Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Turowoli: Czołowie zderzenie audi z renault

Utworzony przez tofik, 16 listopada 2011 r. o 19:16 Powrót do artykułu
Swoje wersje..? Wy gówno wiecie.. Trzeba pomysleć..ale dla was to zaduże luksusy..!!!! gdyby kierowca renault wymusił pierwszeństwo to by skrecił i audi by pasażera stukneło..!!!!!!!!!!! A tak było : Audi wyprzedzało i stukneło najpierw tego trzeciego i się od niego odbiło.. a to była naprawdę duza prędkość.. ok. 150km/h.. więc audi się odbiło i walnełu w renaulta.. więc kierowca nie miał nawet szans na przeżycie.. a że reszta przeżyła to naprawdę musiał być CUD.. Widziałam ten samochód.. i to nawet nie przypomina samochodu.. a audi tylko trochę jest stłuczone.. w porównaniu do renaulta.. JPRDL JAK MOŻNA NA TO NIE WPAŚĆ..?! <żal> SWOJE WERSJE..? o.o W renault była moja rodzina i pamiętają wszystko.. a was tam nie było i h*j wiecie..!!!!!! nic nie wiecie to morda.. ! Pan Krzysio nie zasłużył na taką śmierć był zadobrym człowiekiem ..ale widocznie Pan Bóg go potrzebował.. (*) [*] <*> Ja napewno będę o nim pamiętała.. ! (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Była policja zabespieczono ślady więc o co chodzi. Nie wymyślajcie nowych wersji, to człowiekowi życia nie zwróci.
To chyba pisał policjant. widać to po treści i po.... Pisze się zabezpieczono, a nie zabespieczono panie władzo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu się bardzo mota .Jakiś samochód dotąd nie znany został wyprzedzany przez AUDI z prędkością 150km/godz. Audi uderzyło go w bok ,odbił się od niego i wpadło na renault.Później pisze że został muśnięty bez śladu . Logicznie myśląc to ten nieznany samochód został w tyle i musiał widzieć całe zdarzenie .Czy ktoś go widział?. Według mnie to kierowca renault za wcześnie rozpoczął manewr skrętu w lewo i wjechał na część przeciwnego pasa. Widziałem oba samochody po wypadku .Po uszkodzeniach widać że Audi jechało na wprost a renault w momencie uderzenia był ustawiony mniej więcej pod katem 45'do kierunku jazdy.Audi ma rozbity przedni bok od strony kierowcy a renault mocno rozbity przód od lampy pasażera do lusterka kierowcy . Bardzo mi żal tego kierowcy i współczuje jego rodzinie ale braliście pod uwagę że kierowca audi mógł jechać poprawnie i nieomal niewinnie zginąć a to że żyje może zawdzięcza mocnemu samochodowi,zapiętym pasom i poduszkom powietrznym. Zastanówcie się co piszecie .A jeżeli jesteście pewni swoich wersji to idźcie z tym na policję a ona się tym zajmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta która będzie pamiętała. napisał:
Swoje wersje..? Wy gówno wiecie.. Trzeba pomysleć..ale dla was to zaduże luksusy..!!!! gdyby kierowca renault wymusił pierwszeństwo to by skrecił i audi by pasażera stukneło..!!!!!!!!!!! A tak było : Audi wyprzedzało i stukneło najpierw tego trzeciego i się od niego odbiło.. a to była naprawdę duza prędkość.. ok. 150km/h.. więc audi się odbiło i walnełu w renaulta.. więc kierowca nie miał nawet szans na przeżycie.. a że reszta przeżyła to naprawdę musiał być CUD.. Widziałam ten samochód.. i to nawet nie przypomina samochodu.. a audi tylko trochę jest stłuczone.. w porównaniu do renaulta.. JPRDL JAK MOŻNA NA TO NIE WPAŚĆ..?! <żal> SWOJE WERSJE..? o.o W renault była moja rodzina i pamiętają wszystko.. a was tam nie było i h*j wiecie..!!!!!! nic nie wiecie to morda.. ! Pan Krzysio nie zasłużył na taką śmierć był zadobrym człowiekiem ..ale widocznie Pan Bóg go potrzebował.. (*) [*] <*> Ja napewno będę o nim pamiętała.. ! (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta która będzie pamiętała. napisał:
Swoje wersje..? Wy gówno wiecie.. Trzeba pomysleć..ale dla was to zaduże luksusy..!!!! gdyby kierowca renault wymusił pierwszeństwo to by skrecił i audi by pasażera stukneło..!!!!!!!!!!! A tak było : Audi wyprzedzało i stukneło najpierw tego trzeciego i się od niego odbiło.. a to była naprawdę duza prędkość.. ok. 150km/h.. więc audi się odbiło i walnełu w renaulta.. więc kierowca nie miał nawet szans na przeżycie.. a że reszta przeżyła to naprawdę musiał być CUD.. Widziałam ten samochód.. i to nawet nie przypomina samochodu.. a audi tylko trochę jest stłuczone.. w porównaniu do renaulta.. JPRDL JAK MOŻNA NA TO NIE WPAŚĆ..?! <żal> SWOJE WERSJE..? o.o W renault była moja rodzina i pamiętają wszystko.. a was tam nie było i h*j wiecie..!!!!!! nic nie wiecie to morda.. ! Pan Krzysio nie zasłużył na taką śmierć był zadobrym człowiekiem ..ale widocznie Pan Bóg go potrzebował.. (*) [*] <*> Ja napewno będę o nim pamiętała.. ! (*)
