Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbiory muzealne z Łęcznej trafią do Lublina?

Utworzony przez turysta, 23 stycznia 2014 o 18:46 Powrót do artykułu
To zła wiadomość. Byłem tam nie tak dawno. Zbiory dość cenne i wystawa intersująca. Jeżeli nowe "zwiedzanie" (udostępnione przez gminę wyznaniową) bedzie na wzór zamojskiego to gorzej być nie może - drogie wejscie i niemal "nic" do zobaczenia (kilka multimedialnych ekranów wielkośc laptopa i to wszystko).  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Biedna psinka : http://pvv.pl/44b < -- zobacz :(  
0
na kalendarze za 7000zł były pieniądze, ale na historię już nie ma.
0
>>>   dokładny szukacz telefoniczny --->  http://fw.pl/szukacz  <---   <<<  
0
na kalendarze za 7000zł były pieniądze, ale na historię już nie ma.
Jeżeli piszesz o tych kalendarzach co gmina rozdawała ostatnio to nie masz racji. Kalendarze były ze zdjeciami historycznymi Łęcznej i dla mnie jest to bardzo interesujące. Na muzeum to parę tysięcy to kropla, a dobrze że ludzie dostali coś pożytecznego. Wole, że na to są wydawane pieniądze a nie na wyjazd delegacji do chin na wymianę doświadczeń jak bywa w innych miastach.
0
no kto pierwszy=seba-mario czy bartol.
0
no kto pierwszy=seba-mario czy bartol.
0
Za to ty zawsze będziesz przegrany.
0
Mam nadzieję, że miasto znajdzie szybko nowy budynek nawet na tymczasową siedzibę muzeum.
0
Mam nadzieję, że miasto znajdzie szybko nowy budynek nawet na tymczasową siedzibę muzeum.
Koniuszy miejski jest przeciwnikiem muzeum wiec nic nie znajdzie
0
Jeżeli piszesz o tych kalendarzach co gmina rozdawała ostatnio to nie masz racji. Kalendarze były ze zdjeciami historycznymi Łęcznej i dla mnie jest to bardzo interesujące. Na muzeum to parę tysięcy to kropla, a dobrze że ludzie dostali coś pożytecznego. Wole, że na to są wydawane pieniądze a nie na wyjazd delegacji do chin na wymianę doświadczeń jak bywa w innych miastach.
Dla ciebie drukowanie kalendarzy może i jest pożyteczne, ale dla większości z nas są one gówno warte.
0
Dla ciebie drukowanie kalendarzy może i jest pożyteczne, ale dla większości z nas są one gówno warte.
gowno też kosztuje w oczyszczalni!?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: