Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Igma napisał:
Cytat: "- Kobieta sprawiała wrażenie jakby nie rozumiała, że postępuje bardzo nierozważnie. Badanie alkomatem wykazało, że oboje byli trzeźwi." A co ta Pani sobie wraziła, ze nic nie rozumiała?
Jak sie Paulek opił, wraził ciula w popiół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A powinien jechać w foteliku obok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i weź tu nie powiedz tego co zawsze powtarzam: polsza to ku..rwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu nie chodzi o umiejetnosci - kazdy moze bez trudu nauczyc sie kierowac autem, tylko o ubezpieczenie. kto bedzie placil odszkodowanie i dozywotnia rente ofierze wypadku gdyby do tego doszlo? przeciez nie firma ubezpieczeniowa - ta wypnie sie od razu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.minisex.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie d*** z pipą pomyliła i takiego bałwana powiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesniak napisał:
tu nie chodzi o umiejetnosci - kazdy moze bez trudu nauczyc sie kierowac autem, tylko o ubezpieczenie. kto bedzie placil odszkodowanie i dozywotnia rente ofierze wypadku gdyby do tego doszlo? przeciez nie firma ubezpieczeniowa - ta wypnie sie od razu.
W Polsce OC jest z auta a nie kierujacego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Rychu To spowoduj wypadek nie mając prawka i zobaczysz jakie będą konsekwencje. Owszem, poszkodowany dostanie kasę jeśli auto jest ubezpieczone, ale ubezpieczyciel wystąpi do ciebie o zwrot kosztów, bo złamana została umowa z ubezpieczycielem, która zabrania m.in. poruszania się bez ważnych uprawnień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rychu napisał:
W Polsce OC jest z auta a nie kierujacego
I z tego i z tego,jak im wygodniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Darek Masz jednak racje. Ja miałem na myśli sytuacje odwrotną, gdy wypadek bedzie nie z jego winy, wtedy ma normalnie odszkodowanie z OC, a on co najwyżej dostałby mandat 500pln za brak uprawnień. To akurat pewnik, bo wiem z własnego doświadczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czasy sięzmieniają. jak by złapali 14-latka z ojcem na polowaniu i ojciec z dumą pochwalił by się że jego syn jest dobrym myśliwym i poluje z nim od 6 roku życia to byłą by jeszcze większa afera. Typa zamkneli by za terroryzm, nakłanianie do zabójstwa, pedofilie, zoofilie i niewiadomo co jeszcze. CHORY KRAJ. wszystko na głowie staneło. czarne jest teraz białe a białe czarne (tak jak nowo wybrana miss francji).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina napisał:
a konkretnie czego bys oczekiwał?? ukamieniowac ją publicznie? ciesz się, że tyle dostałes z odszkodowania, bo mnie po stłuczce (wjechał we mnie jakiś stary cap) wypłacili tyle, że z własnej kieszeni musiałam dołożyc.
Umiejętność czytania ze zrozumieniem nie szkodzi. Przeczytaj wolno jeszcze raz i ciesz się, że Ty dostałaś odszkodowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IMHO lepszy 14 latek w samochodzie z rodzicem na fotelu obok, niż sam na skuterze. Przy czym w tym drugim wypadku może to robić w majestacie prawa. W wielu krajach rodzice mają prawo uczyć swoje nastoletnie dzieci jazdy samochodem. Jest to po stokroć bardziej bezpieczne niż system uczenia i egzaminowania w naszym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam widziałem, jak kiedyś zimą moja znajoma pod górę nie potrafiła ruszyć ze swojej posesji. Więc posadziła nieletniego syna i ten wykonał manewr bezbłędnie. Ergo posiadanie prawa prawa jazdy a umiejętność jazdy to dwie różne rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesniak napisał:
tu nie chodzi o umiejetnosci - kazdy moze bez trudu nauczyc sie kierowac autem, tylko o ubezpieczenie. kto bedzie placil odszkodowanie i dozywotnia rente ofierze wypadku gdyby do tego doszlo? przeciez nie firma ubezpieczeniowa - ta wypnie sie od razu.
Niby masz racje kolego. Ja bym chyba jednak wolał spotkać na drodze tego synalka, niż jego mamusię :-) Powiedz co mi po ubezpieczeniu, jak mnie taka łajza z prawem jazdy rozwali kręgosłup albo zabije?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha, ale zabawne. Jeśli chcecie zostać dobrym kierowcą, to najpierw zróbcie prawo jazdy. Np. w tej szkole http://www.qrsant.pl/  Osobiście bardzo polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...