Po przeczytaniu tej wypowiedzi widać poziom inteligencji osoby, która to pisała aż żal to czytać. Moim zdaniem lepiej dziecko zrobisz jak się pomodlisz za osobę która zginęła i zachowasz tego typu wypowiedzi dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się czyta to wszystko to tak naprawdę stwierdzić można tylko to, że ktoś kto nie ma zielonego pojęcia o sprawie udziela się na tym forum i wypisuje coś co mu się chyba przyśniło. Po pierwsze sprawa jest niewyjaśniona i wszyscy czekaja na dalszy rozwój.. Po drugie jasne jest tylko to, że w wypadku do którego doszło na tej trasie w tym dniu brały udział dwa auta: RENAULT i AUDI. I nie ma mowy o jakiś innych "smyrniętych" samochodach, ani potrąconych "dziadkach". Ktoś stara się mieszać i wymyślać kolejne fakty, które nie miały miejsca. Tak naprawdę wydaje mi się, że to był naprawdę głupi wypadek, wynikiem którego ktoś przypłacił własnym życiem. Nikt nie neguje tego, że ofiara wypadku nie była DOBRYM CZŁOWIEKIEM... Zastanawia mnie fakt, a dokładnie pytanie na tym forum o pasy nieżyjącego już kierowcy renaulta - czy miał zapiete pasy? Nie można nie pamiętać czy ktoś miał je zapięte czy nie!! Jest to naprawdę jeden z najważniejszych "szczegółów", gdyż było to "ŻYĆ ALBO NIE ŻYĆ" kierowcy a co ciągnie za sobą inne aspekty prawne i finansowe Tego człowieka.. niestety.. a jeżeli się nie wie to będzie wiedziała to policja lub służby medyczne które były pierwsze na miejscu zdarzenia. Dzieci nie rozumią powagi sprawy i nawet jeżeli uczestniczą w zdarzeniu w którym są "poszkodawanymi" to do samego końca będą mówić, że to czyjaś wina i stąd się biorą te historie o 150km/h, inne "smyrnięte" auta i potrąceni..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochany Krzysiu , wspaniały kolego. Spoczywaj w pokoju. Szczęść Boże. Ps.Tak mi przykro..tak mi żal... najłatwiej powiedzieć,że tak miało być...że Bóg tak chciał. Dlaczego Bóg ma takie zachcianki,że zabiera Nam bliskich, najbliższych, ukochanych. Czy Chcemy takiego Boga. Ja NIE !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniszczenia aut swiadcza o tym ze kierowca audi musiał wyprzedzac i gdy zauważył stojace autko próbowal uciec ale było zapóźno. jego rozbita lewa strona tj lewy przód i prawy przód swiadczą przeciw niemu.polozenie renault po wypadku tj pod katem 45 stopni swiadcza tylko o tym jak wielka musiala byc energia kinetyczna zderzenia tj.renault skrecajac w lewo jego predkosc bliska zeru.predkosc audi byc moze ustali policja po sladach hamowania. wszystko mozna odwzorowac to nie jest trudne sa odpowiednie progarmy na podstawie danych z wypadku SPO, SLO1, SLO2 tj stalych punktow odniesienia i stałych lini odniesienia oraz droga hamowania, profil drogi polozenie aut warunki itd.nie robmy winnego z kierowcy renaulta bo uszkodzenia i fakty mowia same za siebie.ps jak ktos ma watpliwosci o zniczeniach aut po czolowych zderzeniach odsylam do obejrzenia testów zderzeniowych jak sie zachowuja pojazdy i jakie sa zniczenia przy jakich predkosciach. a po drugie znam ta trase i wiem ze kierowcy wolno tam nie jezdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechaliśmy w czterech do pracy i widzieliśmy te auta (audi, fiat i renault) i w 100% zgadzamy się z tym co napisał "czytelnik1" że tu nie ma mowy o winie Ś.P. kierowcy "meganki".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coco napisał:
h t t p : / / l u b l i n . c o m.p l/admin/inc/userfiles/image/!NORMAN%20FOTO%2016!!!!!!!!!!!!!/17%20Listopad%202011/leczna%20tragiczny/lecznatragi.jpg usun spacje na poczatku adresu, by zobaczyc zdj. i mialo to byc w tym sensie, ze nie wiem dlaczego uderzyl w pojazd, ktory wyprzedzal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokoj tej rodzinie oni i tak cierpia po stracie bliskiej osoby a pan krzysio byl bardzo dobrym czlowiekiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie cie co???. Ten wypadek to chyba za szybko za cichł, lisek se dalej biega:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odszkodowania powypadkowe tel. 721 401 000 http://www.kancelariaanlex.pl/od
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mloda napisał:
Dajcie spokoj tej rodzinie oni i tak cierpia po stracie bliskiej osoby a pan krzysio byl bardzo dobrym czlowiekiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I dlatego trzeba komuś kitę obciąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...