Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czemu w Łęcznej jest tylko technikum górnicze a nie ma zawodówki bo do zawodówki chętnie bym poszedł a w technikum nie chce mi się przez 4 lata kuć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy mops w Łęcznej wystawi swoje stoisko. Słyszałem że mają jakąś robotę tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prace interwencyjne  przy sprzątaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wszystkim polecam studiowanie. Pochodze z Łęcznej i tam w szkole nie byłem dobrym uczniem. Doradcy zawodowi mówili, żebym poszedł do szkoły w Kijanach. A ja zrobiłem inaczej. Podjąłem pracę jako kierowca i po maturze złozyłem dokumenty na transport i logistykę w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Teraz mam tytuł inzyniera, awansowałem w pracy na kierownika działu transportu, a szef ostanio zaproponował mi, żebym poprowadził ten dział jako osobną spółkę, której będę niewielkim, ale współwłaścicielem. Studia na Wyspie były bardzo praktyczne i dały mi faktyczne umiejętności. A mój kolega poszedł na publiczną uczelnię, dzisiaj ma tytuł licencjata po fizyce na UMCS i nie wie co ze sobą zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...