Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znaleźli samochód zatopiony w rzece. W środku był zaginiony mężczyzna

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 marca 2017 o 09:41 Powrót do artykułu
Mój Boże, jaka smutna informacja. Świeć Panie nad jego duszą ['].
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak przewidywałem i napisałem na forum.Wyrazy współczucia bliskim.
0
Jasnowidz się znalazł. Przewidywałeś i co dumny jestes,że to piszesz??? A może podejrzany:D
0
Wytrzymał tyle na wdechu?
0
Sam wjechał do rzeki czy ktoś mu pomógł?
0
Masakra. Facet w moim wieku. Niech odpoczywa w spokoju. Ciekawe jak się teraz mają ci debile, którzy snuli wizje...
0
Zawał, wylew lub zasłabnięcie reszta scenariusza jest już znana....
0
Dwa tygodnie nikt z wędkarzy nie widział śladów auta które jedzie po mokrej łące???
0
Morał jest taki , dla swojego bezpieczeństwa weź kogos ze sobą . Tylko po to żeby Ci pomógł albo wezwał pomoc .
0
Ludzie szukali w tamtym miejscu...to była jego miejscówka i śladów nie było do rzeki...Podobno sonar tez tam plywal.A teraz znajdują ślady, po takim czasie...dziwna sprawa, jak w oświadczeniu można wykluczyć osoby trzecie?!
0
z 9,29 w poniedziałek nie wydawaj wyroków na innych dbaj o siebie
0
A skoro auto normalnie się, zanurzylo w rzece to skąd takie uszkodzenia przedniej szyby?????? Musiało to być bardzo, mocne uderzenie, czyżby od śruby napędowej łodzi???? 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: