Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żółta kartka dla radnego Górala!

Utworzony przez Bartol., 24 czerwca 2013 r. o 07:55
oj widzę że żal ściska niektórym pewną część ciała (a może tej samej osobie :D). Ludzie którzy są w radzie ileś kadencji sami się nie wybierają. Jak macie lepszych kandydatów to na nich głosujcie, albo sami startujcie. A nie szambo wylewacie i jeszcze czepiacie się rodziny, sąsiadów itp. Piszcie wprost co i jak a nie niby anonimowi szkalujecie osoby. W opozycji są również osoby, które są już nie jedną kadencję i jakoś się ich nikt nie czepia. A zapomniałem są 2 wyjątki, które najpierw były razem we wspólnej sprawie a potem zdezertowały. Hm Panowie wyborców tak nie pozyskacie! 
Bartol = Fikołajtek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury wypisujecie, to nie mieszkańcy chcą głowy radnego Górala. To po prostu rodzina radnego MF wytoczyła wojnę radnemu Góralowi. Jak sobie przypomnicie kto jest przewodniczącym Rady Nadzorczej Spółdzielni Batorego i kim osobiście ta osoba jest dla radnego MF to jasne dla Was będzie o co tu chodzi. Naraził się przewodniczącej rady i całej rodzinie F radny Góral, a rodzina nie zapomina. Wyżej ktoś wyliczył listę zasług radnego Górala. Wielu innych radnych ma takie same zasługi, ale dlaczego jego zaatakowali? Przecież nie on jedyny jest radnym z os. Bobrowniki
Bartol= Fikołajtek,a czym się ten człowiek wogóle prywatnie zajmuje, co robi oprócz bycia radnym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny MF nic nie robi poza chodzeniem do Rady Miejskiej i siedzeniem w internecie i wypisywaniem artykulików, w których stawia siebie w korzystnym świetle. Żadną pracą rąk nie shańbił. On po prostu marzy i wydaje mu się, tylko nie sprawdził się w praktyce. Wyszły mu tylko doniesienia do wojewody. Wykorzystał moment nieuwagi i może brak wiedzy innych. Dlatego nie jest godny zaufania. Nie chcemy go nigdzie. Więcej Ci powie jego oświadczenie majątkowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy mają dość i pokazują żółtą kartkę radnemu http://lle24.pl/polityka/zolta-kartka-dla-radnego-gorala/
Madrzy mieszkańcy mają dość i mówią dosyć tego kabaretu panie Fiku Miku, może i ty w końcu zobaczysz kartkę, ale nie żółtą tylko czerwoną. Do roboty ,tak jak porządni ludzie,bo ci ten komputer niedługo mózg wypali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie oświadczenie majątkowe mówi samo za siebie, jestem w szoku.... Rozumiem teraz przysłowie o korycie, no i takiego kandydata na burmistrza,bo na pewno będzie kandydował,mielibyśmy mieć? To ja już widzę tą jego politykę, brak jakichkolwiek osiągnięć i doświadczenia chciałoby być burmistrzem, Głupcy się tylko nabiorą.                  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie strasz, nie strasz bo się ze...asz. Który to już miesiąc straszycie bartola?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie oświadczenie majątkowe mówi samo za siebie, jestem w szoku.... Rozumiem teraz przysłowie o korycie, no i takiego kandydata na burmistrza,bo na pewno będzie kandydował,mielibyśmy mieć? To ja już widzę tą jego politykę, brak jakichkolwiek osiągnięć i doświadczenia chciałoby być burmistrzem, Głupcy się tylko nabiorą.
