Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zatrudnili synową starosty. Ale na zastępstwo

Utworzony przez gosc powiatowo gminny, 7 marca 2013 r. o 10:09 Powrót do artykułu
umowa na zastępstwo też powinna byc poprzedzona konkursem. Ciekawe czy tak było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sanepidach ludzi za dużo a tu żeby zastąpić nowego się zatrudnia. Czy tak w każdej stacji? Czy starostowie powinni powoływać inspektorów sanitarnych? Jak potem można kontrolować w środowisku starosty ,żeby mu się nie narazić.Wszystko na głowie postawione. Kazał zatrudnić i to zrobiła, jakie wyjście, Powołał, bierze dzięki niemu wynagrodzenie i teraz musi robić co starosta każe. To dopiero początek. Chory kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto stworzył ten bałagan, gdzie szukać sprawiedliwości? Nie ma już na kogo głosować. Pracuje kobita na stanowisku inspektora 1,5 miesiąca i juz nie wytrzymali - musi się odwdzięczać. Dobrze chociaż, ze prasa czuwa i patrzy narece, tak chwalić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby zaczepić apotem już się wkreci. Nie udało się po cichu. Potem byłyby kolejne protegowane od kolesiów. Niech żyje samorządność i demkracja a kto nie jest w niej to na zmywak na wyspy po fakultetach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając Powiatu łęczyńskiego układy, to można powiedzieć, że wszyscy na jakich kolwiek stanowiskach coś komuś zawdzięczają. Nawet stanowisko szeregowego "czarnego" górnika trzeba "załatwiać". Nepotyzm, kolesiostwo, układy rodzinne, układy alkocholowe, bo tatusiowi ktoś obiecał, że synalka (córcię) popchnie, bo to czyjś zięć, czyjś kuzyn albo chrześniak - to są atrybuty potrzebne do objęcia jakiego kolwiek stanowiska , a nie wiedza fachowa czy przygotowanie zawodowe i doświadczenie. P.S. Tak przy okazji zapytam: dlaczego w Puchaczowie nie może powstać "Biedronka"? Odpowiedź jest prosta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie w koło są podmokle tereny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie łęczyniak napisał:
Znając Powiatu łęczyńskiego układy, to można powiedzieć, że wszyscy na jakich kolwiek stanowiskach coś komuś zawdzięczają. Nawet stanowisko szeregowego "czarnego" górnika trzeba "załatwiać". Nepotyzm, kolesiostwo, układy rodzinne, układy alkocholowe, bo tatusiowi ktoś obiecał, że synalka (córcię) popchnie, bo to czyjś zięć, czyjś kuzyn albo chrześniak - to są atrybuty potrzebne do objęcia jakiego kolwiek stanowiska , a nie wiedza fachowa czy przygotowanie zawodowe i doświadczenie. P.S. Tak przy okazji zapytam: dlaczego w Puchaczowie nie może powstać "Biedronka"? Odpowiedź jest prosta.
a kto powiedział ze biedronki nie będzie ja słyszałam ze będzie a jestem z puchaczowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
belfer napisał:
Polak to takie zawistne,zazdrosne bydle, które nie może patrzeeć jak ktos z boku ma lepiej. Od razu trzeba go podpie****lić żeby nie miał lepiej. Tak po chrześcijańsku po katolicku po polsku po lubelsku!!!! Polska "D" żenada.
