Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gdyby jechał bemwu nic by mu nie było !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
durnia który jechał ponad 200km na godz mi nie szkoda, selekcja naturalna debili tylko ze te debile zabijaja niewinnych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja z bmw ja jeżdze szybko ale bezpiecznie nigdy nie miałem żadnego wypadku ani tez stłuczki a jezdze już 30 lat dzięki Panu Bogu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż szkoda was czytac co ma marka samochodu do jakosci jazdy nim żałosne
  Coś jednak jest na rzeczy, to już któraś z kolei audica która spowodowała tam wypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupie plotki pomówienia jaki ryl o 5 rano juz jest w trasie na kopalnie , dojazd z łęcznej zajmuje 15 minut , a co z pracy wszystko mozliwe przemeczenie
  Jak się jest przemęczonym, to się nie wyprzedza nikogo na trasie i rozsądnie jeździ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"27-latek był górnikiem, a inni pracownicy Bogdanki, którzy byli w sobotę z nim na jednej zmianie mówią, że zasłabł w pracy i lekarz kazał mu pojechać do lekarza. - Być może znowu zasłabł, tym razem w drodze  - mówią jego znajomi. "    "Kierowca audi 27-latek z Łęcznej jechał z prędkością 207 km/h "   Nie rozumiem, jak po zasłabnięciu można decydować się na taką prędkość. Skrajna nieodpowiedzialność i tyle. 207 km/h na tej trasie - pozostawię to bez komentarza.   Cytat stąd: http://www.tubalecznej.pl/aktualnosci/czytaj/1272/Dwie-osoby-zginely-w-Turowoli-27-latek-jechal-ponad-200-km-h-wideo-zdjecia    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za różnica jaka rejestracja i zawód współczuję rodzinom tym bardziej że za chwilę będą musieli jakoś spędzić święta bez tych bliskich. Co do górników nie wszyscy mają wypasione fury to raczej zależy od człowieka na co przeznacza pieniądze a jak komuś szkoda to zawsze można zmienić zawód nikt na siłę nikomu życia noe wybiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rylostwo najgorsi Ci z Lubelskiego Węgla porządne fury bo bierze się 6 koła na miesiąc to co mi tam mi wszytsko wolno !!!!
Jak ci szkoda to zmień zawód, nie tylko górnicy dobrze zarabiają jest wiele inncyh zawodów za które dostaje się dobre pieniądze i nie trzeba codziennie narażać życia i zdrowia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż przykro czytać, jeśli zasłabł to i stracił czucie w nogach, stąd ta prędkość!!! współczucie dla rodzin :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie  ma  mądrych  . Chwila  nieuwagi i  już jest taka  tragedia. Proszę  nie oceniajcie  bezpodstawnie i z  góry  nie w wydawajcie  wyroków  na  ryli. To każdy z  nas  mógł  być  ! To  się  już  nie  wróci. Pozostaje  nam  przestroga  jak  łatwo , jak  trzeba  uważać  cały czas  prowadzać   samochód . Pora  zmądrzeć. Pora  żeby  jazda  wolna,  bezpieczna, przestrzeganie  prędkości  w  granicach  rozsądku  była  TRĘDI  !!! Pora   uznać  że  nie ten  co  wyprzedza  jest  mądrzejszy !   Ludzie  patrzcie jak  łatwo  stracić  życie , pełne  nadziei i planów !!!
Masz racje najeżdżają na górników że tacy żli z nich kierowcy a co powiecie na temat wypatku w Tychach gdzie na przejściu dla pieszych zginęło roczne dziecko i cztero letnie. Idiotów jadących szybko jest pełno w całej Polsce.Czas włączyć myślenie i jeżdzić rozsądnie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż przykro czytać, jeśli zasłabł to i stracił czucie w nogach, stąd ta prędkość!!! współczucie dla rodzin :(
  Jeżeli podczas takiego rozpędzania zasłabł, to jest to trochę niemożliwe żeby bez trzymania kierownicy przez taki czas (rozpędzenie od powiedzmy 100 do 210 TROCHĘ zajmuje) dalej trzymał się na drodze. Już przy prędkości 140km/h trzeba mocno trzymać kierownicę, bo jakakolwiek nierówność potrafi wybić człowieka z drogi. Zupełnie pomijam kwestię biegów, nie wiem, może to był automat.   Jeżeli się słabnie w pracy, to się nie siada za kółko wiedząc, że można zasłabnąć ponownie i stanowić bezpośrednie zagrożenie na drodze.   Czy zasłabnął, czy tak przyspieszył celowo - tego już się niestety nie dowiemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
turowola powinna mieć jakieś nowocześniejsze rozwiązanie komunikacyjne niż ograniczenie prędkości lub kolejny radar, tyle ludzi już tam zginęło. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknijcie te mordy!! Tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój brat zginął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
turowola powinna mieć jakieś nowocześniejsze rozwiązanie komunikacyjne niż ograniczenie prędkości lub kolejny radar, tyle ludzi już tam zginęło. 
Wraz z włączeniem silnika trzeba włączać myślenie i wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tutaj między Łęczną a Puchaczowem powinien być zamontowany odcinkowy pomiar prędkości, wypadki szybko by się skończyły. a teraz to nawet na ciągłej linii idioci wyprzedzają.
  I zaczęło by się jeżdżenie 70km/h niczym w Łuszczowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
turowola powinna mieć jakieś nowocześniejsze rozwiązanie komunikacyjne niż ograniczenie prędkości lub kolejny radar, tyle ludzi już tam zginęło. 
  Czyli jakie? Też jestem za tym ale wymyśl coś oprócz fotoradaru (zwykłego czy odcinkowego)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
np. nowy profil drogi (niwelacja) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"jechał z prędkością 207 km/h" - akurat w tym miejscu był fotoradar? Ciekawe. Przecież zaklinowanie się wskazówki prędkościomierza na tej wartości nie świadczy o niczym: podczas zderzenia działają takie siły, że wskutek przemieszczeń może to tak wyglądać. No, ale policja drogowa jest ponad wszystko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"jechał z prędkością 207 km/h" - akurat w tym miejscu był fotoradar? Ciekawe. Przecież zaklinowanie się wskazówki prędkościomierza na tej wartości nie świadczy o niczym: podczas zderzenia działają takie siły, że wskutek przemieszczeń może to tak wyglądać. No, ale policja drogowa jest ponad wszystko...
  Nie ważne nawet z jaką prędkością jechał - czujesz się słabo=nie siadasz za kółko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...