Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znaleźli samochód zatopiony w rzece. W środku był zaginiony mężczyzna

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 marca 2017 r. o 09:41 Powrót do artykułu
Mój Boże, jaka smutna informacja. Świeć Panie nad jego duszą ['].
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak przewidywałem i napisałem na forum.Wyrazy współczucia bliskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasnowidz się znalazł. Przewidywałeś i co dumny jestes,że to piszesz??? A może podejrzany:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytrzymał tyle na wdechu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam wjechał do rzeki czy ktoś mu pomógł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra. Facet w moim wieku. Niech odpoczywa w spokoju. Ciekawe jak się teraz mają ci debile, którzy snuli wizje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawał, wylew lub zasłabnięcie reszta scenariusza jest już znana....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa tygodnie nikt z wędkarzy nie widział śladów auta które jedzie po mokrej łące???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morał jest taki , dla swojego bezpieczeństwa weź kogos ze sobą . Tylko po to żeby Ci pomógł albo wezwał pomoc .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie szukali w tamtym miejscu...to była jego miejscówka i śladów nie było do rzeki...Podobno sonar tez tam plywal.A teraz znajdują ślady, po takim czasie...dziwna sprawa, jak w oświadczeniu można wykluczyć osoby trzecie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z 9,29 w poniedziałek nie wydawaj wyroków na innych dbaj o siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skoro auto normalnie się, zanurzylo w rzece to skąd takie uszkodzenia przedniej szyby?????? Musiało to być bardzo, mocne uderzenie, czyżby od śruby napędowej łodzi???? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...