Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Zalesiu 3 ofiary śmiertelne

Utworzony przez Bartol., 1 lutego 2013 r. o 06:21
no kolego to co napisałeś już podchodzi pod paragraf. dziś w panoramie lubelskiej to było, dość mocno rozbity samochód. Droga też jest tam w fatalnym stanie więc nie wiem jak szybko trzeba było tam jechać, aby doprowadzić do takiego nieszczęścia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyk go pyk go napisał:
jestem tu " nowy " i nie bardzo wiem jak wygląda pan Kuczyński. Ale jakbyście go opisali to jak go spotkam to dam mu w mordę.
niestety takich mamy radnych w powiecie ale szczerze to nie warto zaprzątać sobie nim głowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leszcz napisał:
niestety takich mamy radnych w powiecie ale szczerze to nie warto zaprzątać sobie nim głowe
To nie leszcz to HIENA wykorzystuje forum z wypadkiem do opluwania puknij się w pusty sagan.Daj pokój Duszom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale tak na zdrowy rozum, skąd wiesz, że to on? jeden z drugim podłapią jakiś post i się zaczyna śmietnik w każdym temacie. niestety znów pewnie przyczyną była prędkość i drzewa, które nie wiadomo po co stoją obok drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to szok i już nie pierwszy wypadek w okolicach Milejowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...