Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jejku, ta dziewczyna wygląda na 23 a nie 13. Mam nadzieję, że się znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pobyt w samej placówce mówi sam za siebie, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępa strzało do tej placówki trafiają dzieci z różnych powodów. Sieroty i takie których rodzice są niewydolni wychowawczo więc nie wrzucaj wszystkich do jednego worka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kadra w tym ośrodku jest obojętna, to pedagodzy tylko z wykształcenia albo i to nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety Placowka w Kijanach,to tragedia... Co tu sie spodziewac po wsi zabitej dechami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jejku, ta dziewczyna wygląda na 23 a nie 13. Mam nadzieję, że się znajdzie.
w końcu to Jolanta:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.piotrkow.bai.pl/?aktualnosci=infobai_info_wiecej&id_nius=237340widac to nie jej pierwsza ucieczka :) dziewczyna lubi pozwiedzać :D haha. ciekawe co na to jej siostra :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona mi muwila ze ucieknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwota ze uciekla placuwka w kijanach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Placki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona potrzebuje pomocy psychologa i psychiatry, bo to nie jej pierwsza ucieczka. Ktoś powinien się też zainteresować sytuacją w jej domu. Skoro ciągle ucieka, to coś jest nie tak. Zamiast ją karać placówkami wychowawczymi, trzeba jej pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu to Jolanta:)
A ja jestem takim domatorem. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...