Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie pierwszy raz? Widocznie dotąd zawsze jeździł "zgodnie z przepisami", więc radar tego nie wykrył. O ile przekroczył tym razem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobie syna wychował, pewnie po browary jeszcze jeździ I zawsze mówię że najważniejsze jest doświadczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielcy piłkarze trenowali od 4-tego roku życia grę w piłkę i są teraz popularni i znani zarabiają miliony euro, a tu czepiają się przyszłego mistrza świata formuły I i jego matki. Dajcie spokój gdzie chłopak ma trenować? Czemu nie dajecie się rozwijać przyszłemu mistrzowi??? ZAZDROŚNICY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tatuś powiedział! synuś przecież jeźdźi od 8 r.ż nic się nie stało,nikogo nie zabił wierzyć się nie chce Tak właśnie Polacy szanują prawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
Nie pierwszy raz? Widocznie dotąd zawsze jeździł "zgodnie z przepisami", więc radar tego nie wykrył. O ile przekroczył tym razem?
o 4 lata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy tu wypowiadają sie sami durnie ? Pisze ze złapali bo wyglądał mlodo tylko dlatego nauczcie sie czytać ze zrozumieniem a jak nie to odsyłam do szkoly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja popieram matkę tego chłopaka jeżeli mówiła prawdę, że syn jeździ od 8 roku życia i, że zdobywa na razie na torze kartingowym pierwsze miejsca. Może właśnie mamy następce Pana Roberta Kubicy. Może ten mały wiedząc co robi i jak ma się zachować na drodze, mając takie doświadczenie i zdolności, w wieku 18 lat będzie przechodził testy do F1, a nie tracił czas na "kurs" prawa jazdy. Jeżeli jazda samochodem jest dla niego pasją i jest jak to określam mówię "lotem na całe życie", to powinien jeździć jak najwięcej, nawet wtedy gdy jest to niezgodne z prawem. Moim zdaniem dobrego kierowcę cechują umiejętności i pomyślunek za kierownicą, a nie wiek i to, że Pan "egzaminator" łaskawie zaliczył mu egzamin, który de facto nie sprawdza przygotowania do uczestniczenia w ruchu drogowym, tylko poziom wyuczenia zagadnienia jakim jest "jak zdać egzamin w WORD". Znam kierowców którzy mają za sobą 20 lat za kierownicą i są grubo po 40, a jeżdżą jak idioci i brakuje im umiejętności i pomyślunku. W tym przypadku wiek nie jest wyznacznikiem, tylko umiejętności, znajomość zasad ruchu drogowego i pomyślunek. Na drogach brakuję doświadczonych , mądrych kierowców. Podwyższanie wieku na poszczególne kategorie, nie doda rozumu , a może mieć tylko działanie odwrotne. "Jak ja będę miał to 18 lat zrobię to prawo jazdy, jak będę jeździł, ojj jak ja będę jeździł i tu i tam."- Tak myśli większość nastolatków, którzy "dorwą" się w końcu do PJ. Ale tak będzie dopóki PJ w Polsce będzie jednym z najlepszych biznesów dal zamkniętej grupy ludzi, instytucji o nazwie "WORD". Ale to już szerszy problem co nie ? Mam nadzieję, że sędzia rozpatrujący tą sprawę weźmie to przed wszystkim po uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ninja i gość, już wydłubaliście kozy z nosa? Gdzie w artykule jest mowa o Tatusiu i o tym co "Sobie syna wychował" ? jest napisane "Kobieta przyznała, że to ona dała kierować swojemu synowi samochodem" no chyba że Waszymi Tatusiami są Kobiety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tatuś powiedział! synuś przecież jeźdźi od 8 r.ż nic się nie stało,nikogo nie zabił wierzyć się nie chce Tak właśnie Polacy szanują prawo!
Czasem taki "dzieciak" jeździ znacznie lepiej i bezpieczniej niż osoba dorosła. Szybciej reaguje i "czuje" auto. A takie "pełnolatki" po standardowym szkoleniu, gdzie wpaja się, że jak przekroczysz 50 w terenie zabudowanym to zginiesz i pójdziesz do piekła, sądzą że jak mają już dokument to umieją jeździć. Ale to tak nie działa. A co do szanowania prawa przez Polaków - czy wzajemność jest zachowana? Czy prawo szanuje swoich obywateli? Dla informacji: mam28 lat, od 11 lat prawo jazdy, blisko 200 tys. km po polskich dziurawych i żadnej kolizji z mojej winy, a wolno raczej nie jeżdżę - zawsze dostosowuję prędkość do warunków (zarówno w dół jak i w górę).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jezdzi lepiej od tych policjantow co go zatrzymali. Mam takiego sasiada, ktory pracuje w drogowce a swoim autem to w kopertę nie potrafi zaparkować i nigdy nie wlacza kierunkowskazow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mariusz napisał:
czy tu wypowiadają sie sami durnie ? Pisze ze złapali bo wyglądał mlodo tylko dlatego nauczcie sie czytać ze zrozumieniem a jak nie to odsyłam do szkoly
