Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
asfalcik dobry , to bezmózgowce / BMW / grzeją ile fabryka dała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pijane BYDLĘ, a rano w Głębokiem jakiś dureń na skrzyżowaniu na podwójnej ciągłej wyprzedzał kolumnę pojazdów.Proponuję dla pijanych i takich innych JOŁOPÓW 1 x na tydzień na jakimś odcinku zamykać ruch innym niech się wytłuką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW i wszystko jasne! Burak w dresowozie musiał pokazać leszczom, jak jeżdżą debeściaki! :lol: :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!Wielka szkoda, że się ten pijany śmieć nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowy ćwierćmózg w beemce łysa pała i gówno zamiast mózgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..a ja chce tylko zadac dwa pytania? Czy szanowna "poszkodowana" nie ma lusterek do tylu? i czy 0,68 promila we krwi to jakies wielkie przestepstwo? Jedno piwo i jak facet malo wydolny, to zaraz promile skacza w gore. Nie plujcie na czlowieka, jak Go nie znacie i nie wiecie, jak dobrym kierowca jest w ogole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..a ja chce tylko zadac dwa pytania? Czy szanowna "poszkodowana" nie ma lusterek do tylu? i czy 0,68 promila we krwi to jakies wielkie przestepstwo? Jedno piwo i jak facet malo wydolny, to zaraz promile skacza w gore. Nie plujcie na czlowieka, jak Go nie znacie i nie wiecie, jak dobrym kierowca jest w ogole.
Kierowca zerowcem jest i tyle - siadł z promilami i musiał czuć, że to ma. Inna sprawa, że ogólnie wina powinna być kobiety bo nie upewniła się czy może skręcić w lewo tj. czy nie jest wyprzedzana. Wina i tak zawsze będzie po stronie tego z promilami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie sprawy należałoby załatwiać natychmiast po sprawdzeniu alkomatem- zbyt ciasny krawat!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca zerowcem jest i tyle - siadł z promilami i musiał czuć, że to ma. Inna sprawa, że ogólnie wina powinna być kobiety bo nie upewniła się czy może skręcić w lewo tj. czy nie jest wyprzedzana. Wina i tak zawsze będzie po stronie tego z promilami...
A od kiedy musi upewnić się że nie jest wyprzedzana? Chyba wtedy gdy sama chce wyprzedzić. O ile mi wiadomo na skrzyżowaniach wyprzedzanie jest ZABRONIONE. Wsiadanie po alkoholu również więc winy tej pani nie ma żadnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy musi upewnić się że nie jest wyprzedzana? Chyba wtedy gdy sama chce wyprzedzić. O ile mi wiadomo na skrzyżowaniach wyprzedzanie jest ZABRONIONE. Wsiadanie po alkoholu również więc winy tej pani nie ma żadnej.
Miałem kiedyś (niestety) taki wypadek. Byłem na miejscu tego opoja ale bez promili. Jak już przyjechała policja i wszystko ustaliła mało nie padłem jak powiedzieli, że wina nie jest moja. Skręcający w lewo ma obowiązek upewnić się czy nie jest wyprzedzany!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..a ja chce tylko zadac dwa pytania? Czy szanowna "poszkodowana" nie ma lusterek do tylu? i czy 0,68 promila we krwi to jakies wielkie przestepstwo? Jedno piwo i jak facet malo wydolny, to zaraz promile skacza w gore. Nie plujcie na czlowieka, jak Go nie znacie i nie wiecie, jak dobrym kierowca jest w ogole.
dobry nick " limity dla durni" - tym nim ewidentnie jestes pisząc takie bzdury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to była kobieta z Zofiówki? Ktoś wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie nikt nie wie skąd ta kobieta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy istotne jest to skąd była ta kobieta? Chyba nie! Istotne jest to, że o mały włos "bez mózgi wariat" (BMW) móg doprowadzić do tragedii. Sejm powinien poważnie pomyśleć o zmianie prawa i konfiskacie pojazdów w takich przypadkach, bo samo zabranie prawa jazdy niczego nie zmieni, bo większość i tak bedzie jeździć. Kara finansowa też powinna być surowa, choć w tym przypadku sprawaca będzie musiał zwrócić każdą złotówkę jaką jego ubepzieczyciel wypłaci za zniszczony pojazd i dla poszkodowanych. Zachęcam poszkdoowanych do wystąpienia z takimi roszczeniami bedzie to dodatkowa kara dla Pan rajdowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...