jak to brak osiągnięć? Panie Grzegorzu niech pan się broni!   Zerknijmy na pańskie oświadczenie majątkowe:   Oświadczenie za 2010 rok Umowa o pracę 30 240,55 Działalność wykonywana osobiście art 13 ustawy 3 881,66 Prawa autorskie art 18 ustawy 885 złOświadczenie za 2011 rok Umowa o pracę 35 839,12 Umowy o dzieło, zlecenie 6321,50 zł Działalność wykonywana osobiście art 13 ustawy 3 881,66 Prawa autorskie art 18 ustawy 885 zł   Pensja skacze w rok o 5 000 złotych ale oficjalnie podwyżki nie było? Aż strach pomyśleć co będzie w 2012 roku. Może mi pan napisać, która pozycja to za roznoszenie listów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wirtualna mama się odezwała w obronie synka mariuszka, buhahahahahahahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
argumenty, misiu argumenty - życie cie przerosło i nie utrzymujesz ciśnienia. Wirtualny tata na spacer nie zabrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina Mariusza rozhulała się mocno w temacie o radnym Góralu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Bartolu GK i tak lepiej wypada niż ty, bo ty masz jedynie NIE OSIĄGNĄŁEM MAJĄC RODZINĘ to jakaś żenada jest bo jakby mój mąż nie osiągał,to ja bym go wypier.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki GK? Mówisz o radnym od kolejek w szpitalu, Grzegorzu Kuczyńskim? Czy jest o coś podejrzany, że podajesz same inicjały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki GK? Mówisz o radnym od kolejek w szpitalu, Grzegorzu Kuczyńskim? Czy jest o coś podejrzany, że podajesz same inicjały
Nie chce mi się pisać Bartolu, wszak i tak wszyscy wiedzą, aż tak zabolało,nic dziwnego,w końcu władza to najlepszy afrodyzjak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuczyński z Góralem bronią się jak mogą ale te ludzie na zebraniu SM dowiedzieli się jakiego mają przedstawiciela. Panie Góral nie zapomnimy. A Kuczyński zapomniał chyba abonamentu zapłacić bo urzadmiejski24.pl tajemniczo przestał działać.   Ludzie z układu obecnej władzy tylko potrafią atakować personalnie a ja czekam co powie mi Góral jak go zapytam osobiście czy faktycznie tak głosował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślicie, że Bartol czy radni przejmują się, że jeden czy drugi kłamczyński powtarza tu na nich te same od roku argumenty. Oni robią swoje pokazują ludziom prawdę. Gdyby zarzuty pod adresem Górala były nieprawdziwe pojawiłby się na zebraniu i zdementował. Stchórzył !   Ale najgorszym deb***em jest dla mnie ten kto twierdzi, że któryś radny jest Bartolem ktoś kto udaje, że nie wie kim jest Bartol. Tyle razy było to wałkowane ale może Grzesiu boi się zadzierać z dawnym kolegą. Może ma czego się bać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś się tak rozpisał dopiero tam,już tu Czym się różni Góral od reszty radnych?   Ja dostrzegam tylko podobieństwa. A najbardziej interesuje mnie animozja Bartola do Grzesia, czyżby ten związek miał jakieś drugie dno?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślicie, że Bartol czy radni przejmują się, że jeden czy drugi kłamczyński powtarza tu na nich te same od roku argumenty. Oni robią swoje pokazują ludziom prawdę. Gdyby zarzuty pod adresem Górala były nieprawdziwe pojawiłby się na zebraniu i zdementował. Stchórzył !   Ale najgorszym deb***em jest dla mnie ten kto twierdzi, że któryś radny jest Bartolem ktoś kto udaje, że nie wie kim jest Bartol. Tyle razy było to wałkowane ale może Grzesiu boi się zadzierać z dawnym kolegą. Może ma czego się bać?
Trochę jaśniej, nie szyfruj nam tu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wątek jest o radnym Góralu a kłamczyńskie i inne takie atakują zamiast odnieść się do faktów. Pytam się: czy te głosowania radnego Górala to kłamstwo czy prawda? Radny Góral dodatkowo reprezentuje spółdzielców w RN. Nie dość że działa na niekorzyść mieszkańców to i spółdzielców bo w mojej opinii tak jest, skoro ktoś tak głosuje.   Ktoś tutaj uważa, że uda mu się zmienić temat. Ludzie na zebraniu słyszeli. Prawdy się nie da oszukać Panie Góral.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślicie, że Bartol czy radni przejmują się, że jeden czy drugi kłamczyński powtarza tu na nich te same od roku argumenty. Oni robią swoje pokazują ludziom prawdę. Gdyby zarzuty pod adresem Górala były nieprawdziwe pojawiłby się na zebraniu i zdementował. Stchórzył !   Ale najgorszym deb***em jest dla mnie ten kto twierdzi, że któryś radny jest Bartolem ktoś kto udaje, że nie wie kim jest Bartol. Tyle razy było to wałkowane ale może Grzesiu boi się zadzierać z dawnym kolegą. Może ma czego się bać?
Wejdz na stronę Mariuszka na facebooku, może powiesz,że to dziwny zbieg okoliczności,że większość najwygodniejszych dla niego tematów z tego forum  jest tam udostępniona? Jeśli tak myślisz ,to żeś ciemniak jest i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wątek jest o radnym Góralu a kłamczyńskie i inne takie atakują zamiast odnieść się do faktów. Pytam się: czy te głosowania radnego Górala to kłamstwo czy prawda? Radny Góral dodatkowo reprezentuje spółdzielców w RN. Nie dość że działa na niekorzyść mieszkańców to i spółdzielców bo w mojej opinii tak jest, skoro ktoś tak głosuje.   Ktoś tutaj uważa, że uda mu się zmienić temat. Ludzie na zebraniu słyszeli. Prawdy się nie da oszukać Panie Góral.
Oceń obiektywnie wszystkich,tj jak głosują, a niektórzy nie wiedzą wogóle za czym głosują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...