No tak, fotoradary nie reagują na wygląd, tylko na prędkość a blacharnia jest bardzo zajęta przeglądaniem zdjęć z fotoradarów i nie ma czasu patrolować dróg publicznych, dlatego dotąd tyle razy jeździł sobie spokojnie. Pewnie czysty przypadek sprawił, że jakieś wracające ze służby krawężniki go zauważyły... A wie Ty, ilu u mnie na wsi jeździ nie posiadając żadnych uprawnień, przeglądów i obowiązkowych ubezpieczeń, nieraz w stanie mocno "wskazującym", pojazdami w opłakanym stanie technicznym itede? Nie wiesz, bo nikogo to nie obchodzi. Jak już raz na pół roku jakiś patrol się pojawi w okolicy, to tradycyjnie interesuje ich tylko radar, a tu wszyscy lub prawie wszyscy jeżdżą "zgodnie z przepisami" - szczególnie gdy w okolicy rozejdzie się wieść. Dopiero jak któryś rozwali siebie albo kogoś, paniska pojawiają się na interwencję, by po raz kolejny ponad wszelką wątpliwość orzec, że znów jakiś kierowca "nie dostosował prędkości do warunków" i dlatego to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu durnota rodzica .gdyby kogos zabil nawet by nie odpowiadal bo mlody .matke ukarac 5 tys zl za brak wyobrazni durnote i tepactwo .zaczac wreszcie karac durnych rodzicow bo to oni pozwalaja na idiocenie dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że sposób rozumowania "mamusi" pokrywa się z niektórymi wypowiedziami na tym forum. Owszem może super prowadzić samochód i podejrzewam że lepiej nawet od bezmyślnej matki. Ale co by sie stało jak by kogoś potrącił i to nie ze swojej winy? Wasze wypowiedzi przypominaja mi aferę z samobójstwem pielęgniarki. Wszyscy się cieszyli że dała się wkręcić, a po fakcie chcieli medialnie linczować lekkomyślnych dziennikarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jak kogoś potrąci albo zabije, to będzie lament, że to "tylko dziecko" ?? coraz więcej deb***i w tym kraju....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj otrzymałem pismo z komendy, że umarzają postępowanie w sprawie stłuczki na parkingu! Widziałem jak baba walneła mi w samochód i odjechała, zapisałem rejestrację, kolor markę..!! Pierwsze ździwienie: policja nie przyjeżdza do zdarzeń parkingowych, więc sam odwiedziłem komisariat i drugie zdziwienie: policja nie chce przyjąć zgłoszenia... po awanturze czekam pół godziny i ktoś robi "notatkę" z oględzinami samochodu.Ubezpieczyciel wycenił szkody na 900 zł. Myślałem że sprawa załatwiona i tu trzecie zdziwienie: wyżej wymienione pismo!!! Szok!!! W jakim ja kraju żyję? Panowie redaktorzy zajmijcie się tym! Bo to są regulacje prawne które mogą dotknąć nas wszystkich!!! Te przepisy powodują, że każdy po uszkodzeniu na parkaingu może odjechać bez konsekwencji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzoy napisał:
Wczoraj otrzymałem pismo z komendy, że umarzają postępowanie w sprawie stłuczki na parkingu! Widziałem jak baba walneła mi w samochód i odjechała, zapisałem rejestrację, kolor markę..!! Pierwsze ździwienie: policja nie przyjeżdza do zdarzeń parkingowych, więc sam odwiedziłem komisariat i drugie zdziwienie: policja nie chce przyjąć zgłoszenia... po awanturze czekam pół godziny i ktoś robi "notatkę" z oględzinami samochodu.Ubezpieczyciel wycenił szkody na 900 zł. Myślałem że sprawa załatwiona i tu trzecie zdziwienie: wyżej wymienione pismo!!! Szok!!! W jakim ja kraju żyję? Panowie redaktorzy zajmijcie się tym! Bo to są regulacje prawne które mogą dotknąć nas wszystkich!!! Te przepisy powodują, że każdy po uszkodzeniu na parkaingu może odjechać bez konsekwencji!
a konkretnie czego bys oczekiwał?? ukamieniowac ją publicznie? ciesz się, że tyle dostałes z odszkodowania, bo mnie po stłuczce (wjechał we mnie jakiś stary cap) wypłacili tyle, że z własnej kieszeni musiałam dołożyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fish1 napisał:
Widzę że sposób rozumowania "mamusi" pokrywa się z niektórymi wypowiedziami na tym forum. Owszem może super prowadzić samochód i podejrzewam że lepiej nawet od bezmyślnej matki. Ale co by sie stało jak by kogoś potrącił i to nie ze swojej winy? Wasze wypowiedzi przypominaja mi aferę z samobójstwem pielęgniarki. Wszyscy się cieszyli że dała się wkręcić, a po fakcie chcieli medialnie linczować lekkomyślnych dziennikarzy.
Pomyśl zanim dasz przykład - Osoba która popełnia samobójstwo z tak błahego powodu nigdy nie powinna być pielęgniarką to jedna sprawa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.minisex.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glina napisał:
ale jak kogoś potrąci albo zabije, to będzie lament, że to "tylko dziecko" ?? coraz więcej deb***i w tym kraju....
10/10 Wyrok sądu powinien ją czegoś nauczyć i powinien być wyjątkowo srogi. Aż dziwne, że takie idiotki mają pieniądze na samochód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam, że nie ma prawa jazdy i jest za młody, przecież rewelacyjnie jeździ! Co tam, że piłem - to tylko kilka piwek a przecież jeżdżę lepiej, niż niejeden trzeźwy! Co tam jakieś głupie ograniczenie prędkości - ustawili je bez sensu! A jeszcze te radary! Niech lepiej zajmą się bandytami! Sądząc po komentarzach i po zachowaniu na ulicach, tak myśli jakaś część społeczeństwa. To bardzo źle świadczy o kulturze i poziomie myślenia tych ludzi, ale równocześnie jest dowodem na zacofanie w stosunku do cywilizowanych krajów europejskich. Wie to każdy, kto jeździł po drogach innych krajów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...