Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Turowoli: Czołowie zderzenie audi z renault

Utworzony przez tofik, 16 listopada 2011 r. o 19:16 Powrót do artykułu
Ostatnie zdanie jest jakieś zamotane, bo podają jeden kierunek jazdy ale dwiema trasami. Wszystkie w kierunku Łęcznej prowadzą. A w kierunku Puchaczowa którędy mam jechać? Proponuje przed dodaniem informacji przeczytać ją ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
informacja napisana jest prawidłowo. dla kolegi proponuję przestudiować mapę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny. SZCZĘŚĆ BOŻE Krzysiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że nie wszystko zgadza się jeśli chodzi o ten wypadek, być może wersja jest inna niż tutaj ją opisali, coś tu po prostu nie gra aby to kierowca renaulta zawinił ???!!! Czy ktoś wie jak to było naprawdę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewidentnie widać ( ######admin/inc/userfiles/image/!NORMAN%20FOTO%2016!!!!!!!!!!!!!/17%20Listopad%202011/leczna%20tragiczny/lecznatragi.jpg ) <- ciemne audi po lewej, renault po prawej ostatni, że gdyby kierowca renault naprawdę wymusił pierwszeństwo to kierowca wspomnianego audi uderzyłby przecież w auto od strony pasażera! kierowca audi wyprzedzał dodatkowo (co nie jest wspomniane w artykule) i uderzył pojazd, który wyprzedzał (nie wiem dlaczego) , odbijając sie tym samym od niego i uderzając w renault... pierwsze zeznania były od kierowcy audi więc wiadomo że najlepiej zrzucić winę na zmarłego.. trwa dochodzenie w tej sprawie, jeśli rzeczywiście okaze się ze to wina kierowcy audi spotka go zasluzona kara!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
h t t p : / / l u b l i n . c o m.p l/admin/inc/userfiles/image/!NORMAN%20FOTO%2016!!!!!!!!!!!!!/17%20Listopad%202011/leczna%20tragiczny/lecznatragi.jpg usun spacje na poczatku adresu, by zobaczyc zdj. i mialo to byc w tym sensie, ze nie wiem dlaczego uderzyl w pojazd, ktory wyprzedzal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no pewnie,, zapieprzal to sie nie wyrobil a niewinni ludzie gina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naprawde my nie skrecalismy i nie wymusilismy pierszenstwa tylko kierowca audi wyprzedzal samochod jadacy z naprzeciwka i nie widzial nas jak my czekamy az tamte samochody przejada aby skrecic . on w nas uderzył. ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do 14 latki z wypadku Dlaczego tak kłamiesz .Wy skręcaliście ,nie było żadnego 3 samochodu ani dziadka itd . Wy przecież jechaliście po ziemniaki do znajomych .Logicznie myślący człowiek wie o tym że jadący audi jak by wyprzedzał to nie uderzyłby swoją stroną w jadący samochód od strony kierowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA WIEM JAKA BYŁA PRAWDA. BO UCZESTNICZYŁAM W TYM WYPADKU. A TY NIE MASZ POJECIA JAK BYŁO.!!! TAMTEN JUZ ZABIL JEDNA OSOBA. TO JEST JAKIS NIENORMALNY CZLOWIEK.! ZGINAŁ NIEWINNY CZŁOWIEK.!!! ;// A WY NIE MACIE POJECIA O PRAWDZIE.!!!! ON SIE ODBIŁ OD SAMOCHODU PO SWOJEJ PRAWEJ STRONIE I UDERZYŁ W NAS.!! A TY NIC NIE WIESZ. TO SIE NIE WYPOWIADAJ.!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEROWCA AUDI JECHAŁ BARDZO SZYBKOOO.!!!! 150 KM/H MY STALIŚMY, ŻEBY SKRĘCIĆ.!!! TO JEST JAKIEŚ CHORE. NIE ZNAC PRAWDY. A MOWIC TAKIE RZECZY.!! TO JEST LOGICZNE ZE JAK BY SKRECAŁ NIE BYŁA BY ZMASAKROWANA LEWA STRONA TYLKO PRAWA.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AUDI WYMIJAŁ SAMOCHÓD I UDERZYŁ GO BOKIEM. A PÓŹNIEJ W NAS.!! A MY SIĘ KRĘCILIŚMY.!!! SAM DOPIERO PÓŹNIEJ DO ROWU WPADŁ.!! WSZYSTKO WIDZIAŁAM I PAMIĘTAM.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kierowca audi , gdyby nie pasy i poduszka już by nie żył, A jechał poprawnie tak stwierdziła policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest prawda.!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny kierowcy.W tych opisach jest coś nie tak.Bo jeżeli kierowca AUDI wyprzedzał i uderzył bokiem inny samochód to gdzie on się podział ,bo chyba nie pojechał sobie dalej a na miejscu wypadku takiego nie widziałem? Bok od strony pasażera w audi jest nietknięty .Więc chyba ktoś pisze bzdury.A gdyby jechał tyle co tu piszą to raczej nikt by nie przeżył.Lepiej poczekać na opinię policji niż wymyślać swoje wersje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był ten trzeci samochód tylko że on nie był poszkodowany tylko oni sie lekko smyrneli. a ja wszystko swietnie pamietam. bo to najgorszy dzien mojego zycia. a policja nic nie robi. ;(( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była policja zabespieczono ślady więc o co chodzi. Nie wymyślajcie nowych wersji, to człowiekowi życia nie zwróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pasy miał zapiete?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem.. nic mu już życia nie wróci. ale chociaż po śmierci go nie obwiniajcie.!! że nie żyje to już nie może się sam bronić, ale ja go będę broniła do końca. ___________________________________________________________________________ Kto miał mieć pasy zapięte.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy miał pasy ten co nie żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem. nie pamietam. a co.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...