Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginęła 15-letnia Agnieszka ze Spiczyna

Utworzony przez ~sernick~, 6 lipca 2010 r. o 19:30 Powrót do artykułu
aga zwiala na mazury na wakacje tam dajcie znac ewentualnie dalszy przystanek to woodstock sokojnie nie martwie sie wroci tylko nie robcie jej za to jazdy to nic nie da pamietajmy nic na sile najwazniejsze zeby wrocila \cala i zdrowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wazne sa tylko przydatne informacje i pewne o pobycie Agnieszki w jakim kolwiek miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luuudzie!! mi się to w głowie nie mieści co wy wypisujecie, to nie jest FORUM na pogaduszki....wyżywanie się...na kimkolwiek, krytykowanie....obrażanie tej dziewczyny i jej rodziny. BO KRYTYKA w tym przypadku nie jest tu na miejscu.... Zastanówcie sie chodź przez KRÓTKĄ CHWILE!!!!! co by było gdyby KTOŚ z waszej rodziny zaginął tak nagle jak ona i nie pier.....cie .!!!! że są wakacje.... internetowa miłośc...bunt....czy ucieczka !! STAŁO SIE.. dziewczyny nie ma już dłuższy czas !!!!!!może właśnie ona potrzebuje waszej pomocy!!!! gdzieś jest wieziona, przetrzymywana a wy pier.....cie takie głupoty (może wymyślcie jeszcze takie coś.... że na Hawajach jest?? i pije drinka pod palmami........... jeśli wam się marzą takie wakacje to proszę bardzo spełniajcie swoje marzenia)!! a nie wymyślacie bzdury!!....mało się słyszy w wiadomościach o tragediach ?? co ja będę wam pisac,..... pouczac......WY "ŻYCZLIWI " WIECIE NAJLEPIEJ...ZOBACZYMY JAK ZAKOŃCZĄ SIĘ TE POSZUKIWANIA I WTEDY WYCIĄGAJCIE WNIOSKI A WY TO TYLKO TAKIE HIENY ...powinniście sie wstydzic Polak - Polakowi powinien Pomagac a widac co po niektórych jaka jest w "WAS" SOLIDARNOŚC"!!!! tylko GDYBACIE a może tak a może siak..... może....a może ..... wiecie?? morze jest szerokie i głębokie.......naprawdę wierze że jeszcze macie trochę rozumu..I najpierw przemyślicie to co piszecie ... ROdzina liczy na pomoc LUDZI którzy ją widzieli !!! na TROP a nie na złośliwe komentarze które do "szczęścia" nie są im potrzebne wystarczy że poszukują NIEPEŁNOLETNIEJ CÓRKI, SIOSTRY ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~monika~ napisał:
Luuudzie!! mi się to w głowie nie mieści co wy wypisujecie, to nie jest FORUM na pogaduszki....wyżywanie się...na kimkolwiek, krytykowanie....obrażanie tej dziewczyny i jej rodziny. BO KRYTYKA w tym przypadku nie jest tu na miejscu.... Zastanówcie sie chodź przez KRÓTKĄ CHWILE!!!!! co by było gdyby KTOŚ z waszej rodziny zaginął tak nagle jak ona i nie pier.....cie .!!!! że są wakacje.... internetowa miłośc...bunt....czy ucieczka !! STAŁO SIE.. dziewczyny nie ma już dłuższy czas !!!!!!może właśnie ona potrzebuje waszej pomocy!!!! gdzieś jest wieziona, przetrzymywana a wy pier.....cie takie głupoty (może wymyślcie jeszcze takie coś.... że na Hawajach jest?? i pije drinka pod palmami........... jeśli wam się marzą takie wakacje to proszę bardzo spełniajcie swoje marzenia)!! a nie wymyślacie bzdury!!....mało się słyszy w wiadomościach o tragediach ?? co ja będę wam pisac,..... pouczac......WY "ŻYCZLIWI " WIECIE NAJLEPIEJ...ZOBACZYMY JAK ZAKOŃCZĄ SIĘ TE POSZUKIWANIA I WTEDY WYCIĄGAJCIE WNIOSKI A WY TO TYLKO TAKIE HIENY ...powinniście sie wstydzic Polak - Polakowi powinien Pomagac a widac co po niektórych jaka jest w "WAS" SOLIDARNOŚC"!!!! tylko GDYBACIE a może tak a może siak..... może....a może ..... wiecie?? morze jest szerokie i głębokie.......naprawdę wierze że jeszcze macie trochę rozumu..I najpierw przemyślicie to co piszecie ... ROdzina liczy na pomoc LUDZI którzy ją widzieli !!! na TROP a nie na złośliwe komentarze które do "szczęścia" nie są im potrzebne wystarczy że poszukują NIEPEŁNOLETNIEJ CÓRKI, SIOSTRY ....
DZIEKUJĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z Agą znalazła się co na to policja pewnie olała jak wszystko proponuję komendę wojewódzką bo do Łęcznej szkoda zgłaszać. Ciekaw jestem co policja zrobiła w tej sprawie co sprawdziła po za tym jak wzięła komórkę i ma ją włączono to można ją namierzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
JEJ JAK CZYTAM KOMENTARZE ,,nn'' TO BRAK SŁÓW ŻE TACY LUDZIE ISTNIEJĄ!! SŁUCHAJ PAJACU JAK MASZ JAKIES PROBLEMY Z DZIECIŃSTWA TO ZACHOWAJ JE DLA SIEBIE A NA FORUM SIE NIE WYPOWIADAJ BO JESTES BARDZO PROSTYM CZŁOWIEKIEM Z OBNIŻONA SAMOOCENĄ,MUSISZ BYĆ BARDZO NIESZCZESLIWYM CZŁOWIEKIEM KTÓRY RŻNIE NA FORUM CWANIAKA!!!Z TWOICH OPISÓW WIDAC ZE MASZ SPIEPSZONE DZIECIŃSTWO I WYŻYWASZ SIE NA INNYCH.JESTES BARDZO WREDNYM CZŁOWIEKIEM (TYLKO NIE MIEĆ TAKICH W GRONIE RODZINNYM I WŚRÓD ZNAJOMYCH WSZYSTKIM TEGO ŻYCZE)!!!ALE DO CZASU ŻYCIE SIE MSCI I TAKIEMU PAJACOWI POKAŻE SZKOŁE ŻYCIA!!!ŻYCZE TEGO NAJMOCNIEJ!!!!!!!!!!!! A FORUM JEST DLA LUDZI INTELIGENTNYCH ,KTÓRZY MAJA COS MĄDREGO DO NAPISANIA,MOŻE TO CIE UŚWIADOMI!!!ALE DOMYŚLAM SIE ŻE TAKIE BEZMÓZGIE YETI JAK TY NIC NIE ZROZUMIAŁO Z TEGO WPISU!!!OKAŻE SIE JAK ODPISZESZ CZY JA MAM RACJE !!!! CZYTELNICY OCENIA TWÓJ POZIOM PO WPISIE NIE ZNAM TEJ DZIEWCZYNY ALE RODZINIE ŻYCZE ABY SIE ODNALAZŁA CAŁA I ZDROWA!!!!
O następna święto jebliwa się odezwała piszę co myślę bo trochę poznałem życia i widzę co te gówniary wyprawiają a rodzice jak zwykle nic nie wiedzą wszyscy są winni tylko nie gówniary. Współczuję rodzicom ale gdze byli jak ją wychowywali dlaczego jak miała jakieś problemy nie interesowali się tym jestem kierowcą autobusu więc widzę co gówniary wyprawiają w jakim stanie jeżdzą a potem najgorzej co będzie jak się mama dowie.Może jastem i prosty ale dzieciństwo miałem piękne tyle że straciłem ojca w wieku 14 lat i też miałem problemy młodości ale nie odpier***ałem takich cyrków. To właśnie robi brak szacunku do rodziców ludzi starszych itp ale życie ją nauczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nn napisał:
O następna święto jebliwa się odezwała piszę co myślę bo trochę poznałem życia i widzę co te gówniary wyprawiają a rodzice jak zwykle nic nie wiedzą wszyscy są winni tylko nie gówniary. Współczuję rodzicom ale gdze byli jak ją wychowywali dlaczego jak miała jakieś problemy nie interesowali się tym jestem kierowcą autobusu więc widzę co gówniary wyprawiają w jakim stanie jeżdzą a potem najgorzej co będzie jak się mama dowie.Może jastem i prosty ale dzieciństwo miałem piękne tyle że straciłem ojca w wieku 14 lat i też miałem problemy młodości ale nie odpier***ałem takich cyrków. To właśnie robi brak szacunku do rodziców ludzi starszych itp ale życie ją nauczy.
Po poziomie Twoich wpisów widać, że jesteś człowiek prosty jak praca którą wykonujesz !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nn napisał:
O następna święto jebliwa się odezwała piszę co myślę bo trochę poznałem życia i widzę co te gówniary wyprawiają a rodzice jak zwykle nic nie wiedzą wszyscy są winni tylko nie gówniary. Współczuję rodzicom ale gdze byli jak ją wychowywali dlaczego jak miała jakieś problemy nie interesowali się tym jestem kierowcą autobusu więc widzę co gówniary wyprawiają w jakim stanie jeżdzą a potem najgorzej co będzie jak się mama dowie.Może jastem i prosty ale dzieciństwo miałem piękne tyle że straciłem ojca w wieku 14 lat i też miałem problemy młodości ale nie odpier***ałem takich cyrków. To właśnie robi brak szacunku do rodziców ludzi starszych itp ale życie ją nauczy.
Po poziomie Twoich wpisów widać, że jesteś człowiek prosty jak praca którą wykonujesz !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mozesz tak pochopnie obwiniać ludzi skąd wiesz jaka ona jest a szczegółnie jej rodzine to nie czas na obwinianie ich!!!!! To że ona uciekła to niemusi być wina jej rodziców jest duzo opcji może kogos poznała przez neta i uciekła do niego albo z nim jest dużo opcji dlatego komentaże zostaw dla siebie!!!! Skoro znasz jusz troche życia to rodzice nie nauczyli Cię że nieocenia się zbyt pochopnie ludzi jak możesz kogos obwiniać jak sama jeste nieidealna!!!! Współczuje rodzinie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOSCIU MIEKI napisał:
aga zwiala na mazury na wakacje tam dajcie znac ewentualnie dalszy przystanek to woodstock sokojnie nie martwie sie wroci tylko nie robcie jej za to jazdy to nic nie da pamietajmy nic na sile najwazniejsze zeby wrocila \cala i zdrowa
czy znalazla sie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, nie znalazła się(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz wlasnie jest duzo przypadkow ze uciekaja z domu ale to wszytsko robi bezstreowe wychowanie gratulacje wychowujcie dzieci tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A szukaliście Państwo na własną rękę np koleżanki koledzy z którymi pisała listy może są gdzieś jakieś korespondencje w domu adres znajomych pamiętnik itp.Można jeszcze wynająć informatyka i odtworzy z dane z komputera może tam jest jakiś ślad. Chciałbym jakoś pomóc ale nie chcę się wtrącać do spraw rodzinnych. Mam zdolności detektywistyczne małe co prawda ale kiedyś odnalazłem chrześnicę która uciekła z domu i kilka innych drobnych spraw rodzinnych ale nie uważam się za nie wiadomo kogo ale jakby co na ile będę mógł chętnie pomogę bo lubię pomagać ludziom jakby coś proszę o kontakt na forum. Ale proponuję zacząć od porządnego dokładnego przeszukania Agnieszki pokoju,na pewna ktoś coś wie np któraś z bliskich koleżanek. Przepraszam jeżeli gdzieś Państwa uraziłem jakimś słowem w tekście życzę powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...