? raz na kilka miesięcy... w mieście po prostu się płaci 30-50zł za taksówkę do rozwiezienia grupki imprezowiczów, we wsi się jedzie swoją 'bryką' bo szkoda tych 30-50zł zapłacić, za to przecież można 10 piw wypić, poszaleć jak się wraca, zaimponić znajomym... na wsi nie ma taksówek? oj, bez problemu znajdziesz znajomego, kolegę, brata, itp.. który z chęcią za te 50zł się przejedzie...
No sorry!!! a niby czym wy na ta wieś przyjeżdżacie ? taksówką? haha... autami!! i wiem co się wyprawia nad jeziorami z waszym udziałem!!! A tak na marginesie! no niestety zasmucę Cię, bo mam znajomych w Lublinie i też wiem co się dzieje ha! Ja nie muszę szukać nikogo, bo mam swoje autko ! A co do wypadku! to nie życzę Ci, żebyś musiał smucić się z utraty kumpla, kumpeli itp...( o ile takowych masz!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Pewnie, że człowiek ale popełnił przestępstwo. Wracali z dyskoteki i mogli kogoś zabić np mojego brata lub kogoś innego z rodziny. Sam się otrząśnij.
Ludzie przestańcie pisać te brednie to koszmar dla rodzin bliskich i znajomych u mnie w szkole będzie piekło ja znam całą tą 4 i co ja mam napisać asz coś się gotuje we mnie jak to czytam nie znacie ich to nie osądzajcie!!! nie piszcie że 18- latkopwi nie powinno dostawać się prawka bo dla jednych to dobry wiek gdyż są doroślejsi i mają wyobraźnie a dla innych nie!!! nie należy każdego 18latka karać za innych każdemu mogło sie zdażyć to żal mi tylko oli bo do końca życia na wózku jak tu żyć po takiej tragedi CO??? pytam się ja od rana wiem o tym i nie moge sobie miejsca znaleźć nawet w ludwinie byłam ale gdy zobaczyłam chłopaka który chodził z Justyną <świeć panie nad jej duszą >jak tańczył i bawił się wesoły z innymi laskami to myślałam że wikituje Kto jest na tyle mądry by mi napisać jak tak można ??? czy on nie ma sunienia palant zakichany !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna odzywskała przytomnośc po operacji czyli 2 osby nie żyja. A szkoda ich. A wy ludzie jak nie wiecie o co kaman to nie piszcie. Ja znałem kierowce i 2 zabitych. iwme ze im juz nic nie przywruci życia. Ale jak macie głupoty pisąc to lepiej sie powstzryajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
angelos napisał:
Ludwin.. tam sie lepiej nie pokazywac w nocy... gangsterka i pijaki.. ale ich szkoda no tacy mlodzi.. [*][*]
ej w Ludwinie się lepiej zachowują jak ty jeden urodzony!! takich rzeczy nie ma jak ty piszesz ! puknij się w c...........!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uli napisał:
Ej człowieku własnie w lubline jest najwiecej wpadków bo właśnie młodziesz cpa itd. a na wsi ludzie potrafią się zachowac nie są bezczelni jak mieszczuchy tam wam w głowie sex,narkotyki, i gangi i chodząca młodziesz która szpanuje jak jedziecie nad jeziora na wies to nie potraficie się zachować,jeszcze na wsi szkód narobicie.WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Popieram! tą wypowiedź I to DUŻY WSTYD !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='uli' date='27.09.2009, 20:30:21' post='174682'] ej w Ludwinie się lepiej zachowują jak ty jeden urodzony!! takich rzeczy nie ma jak ty piszesz ! puknij się w c...........!!! [/quo POPIERAM... Mieszkam w Ludwinie i jest bardzo spokojnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwie dziewczyny to moje przyjaciółki !!!!!!!!!!!!!!!ku*** to wszystko przez chlopaków!!!!!!!!!!!!!!!kto ku*** jeżdzi po pijaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Pewnie, że człowiek ale popełnił przestępstwo. Wracali z dyskoteki i mogli kogoś zabić np mojego brata lub kogoś innego z rodziny. Sam się otrząśnij.
