Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginęła 15-letnia Andżelika Dumin

Utworzony przez ajaj, 12 sierpnia 2013 r. o 18:36 Powrót do artykułu
zajmijcie się poważnymi problemami, dlaczego te dzieci znalazły się w domu dziecka, bo ojciec i matka piją dzień i noc.odwiedzą dzieci jak sobie o tym przypomną, to pracownicy placówki chodzą z dziećmi do lekarza, są z nimi kiedy w szkole jest dzień matki itp. kiedy pojawi się w szkole pracownik dzieci zawsze się przytulają a to chyba świadczy i dobrych relacjach, i nie sądze aby dziecko 8- letnie przytulało się do kogoś kogo by nie lubiło, ta osoba nie poświęcała mu czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem nauczycielką i uczę dzieci z placówki, nigdy nie chciałąbym zamieniś swojej pracy na pracę w placówce, mam większe pieniądze za mniej godzin, podziwiam tych ludzi myślę że jeśli by mieli możliwość zmiany pracy lub płacy to napewno by skorzystali więc nie piszcie że mają to co chcieli bo na pewne rzeczy na pewno nie mają wpływu.Pracownicy zawsze są do dyspozycji  i chętni do współpracy a i dzieci dobrze wypowiadają się na ich temat.podrawiam kadrę pedagogiczną życzę dużo cierpliwościi wytrwałości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest to ciężka praca, wiem co piszę bo tam pracowałam, ciągle w biegu na nogach oprócz obowiązków  wykonuję się dużo ponad stan, a to wszystko wynika że jest mało osób zatrudnionych i ciagle się reedukuje pytam do kiedy????? aż coś się wydarzy........ale to pytanie to chyba do kadry zarządzającej, !!! prawdav prawda zarabiają grosze przyjdzie i zacznijcie pracować to sami zobaczycie ile dostaniecie na konto śmiechu warte, ha, ha. zarabia dobrze to chyba góra!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 do aki !!! czy ty wiesz o czym piszesz zróbcie coś z tym to przecież nie przedmiot  terapia wszelkich zaburzeń trwa latami!! jestem terepeutą wysłać na ośrodek to nie pozbyć się problemu a przeciwnie pomóc tej osobie poprzez socjoterapeutów, psychoterapeutów. może kiedyś ktoś się obudzi i zwiększy kadrę oraz zatrudni oprócz psychologa , pedagoga to i terapeutę= socjo lu psycho w takiej placówce  tylko ci za 1600-1800 nie będą pracować. uciekła bo uciekałą i w domu!!! w domu ZAWSZE JEST PRZYCZYNA ZAWSZE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać teraz wyraźnie ilu wypełzło tu przedstawicieli tej placówki  którzy chcą we wpisach wyłonić obraz: jest źle na nic nie ma pieniędzy, wychowawcy zarabiają grosze, do wychowanków trzeba mieć predyspozycje psychiczne, pracujemy za marne 1600 bo kochamy te biedne doświadczone dzieci ! ....a świstak siedzi i zawija je w pazłotka  dla mnie jest potrzebna kolejna Hiszpania by odkryć prawdę     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może jak już są tu z nami przedstawiciele Starostwa wyjaśnia co jest w tej Placówce czynnikiem motywującym premiowanym na jakiej podstawie wychowawcy dostają premie ??? czy mogą się pochwalić ze któryś z ich wychowanków osiąga jakieś sukcesy w olimpiadach konkursach jakieś szczególne osiągnięcia sportowe czy w innej dziedzinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale macie żal o co.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hiszpania  to rozumiem że masz kandydata na stanowisko dyrektora,,,,,,,,,,a może siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po przeczytaniu komentarzy i własnych doświadczeń z Placówką (pracowałam tam na stażu) współczuje dzieciom i wychowawcom!!! Brak pieniędzy na wszystko wychowawcy dwoją się i troją, a co z tego mają krytykę osób, które tak naprawde są zepsute i zawistne (jeszcze żeby było czego zazdrościć) nie wspomne o dyrekcji....! Cieszę się, że mam inną pracę pozdrawiam dzieciaki i wychowawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje, w końcu ktoś napisał prawdę  brak pieniędzy na wszystko..... jaki pan taki kram, zwalnia się doświadczonych długoletnią pracą a zatrudnia młodych z polecenia i jest jak jest albo stosuje się metody by sami się zwolnili, a wystarczyło by aby dyrektor był człowiekiem i traktował innych tak jak wymaga aby dyrektora traktowano  i to wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam uwierzyć że tak ci się spodobało na tym stażu w tej placówce że poświęcasz teraz prywatny czas by ktoś nie uraził ludzi tam pracujących  patrz: wpis o świstaku 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j/w hehe mądre słowa!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dużo samic tam pracuje w zasadzie same samice toć to patologia i brak parytetu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kobiety są wredne! kurde a jak trafi sie na okres każdej w tym samym czasie? oj trzeba uważać! ale facet tam był ponoć, nie jeden nawet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponowię pytanie czy tam choć jeden podopieczny wybił się pod okiem wychowawcy ??? ten co ostatni "zrezygnował" miał chęć coś zmienić ale zadziałał układ etatowych "wychowawców" 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to był też facet? tam w pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej kolego po fachu nie potrafiłeś z honorem odejść a teraz jeszcze dogryzasz. Przyznaj się w końcu że nie nadawałeś się do tej pracy!! włefistów  w tej pracy nie potrzeba, tylko zorientowanych ludzi co znają się na rzeczy. Uważam że świetnie się sprawdzisz w nowej pracy wśród artykułów spożywczych zatem powodzenia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej kolego po fachu nie potrafiłeś z honorem odejść a teraz jeszcze dogryzasz. Przyznaj się w końcu że nie nadawałeś się do tej pracy!! włefistów  w tej pracy nie potrzeba, tylko zorientowanych ludzi co znają się na rzeczy. Uważam że świetnie się sprawdzisz w nowej pracy wśród artykułów spożywczych zatem powodzenia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a do czego ten wpis miał być? branża się pomyliła biedroneczce? sieciówki w innym forum są omawiane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam uwierzyć że tak ci się spodobało na tym stażu w tej placówce że poświęcasz teraz prywatny czas by ktoś nie uraził ludzi tam pracujących  patrz: wpis o świstaku 
 
mam uwierzyć że tak ci się spodobało na tym stażu w tej placówce że poświęcasz teraz prywatny czas by ktoś nie uraził ludzi tam pracujących  patrz: wpis o świstaku 
Pracowałam tam 6m-c więc orietuje się o czym piszę w przeciwieństwie do innych. Czas spędzony w tamtym miejscu sprawia że nie mogę przejść obojetnie wobec takich Głupot!!!! Nie wiem o co WALCZYSZ może o stanowisko pracy hehehe nie tędy droga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...