Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
:(   Aż siedem (7) osób w Straży - to super dużo. A mogą zrobić wiele ???   W Nałęczowie w Straży jest 3 trzy osoby.   ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować i to jak najszybciej,a środki przekazać policji na dodatkowy sprzęt i etaty. I sprawa załatwiona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze że to likwidują bo to "COŚ" o nazwie Straż Miejska nic nie robi i nikomu ani do niczego nie jest potrzebna.Tylko płacimy składki z naszych pieniędzy na nierobów a oni wielka władza się znęca nad niewinnymi ludźmi i są bezkarni.W pełni Łęczną popieram i myślę że w wasze ślady wszystkie miasta w Lubelskiem pójdą i to zostanie zlikwidowane. Łęczyniacy macie mój wirtualny podpis za likwidacją tego czegoś Jestem z wami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No w sumie lepiej dopłacać do kopalni, rent górniczych itp. Dobrze zlikwidować ale i inne przywileje bo taki górnik co robi dla podatnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie mandaty? Kosiarski, puknij się w czoło, kto tu mówi o mandatach? Kto pozwala na takie manipulacje w prasie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burmiszcz mandatu od straży nie dostał a może właśnie dostał i dlatego o tym mówi? Bartol pokazywał zdjęcia jego samochodu stojącego w miejscach niedozwolonych. Nie krzywdzi się ręki która karmi, tak państwo strażnicy? L-I-K-W-I-D-A-C-J-A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary Kosiarski wrócił, nikt się nie zna tylko on. To jego jedyny argument wyzywać innych. Jestem pewny że jakby przyszło co do czego Fijałkowski by go ośmieszył. Kosiarski dowiedz się lepiej czym się straż miejska zajmuje a potem gadaj. W tej wypowiedzi i tak widać niezływ wkurw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosiarski nie ośmieszaj się. Jakie mandaty?. Niech ci żona poczyta raport niku do snu to będziesz wiedział o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Likwidowac i nie patrzec na te majaczenia wlodarza. Ten urzad to jeden wielki matrix
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest tak jak formacja odwala najbardziej niewdzięczną robotę której nie chce policja ani straż pożarna a kretyni którzy się na tym nie znają najbardziej zabierają głos to Polska właśnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętacie jak straż pożarna dawała mandaty też ich nie lubili teraz oddali uprawnienia straży miejskiej a sami są uwielbiani a inteligentne itd i policja wcisnęła straży miejskiej kontrole ilości przewożonych pasażerów w autobusach czy ktoś widzi tu perfidię. Ale państwo może niech zbiorą podpisy w więzieniu od więźniów o likwidację więzień myślę że zbiorą 100% to niech likwidują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrozumcie straznicy w lecznej nie wlepiaja mandatow. Nie wiem czy oni wogole cos robia. Jak trzeba to ich nie ma jak sie zglasza nieprawidlowo zaparkowany pojazd to i tak policja przyjezdza. Nierobstwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:(   Aż siedem (7) osób w Straży - to super dużo. A mogą zrobić wiele ???   W Nałęczowie w Straży jest 3 trzy osoby.   ;)
i 3 razy mniej mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burmiszcz mandatu od straży nie dostał a może właśnie dostał i dlatego o tym mówi? Bartol pokazywał zdjęcia jego samochodu stojącego w miejscach niedozwolonych. Nie krzywdzi się ręki która karmi, tak państwo strażnicy? L-I-K-W-I-D-A-C-J-A
a jak  miał nogę w gipsie to powinien dreprać 0.5 km z najdalszego miejsca na parkingu do szpitala puknij się durniu w makówę,dla niepełnosprawnych jest kilka miejsc pod szpitalem i nigdy nie zdarzyło się ,że wszystkie są zajęte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka razy mial takie zdjecie w roznych czesciach miasta durniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpiszcie w wyszukiwarce na LLE24 frazę burak drogowy i zobaczycie gdzie to władza parkuje. Pytam się gdzie jest straż miejska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prawdziwy gospodarzu nie ośmieszaj się w tych swoich wypowiedziach do prasy, bo wszyscy widzimy,  że  ta kolejna kadencja zaczyna być znów wielkim niewypałem.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak  miał nogę w gipsie to powinien dreprać 0.5 km z najdalszego miejsca na parkingu do szpitala puknij się durniu w makówę,dla niepełnosprawnych jest kilka miejsc pod szpitalem i nigdy nie zdarzyło się ,że wszystkie są zajęte.
Sam się puknij kapuściany głąbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem policjantm i pracuje w Łęcznej... Mam nadzieję, że straż miejska nie zostanie zlikwidowana. Jeśli tak się stanie to do wszystkich interwencji, które mogłaby załatwić straż miejska będziemy jeździć my. Czyli do wyprowadzanych piesków bez kagańców, samochodów zaparkowanych jednym kołem na trawniku, stojących na zakazie w jakiejś osiedlowej uliczce itd itp. Uważam, że policja jest o wiele skuteczniejsza kiedy nie zajmuje się takimi pierdołami. Ale ktoś niestety musi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie policjancie (chociaż myślę że to pan strażnik podający się za pana policjanta) łęczyńska straż miejska nie zajmuje się kagańcami, nie zajmuje się także nieczystościami po pupilach. Wystarczy rzut oka na trawniki lub na raport z niku żeby się zastanowić, czy oni w ogóle coś robią? Utrzymywanie tej służby to nic innego jak przejadanie (wyrzucanie w błoto) kolejnych publicznych pieniędzy. Zobaczcie ile gmina zbiera opłat od posiadaczy psów. To 10 tysięcy złotych, czyli za jakieś 90 psów. To śmieszna kwota w mieście powiatowym zamieszkiwanym przez 20 tysięcy osób. Są bloki gdzie w co drugim mieszkaniu jest pies. Gdyby straż miejska naprawdę zajmowała się tym tematem, ściągalność byłaby o wiele wyższa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...