slyszales najnowsze informacje? ze jednak kto inny prowadzil? a Ty taki przestrzegajacy prawa jestes? nikt do konca nie wie jak bylo do konca kto i kierowal a ludzie ktorzy nie znali nikogo, sytuacje znaja z netu wieszaja psy na Jarku! od kiedy tak policji wierzycie co? jak tak to hwdp i jp a teraz co? wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
załamana:( napisał:
Ludzie przestańcie pisać te brednie to koszmar dla rodzin bliskich i znajomych u mnie w szkole będzie piekło ja znam całą tą 4 i co ja mam napisać asz coś się gotuje we mnie jak to czytam nie znacie ich to nie osądzajcie!!! nie piszcie że 18- latkopwi nie powinno dostawać się prawka bo dla jednych to dobry wiek gdyż są doroślejsi i mają wyobraźnie a dla innych nie!!! nie należy każdego 18latka karać za innych każdemu mogło sie zdażyć to żal mi tylko oli bo do końca życia na wózku jak tu żyć po takiej tragedi CO??? pytam się ja od rana wiem o tym i nie moge sobie miejsca znaleźć nawet w ludwinie byłam ale gdy zobaczyłam chłopaka który chodził z Justyną <świeć panie nad jej duszą >jak tańczył i bawił się wesoły z innymi laskami to myślałam że wikituje Kto jest na tyle mądry by mi napisać jak tak można ??? czy on nie ma sunienia palant zakichany !!!
MASZ RACIE PALANT JEDEN. CIEKAWE JAK KTOŚ Z JEGO RODZINY BY ZGINĄ CZY TEŻ BY POSZEDŁ NA IMPREZE I TANCZYŁ... NIESTETY SĄ LUDZIE I LUDZISKA....!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uli napisał:
MASZ RACIE PALANT JEDEN. CIEKAWE JAK KTOŚ Z JEGO RODZINY BY ZGINĄ CZY TEŻ BY POSZEDŁ NA IMPREZE I TANCZYŁ... NIESTETY SĄ LUDZIE I LUDZISKA....!!
nom ale jutro go z dziewczynami zakatuje w szkole nie dam mu żyć szmaciaż .......... doigra się niby wielki bos z 3c za wszysto co zrobił za wszelkie grzechy które popełnił !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat ktoś, dzisiaj, 20:39 dwie dziewczyny to moje przyjaciółki !!!!!!!!!!!!!!!ku*** to wszystko przez chlopaków!!!!!!!!!!!!!!!kto ku*** jeżdzi po pijaku jedną też znałem chodziła do tej same szkoły co Ja, a no własnie kto ku**** o zdrowych zmysłach siada za kułko po alkocholu...[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
slyszales najnowsze informacje? ze jednak kto inny prowadzil? a Ty taki przestrzegajacy prawa jestes? nikt do konca nie wie jak bylo do konca kto i kierowal a ludzie ktorzy nie znali nikogo, sytuacje znaja z netu wieszaja psy na Jarku! od kiedy tak policji wierzycie co? jak tak to hwdp i jp a teraz co? wstyd!