idiota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w naszym kraju to norma i to wszędzie, kłamstwo, oszustwo, złodziejstwo, by to wuj zastrzelił, tutaj normalni ludzie nie mają racji bytu, wypada albo wyjeżdżać za granicę albo strzelić sobie w łeb bo inaczej wegetacja,. Obecnie przy takim bezrobociu rząd się cieszy, że bieda polska w sezonie letnim naje się chleba, bo ma być przez 2-4 miesiące mniejsze bezrobocie. Oto co nam pieprzona solidarność z lat 80 zgotowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest pajęczyna jakich mało. przecież tym sposobem starosta MOŻE zwalczać konkurencję, ma już przecież swojego żołnierza w SANEPIDZIE, może dziennik zainteresuje się Wirtualnym Powiatem następne dziecko naszych radnych przecież ten budynek trzeba obsadzić SWOIMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
w naszym kraju to norma i to wszędzie, kłamstwo, oszustwo, złodziejstwo, by to wuj zastrzelił, tutaj normalni ludzie nie mają racji bytu, wypada albo wyjeżdżać za granicę albo strzelić sobie w łeb bo inaczej wegetacja,. Obecnie przy takim bezrobociu rząd się cieszy, że bieda polska w sezonie letnim naje się chleba, bo ma być przez 2-4 miesiące mniejsze bezrobocie. Oto co nam pieprzona solidarność z lat 80 zgotowała.
Nie SOLIDARNOŚC CYCU , tylko Ryży z konfidentami i całą żydokomuną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie sprawy trzeba nagłaśniać ! Co z tego że zatrudniona została "w zastępstwo"? O ile mi wiadomo to status absolwenta pedagogiki nie daje dobitnego wyspecjalizowanego wykształcenia potrzebnego do pracy w tego typu placówce? zróbcie z tym coś pożądnego,niech nie skończy sie jak zawsze - afera ucichnie i wszystko wróci do "normy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to jest pajęczyna jakich mało. przecież tym sposobem starosta MOŻE zwalczać konkurencję, ma już przecież swojego żołnierza w SANEPIDZIE, może dziennik zainteresuje się Wirtualnym Powiatem następne dziecko naszych radnych przecież ten budynek trzeba obsadzić SWOIMI
Zgadnijcie jakie relacje łączą szefową Centrum Zarządzania Siecią a Starostę,ja tego nie napiszę może znajdzie się ktoś odważniejszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zgadnijcie jakie relacje łączą szefową Centrum Zarządzania Siecią a Starostę,ja tego nie napiszę może znajdzie się ktoś odważniejszy
Zgaduję, fufanie no i chleją razem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój ojciec chrzestny nazywa się S........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
belfer napisał:
Polak to takie zawistne,zazdrosne bydle, które nie może patrzeeć jak ktos z boku ma lepiej. Od razu trzeba go podpie****lić żeby nie miał lepiej. Tak po chrześcijańsku po katolicku po polsku po lubelsku!!!! Polska "D" żenada.
To co uważasz,że mamy wybierać ludzi,którzy póżniej wykorzystują swoją pozycję,z pewnością nie kierując się uczciwością upychają gdzie się da swoich bratanków, synowe.itp. mając nas wszystkich ewidentnie gdzieś? Wszystkie takie zachowania powinny być nagłaśniane,ludzie chcą wiedzieć na kogo głosują,długo jeszcze z nas będą robić ciemniaków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze tylko jakiejś samorządowej seksafery albo nawet dwóch brakuje na naszym terenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ryba napisał:
jeszcze tylko jakiejś samorządowej seksafery albo nawet dwóch brakuje na naszym terenie
Seksafera to przy tym zwykła POpierdułka,jak tam się wszyscy rżną na POtęge.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zgadnijcie jakie relacje łączą szefową Centrum Zarządzania Siecią a Starostę,ja tego nie napiszę może znajdzie się ktoś odważniejszy
Oj przepraszam wszystkich,którzy myśleli,że jest inaczej-oczywiście tą relacją jest ZWIERZCHNICTWO SŁUŻBOWE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uwazam że każdy z was będąc na wysokich stanowiskach załatwił by prace swojej rodzince popatrzcie na to z drugiej strony, kurde jakby mój tata był wysoko postawiony też bym chciała żeby mi załatwił prace to normalne wiadomo że zgodnie z moim wykształceniem! co niektórzy są poprostu zazdrośni mi to wszystko wisi ale swoje chciałem powiewdziec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...