Tak to pewnie samochód zapakował ludzi i sam spowodował wypadek? Zdarza mi się imprezować i jak chce się dobrze bawić to płacę komuś żeby po mnie przyjechał a jak jadę własnym to trzymam się z dala od alkoholu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
dwie dziewczyny to moje przyjaciółki !!!!!!!!!!!!!!!ku*** to wszystko przez chlopaków!!!!!!!!!!!!!!!kto ku*** jeżdzi po pijaku
NIEMOŻNA POSĄDZAĆ CHŁOPAKÓW! JESLI MIAŁ JAKIES TAM PROMILE TO NIE WSIADA SIĘ DO AUTA!JESLI WIDZIELI ZE PIŁ. SAMI SĄ SOBIE WINNI. ALE CO ZROBIC NIE DA SIĘ COFNĄC CZASU ZEBY TAK SIĘ NIE STAŁO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos1 napisał:
Cytat ktoś, dzisiaj, 20:39 dwie dziewczyny to moje przyjaciółki !!!!!!!!!!!!!!!ku*** to wszystko przez chlopaków!!!!!!!!!!!!!!!kto ku*** jeżdzi po pijaku jedną też znałem chodziła do tej same szkoły co Ja, a no własnie kto ku**** o zdrowych zmysłach siada za kułko po alkocholu...[*]
zastanow sie co Ty piszesz, co takie dziewczyny, jeszcze dzieci robily daleko od domu o tej porze, na rowerach gdzie rodzice sie pytam? troche umiaru, wiek wiadomo robi swoje, ale bez przesady, wiadomo co sie na takich imprezach w wioskach dzieje... i każdy swoj rozum ma chlopaki ich nie zaciagneli do samochodu wsiadly bo im tak bylo wygodnie. nikt nie wiedzial ze tak sie to skonczy. i powtarzam: NIE WIADOMO KTO KIEROWAŁ! wszystko jest jeszcze w toku opanujcie sie ludzie, same ploty teraz lecą podobnie jak nie wiem skąd wytrzasneliście to że byli pijani!!!!???? moze to dziewczyny byly nietrzezwe? kto wie.czekajcie ludzie na oficjalne informacje a nie sie przekrzykujecie i bluzgacie, a co najgorsze obrazacie zmarłych. teraz potzrebny jest spokój, szczegolnie dla Jarka i Oli, niech zdrowieją. czasu sie nie da odwrócić. a wypadki się zdarzaja nawet najlepszym, doświadczonym kierowcą, przy dobrej pogodzie itp. Jarek wracaj do nas. Łuki pamiętamy[*].
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mm napisał:
Jak w ogóle można tak pisać. Ty pieprzony egoisto. To był człowiek, a konkretnie dziewczyna. Nie znasz, to nie oceniaj. Ty niby to w wieku 15-nastu lat co robiłeś? Bo jakoś trudno uwierzyć, że spałeś!!!!!
no właśnie jak tak mozesz kur** pisac o dziewczynie ktura zgineła, co a Ty to co robiłes w wieku 15 lat jestem tego ciekawy bo napewno nie siedziałeś na d*** w domu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest z gówniażerią. pewnie, że to tragedia. szkoda tych co nie żyją. szkoda każdego człowieka, który ginie, nie ważne z jakich przyczyn, ale przerażająca jest ilość takich wypadków - przeważnie z nawalonym gówniarzem za kierownicą. policja oficjalnie nic nie mówi czy chłopak był pijany ale podobno strażacy jak go wyciągali wyraźnie czuli wóde (######artykuly/pokaz/2431/wypadek,w,turowoli,nasza,wizja,z,miejsca,wypadku,%28foto,zdjecia,video%29/#tekst) zresztą nie oszukujmy się - który jak pojedzie na imprezę to będzie o "suchym pysku" cały czas siedział? myśli, że jak strzeli piwo czy dwa i jeszcze setę do tego, potańczy, to mu przejdzie, kozak jeden z drugim. a nawet jak wie, że mu nie przeszło, to sie nie zastanowi, czy może komuś krzywdę zrobić (albo sobie), tylko czy go gliny nie złapią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro wam jest ich tak szkoda to proponuję postawić pomnik tym wszystkim kretynom siadającym z kierownicę po pijanemu czy szpanującym ostrą, szybką jazdą w warunkach w których nikt normalny by się nie odważył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim zaczniecie pisac na forum to do szkoly wroccie, bo za te bledy w gramatyce juz dajecie klape. wnioskuje ze nic ciekawego nie piszecie,raz bledy dwa nic logicznego. Po fakcie kazdy jest mądry, a wiec ludzie ogarnijcie sie i do szkoly won...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:(:( napisał:
no właśnie jak tak mozesz kur** pisac o dziewczynie ktura zgineła, co a Ty to co robiłes w wieku 15 lat jestem tego ciekawy bo napewno nie siedziałeś na d*** w domu...
No właśnie!!! Kurcze! znaleźli się teraz , co maja troszkę więcej lat niż 15 i oceniają. Nie powiecie mi ze siedzieliście grzecznie w domu! hehe... Nie oceniajcie, jeśli nie znacie tych osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...